Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קצת מטומטמת (גז וברקס בו"ז)

Rsini
שימו לב! השרשור הזה בן 5874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מתכוון בהילוך D באוטומט, או 1, 2, 3, 4, 5 בידני?

מה שיכול ללכת זה ברקסים, בלאי מואץ של המנוע, צריות אם אני לא טועה ועוד כמה מכלולים.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשאל את זה אחרת - בשביל מה לך לעשות את זה ?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשאל את זה אחרת - בשביל מה לך לעשות את זה ?

איך מצליחים לעשת זאת.

הרי משתמשים ברגל אחת.

:roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהנחה שיש לך הנעה אחורית. אזי הגלגלים הקדמיים נתפסים, ואז האחוריים מתפרפרים להם בשקט.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוונה לרכב אוטומט בהילוך D ב0 קמ"ש

המטרה למי ששאל היא לעלות את הטורים לפני זינוק

ואם עוד לא הבנתם אז אני צעיר ואנחנו עושים "מיאוצים"( ציטוט מITURBO) אם הרכבים של ההורים (כי אין כסף לאוטו משלנו)

נ.ב אני ידני אם רכב משלי השאלה הגיע מחבר שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתפסים ממה?

מהאמרברקס?

אם יש לך הנעה אחורית, ותרים אמברקס - אתה מנסה לסובב ובו זמנית לעצור את אותם הגלגלים.

בהנעה אחורית בשביל לעשות "ברנאאוט" לוחצים על הבלמים שנועלים את הגלגלים הקדמיים ואז האחוריים מסתובבים בלי שהרכב ינוע מהמקום.

לפותח השרשור - תמצא משהו יותר חיובי לעשות עם החברים שלך, "רייסים" למיניהם, לרוב, יובילו בגיל שלך רק לדברים לא נעימים.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור - תמצא משהו יותר חיובי לעשות עם החברים שלך, "רייסים" למיניהם, לרוב, יובילו בגיל שלך רק לדברים לא נעימים.

זה כבר למדנו אם הנסיון אבל זה מה שמעניין אותנו

בעקרון כשאני לוחץ על הגז והברקס ביחד אז המנוע מנסה לסובב את הציריה וברקס לעצור את הגלגלים

יש מצב שבאוטו אם מומנט גבוה כמו ג'יפ הציריה שאני מניח שעליה מופעל רב הלחץ (צד אחד מהמנוע צד שני מהבקרס) יכולה להשבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנעה אחורית בשביל לעשות "ברנאאוט" לוחצים על הבלמים שנועלים את הגלגלים הקדמיים ואז האחוריים מסתובבים בלי שהרכב ינוע מהמקום.

מתוך סקרנות בלבד;

*בהנעה אחורית הבלימה היא רק על הגלגלים הקדמיים ?! (אני יודע שלא.. שאלתי בתקווה שתסביר את המשפט שלך :])

* "בהנעה קדמית בשביל לעשות "ברנאאוט" לוחצים על הבלמים שנועלים את הגלגלים האחוריים ואז הקדמיים מסתובבים בלי שהרכב ינוע מהמקום."

(משפט הפוך למה שאמרת), האם זה נכון ?

תודה מראש

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה - הכבישים שאתם עושים את זה בהם - נוסעות שם עוד מכוניות ?

אותם כבישים, אם למישהו תהיה תקלה ברכב ורכב אחד יתעופף לכיוון השני - יש לו לאן לברוח ?

מי שעומד וצופה ברייסים - עומד במקום בטוח שאי אפשר חס וחסה לדרוס אותו ?

מתוך סקרנות בלבד;

*בהנעה אחורית הבלימה היא רק על הגלגלים הקדמיים ?! (אני יודע שלא.. שאלתי בתקווה שתסביר את המשפט שלך :])

* "בהנעה קדמית בשביל לעשות "ברנאאוט" לוחצים על הבלמים שנועלים את הגלגלים האחוריים ואז הקדמיים מסתובבים בלי שהרכב ינוע מהמקום."

(משפט הפוך למה שאמרת), האם זה נכון ?

תודה מראש

בכל רכב הבלימה היא לכל ארבעת הגלגלים, כח הבלימה של הקדמיים גדול יותר פשוט (בלמים יותר גדולים וכו').

מה גם שרוב המשקל נע קדימה בגלל שהרכב רוצה לנוע קדימה - כנ"ל בבלימה רגילה בלי קשר, אגב.

בגלל זה יש פחות משקל על האחוריים, פחות כוח בלימה עליהם, והרכב יכול "לחפור" במקום מבלי לנוע.

אגב, עדיין יכולה להיות תקלה כזו או אחרת (של נהג או של הרכב) והרכב יעוף קדימה,

לכן מומלץ מאוד לא לעמוד ליד רכב כזה, בעיקר לא מקדימה.

ו... לא, המשפט ההפוך אינו נכון, אי אפשר לעשות ברנאאוט בלי לזוז מהמקום בהנעה קדמית, סורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהאמרברקס?

מה זה האמרברקס?!

בלימה לתוך האמר?

בלימה באמצעות פטיש?

הנדברייק! הנדברייק!

הנד = HAND = יד

ברייק = BRAKE = בלם

הנד+ברייק = HAND BRAKE = בלם-יד

ולמי שבכ"ז מתקשה - http://en.wikipedia.org/wiki/Hand_brake

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח.. כמה שאני מאחל לך ולכל החברים שלך לקבל שלילה ל-10 שנים (ואם אפשר יותר אז נהדר).

מירוצים, רייסים ודריפטים עושים בצורה מסודרת ובמקומות מסודרים. בטח לא נהגים חדשים (ילדודס) עם כמעט

אפס ניסיון על הכביש ועוד עם הרכב של ההורים. מאחל לך לגרום נזק בלתי הפיך לרכב-נזק כזה שההורים שלכם ידאגו

להפקיד את רשיונכם בידי הרשויות. אתם מהווים סכנה לכל הסובבים אותכם.

אני לא מבין את היצר הזה. באמת שלא. היתה לי BMW שיכלה "לאכול" בפתיחות כל רכב של החברים שלי שרק היתי שם מולה ומעולם לא פתחתי

עם הרכב. הפעם היחידה שהרשתי לעצמי לבחון את היכולות של הרכב בצורה קיצונית (יחסית) היא במגרש סגור של אחד מבתי

הספר לנהיגה..

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...