Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות לשמירה על הרכב בחניה ארוכת-טווח?

Serpent
שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נאמר של שבוע כל פעם, ובאמצע כל "אינטרוול" חלון של יומיים בו אפשר לנסוע.

האם תוכלו לתת עצות לשמירה על מכלולי הרכב או על מצבו החיצוני? האוטו חדש לחלוטין, 1300 ק"מ על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

נעים מאוד לכל חברי הפורום היקרים

לאחר 3 שנים צבא ועם הרבה מוטיבציה לעשות כסף על האמריקאים בעגלות החלטתי שאני נוסע

אך לא ממש בא לי למכור את חברה שלי (האוטו כן אני יודע אני חולה) מה אתם ממליצים לי לעשות על מנת שהיא תשמור על גזרה וחס וחלילה שלא יתפס מנוע או משהו כזה ברגע שאני יחזור , באיזה תדירות צריך לנסוע באוטו פעם בחודש זאת אומרת נסיעה של 20 דקות מספיק או שצריך תדירות גבוה יותר

אשמח לעצותיכם בנושא

שלכם

גם בראמדן

בן סמולארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא לי אותה,אני חושב שהיא תהיה מונעת מספיק :wink:

חבר שלי גם העמיד גולף לכמה חודשים וההוראות שניתנו לו זה נסיעה של רבע שעה בכל שבוע

להשתמש גם בבלמים המון כדי להזרים במערכת את השמן כי הסבירו לו שהצינורות מתייבשים ואח"כ זה כבר בלאגן בלאגן

קודם תדאג לכיסוי ,למראה החיצוני ולשמירה על הצבע,

מבחינה טכנית יש כאן יותר מומחים ממני.

שיהיה בהצלחה באמריקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השאלה. אודי A3 1.8T בת שלושה חודשים

האוטו אמור לעמוד חודש. האם זה קריטי?

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השאלה. אודי A3 1.8T בת שלושה חודשים

האוטו אמור לעמוד חודש. האם זה קריטי?

תפסיק להתעלק:-)

לא מבין למה רכבים כאלה צריכים לעמוד בכלל.

לא חושב שתהיה עם זה בעיה גם ככה במכס ובנמל הרכבים האלה "ישנים" גם לפעמים חודשים שלמים בלי שיניעו אותם .

שוב פעם, כך מי שצריך בייביסיטר לאוטו שלו בזמן שהוא באמריקה אני כאן בה'פ.

נחמד להתבדח מידי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לגבי כל רכב שעומד תקופה לנתק את המצבר מחש "לבריחה של חשמל" ופריקתו עד אפס (בעצם לגמור על אמא שלו)

מומלץ עוד יותר אחת לחודש (אם לא מתבצעות הנעות מבוקרות) לחבר את המצבר לטעינה (יש מכשיר כזה כן כן)

לרוב מדובר במצברים שנולדו לפני שנה שנתיים החדשים יותר עמידים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...