Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפניי קנייה עזרה בתאימות רכיבים

שימו לב! השרשור הזה בן 5870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה התקציב שלי הצטצמצם לו כיוון שאני צריך לקנות רדיו דיסק(וזה יעלה לי באיזור ה-700 שקל)

יש לי משהו כמו 2400 ש"ח לקומפוננט+סאב+מגבר

עכשיו אני לא יודע איך לבדוק אם החלקים עצמם מתאימים אחד לשני ופה אני צריך את עזרתכם..

מגבר: Lightning Audio B2.300.4

סאב: Rockford Fosgate P212S4

קומפוננט: JBL GTO6507 6/5"

מחירים: קומפוננט 580 ש"ח, סאב: 800 ש"ח כולל תיבה מקורית ומגבר:880 ש"ח

-עכשיו אני צריך לדעת אם הסאב יכול להתחבר ב2 אום כדיי שיקבל 150 RMS בגישור

-האם הקומפוננט גם יוכל להתחבר ב2 אום כדיי שיקבל 70 RMS ולא 50 ב4 אום

-האם המערכת הזו בכלל שווה את הכסף?! יש לי יונדאי גטס 07' ואני שומע 90% מהזמן מוזיקה שחורה בשאר הזמן- מזרחית

-האם ישנם הצעות יותר טובות בשוק(לא יד שנייה) בטווח המחירים הזה?(2400 ש"ח אך ורק לחלקים הנ"ל, לא כולל התקנה, חיווט..)

אהה הרדיו דיסק שלא כלול בסכום שלמעלה כמובן, יהיה או קנווד kdcmp535u או פנסוניק CQC5301U על איזה מהם הייתם הולכים?

-האם כניסת ה-AUX הינה למגבר, והאם היא כלולה ב-3 יציאות, או שיש 3 יציאות+כניסת AUX

מצטער על ההצפה אבל הפעם אני באמת צריך את התשובות האלה כי אלו שאלות קריטיות(בהיעדר ניסוח יותר מתאים:wink:) לקניית המערכת

תודה רבה רבה לכל העוזרים, אני יודע שלא היה קל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרמקולים (קומפוננט וסאב) צריך להחליט לפי האוזן, מבין כמה רכיבים שונים שנכנסים לתקציב.

שנית, קומפוננט לרוב (בעצם כל אלו שניתקלתי בהם) יוצרים התנגדות של 4 אוהם, ולחבר אותם בשתי אוהם זה:

1- לחבר במקביל את שני הסטים על אותו הערוץ במגבר, ואז אין סטריאו.

2- לחבר שני סטים במקביל בכל ערוץ, אז צריך עוד סט...

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך לקחת סאב של IMAGE דגם ID יש לו באס חזק ורך וגם מדוויק שילוב יפה גם למזרחית וגם לראפ ולעוד כמה סיגנונות מוזיקה. אחלה תמורה למחיר שלו.

לקומפוננט הייתי לוקח מורל פולס ולא גיביאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על העזרה אבל עדיין נשארה השאלה על יציאת הAUX האם מישהו יכול לומר לי האם הכניסה הזו היא למגבר והאם זו יציאה נוספת מלבד ה3 יציאות ככה שבסה"כ ינשם 4 יציאות

והאם אני יכול לחבר את הפלאפון שלי ליציאת הUSB(יש לי N73 עם כבל מתאם לUSB) ולהפעיל את נגן המוזיקה ולשמוע מהפלאפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה קונה תמגבר הזה שהוא חלש כמו תמפון כך כבר תפולס אודי 4400

אתה יכול להשוות איכות של לייטנינג אודיו לאיכות של פולס אודיו? :)

אין לו פה וואטים גבוהים כל כך שיצריכו ממנו מגבר חזק, ואם הלייטנינג ירים את כל הסט "יפה" אז אישית הייתי מעדיף בהרבה מאשר הפולס אודיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...