Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אישי טיוטה קאמרי היברידית

idan789
שימו לב! השרשור הזה בן 5847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חבר נכה צה"ל מעוניין לייבא טויוטה קאמרי היברידית חדשה מחו"ל ( ארה"ב).

לחבר ניתנות הטבות ממשרד הביטחון התקפות לעוד מספר ימים בלבד.

מהיכן בארה"ב ניתן לקנות רכב כזה חדש בלבד בצורה הזולה ביותר ( בגירסא המאובזרת ) ?

אני מבקש עזרה מאנשים בעלי ניסיון בייבוא רכבים חדשים מארה"ב.

בברכה,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל כל דילר בארה"ב או בקנדה תוכל למצוא, רק שיש בעיה להביא אותה בגלל שמשרד התחבורה לא נותן.

הם שומרים על הגב של היבואן ולא של האזרחים.

אגב טויוטה קאמרי היברידית אחת הגיעה לארץ לא מזמן ביבוא אישי וכן נכנסה ואישרו אותה רק מפני שאותו אחד שמטעמי פרטיות לא אכתוב את שמו הוא היה אדם עם כח רב מאוד במשרדי הממשלה ופחדו להתעסק איתו במשרד התחבורה.

הוא כמובן שלא אשם בכלום, והוא איש נחמד מאוד וצנוע (שיכול להרשות לעצמו כיום רכב הרבה יותר מפואר) אבל זה רק מראה את האינטרסים של גופים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

אציין כי יש לחברי את הקשרים במשרד התחבורה וכל הגורמים הקשורים לייבוא על מנת להכניס את הרכב לארץ, כך שהדבר לא מעניין אותי כלל.

סה"כ, אני צריך לדעת למי לפנות בארה"ב ומהיכן הכי משתלם להביא את הרכב מבחינת עלות וכו'.

תודה,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשרים לא יעזרו פה אבל אם בכל זאת אתה מתעקש שלח אותו לארץ.

לתושב רגיל ביבוא אישי היא מגיעה ל-180K

אם הבעיה שלך זה דילר אמין אני אפנה אותך למישהו. בפרטי.

ולפני שאתה עושה צעד כלשהו נסה להוציא מכתב שרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...