Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהוא מכיר משהוא שטס לקולומביה בימים הקרובים?

<<TIBURON>>
שימו לב! השרשור הזה בן 5842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך עזרה דחוף כדי להעביר לשם מכתב עד יום שישי בבוקר, מוכן לשלם...

050-7-600049

שלח הבבוקר (ראשון) מכתב ב-EMS של דואר ישראל ותוך 4 ימי עבודה הוא ביעד במסירה אישית. (אמור להיות יום חמישי בשבוע). http://web01.postil.com/npostcalc.nsf/Calculator2?OpenForm&menu=11&hidec=5&mo=2

עד 500 גרם - מחיר 87 שקל.

יש גם FEDEX ודומייהם.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שגם 50 גרם יספיקו, אם אתה מבין למה אני מתכוון :-o

הפוך, גוטה... הפוך....

50 גרם זה מקולומביה לישראל, לא מישראל לקולומביה....

:twisted:.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי אותו בפעם הראשונה עם EMS, מעל שבועיים וזה עדיין לא הגיע.

ובשי חוצפתם, שהתקשרתי להתלונן, הם אמרו לי שיחזרו אלי עם תשוב תוך 30 יום, ואחרי שממש התעצבנתי וביקשתי שיסבירו לי למה שילמתי תוספת כסף על דואר מהיר ומבוטח, הם היו מוכנים לתת לי טלפון בקולומביה, שאני יעשה את כל הבירורים שם...

פעם אחרונה שאני משתמש בשירות שלהם זה בטוח!

ובשיביל 50 גרם לא שווה להסתכן... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין EMS של דואר ישראל לבין FEDEX או HDL הוא באופן העברת המכתבים.

דואר ישראל נעזר בטיסות סדירות ומעלה עליהן את שקי המכתבים. לפעמים אין טיסה ישירה ועל כן השק עובר מחברת תעופה אחת לשניה ומטייל עד הגיעו ליעד. בד"כ 4 ימים מספיקים, שבוע זה מעל הראש.

במדינת היעד המכתב עובר לשירותי הדואר המקומיים.

לעומת זאת FEDEX וכד' אינם נעזרים בשירותי חברות תעופה אחרות. להן יש מטוס שלהן שמטייל בעולם והמכתב/חבילה עובר תמיד מיד אחת של שליח FEDEX ליד שניה של שליח FEDEX ליד שלישית עד שנמסר למען.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...