Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו"ח משטרתי לא צודק...

zvikibro
שימו לב! השרשור הזה בן 7433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רצ"ב מכתב שכתבתי ליחידת התנועה ובוא תאור המקרה והסיבות שבגללן לדעתי צריכים לבטל לי את הדו"ח...

מבקש ממכם בכל לשון של בקשה, כל מי שיש לו מעט ניסיון או עבר מקרה דומה בעבר אנא כתוב לי ועזור לי כדי שאוכל לתקן את העוול שנעשה לי...

המכתב:14.11.03

לכבוד:

משטרת ישראל.

יחידת התנועה במחוז תל-אביב.

יחידת תנועה גלילית.

מאת הפונה:

עמית

מס ת.ז. ***.

מס רשיון נהיגה: ***.

הנדון: הודעת תשלום קנס מס. 26-33-01858-1 מתאריך 13.11.03.

בקשה לביטול הודעת תשלום קנס.

1. בהתאם לסעיף 2. פסקה א': "אם ברצונך להגיש בקשה לביטול הודעת תשלום הקנס מהעילות הקבועות בחוק, עליך לפנות תוך 30 יום מקבלת הודעה זו ליחידת התנועה המסומנת ב-x בחזית הדו"ח (במשבצת אדומה), בהתאם לרשימת הכתובות בגב הדו"ח. בפנייתך עליך לצרף את צילום הדו"ח ואת המסמכים שבאמצעותם ניתן לאמת את טענותיך".

2. מבקש לבטל את הודעת תשלום קנס מס. 26-33-01858-1, בהתאם לסעיפים המפורטים:

2.1. תאור המקרה: בשעה 22:40 ביום ה' יצאתי מכביש החוף במחלף "הרצליה פיתוח". בכביש השרות המאפשר כניסה לאיזור התעשיה פניתי ימינה לאחר הכניסה לתחנת הדלק לכיוון "שדרות הגלים". מ"שדרות הגלים נדרשתי לפניה שמאלה ממזרח לדרום לכיוון רחוב: "אריה שנקר". ראה נספח א'.

2.2. המרחק בין נקודת סיום עקומת ההשתלבות (להלן "נקודה 1") לבין נקודת הפניה בצומת המרומזר (להלן "נקודה 2") הינו: 53 מטרים בלבד! ראה נספח ב'.

2.3. לאחר השתלבותי ב"שדרות הגלים" התחלתי במעבר זהיר בין שני הנתיבים הממשיכים ישר, לכיוון נתיב הפונים שמאלה.

2.4. בזמן ההשתלבות היה הנתיב היחיד לפניה שמאלה פקוק כולו במכוניות.

2.5. לאחר שנתקלתי בקשיים בהשתלבות בנתיב הפניה שמאלה. ביקשתי מנהג המכונית השלישית משפת הצומת לאפשר לי להשתלב לפניו. נעניתי בחיוב, והתחלתי להשתלב בינו לבין המוכנית שלפניו.

2.6. בתאור המקרה כפי שנכתב ע"י שוטר התנועה יוסי שורץ צוינו הפרטים הבאים: "תיאור המיקום: שד' הגלים 10 מטר לפני הפניה לשנקר שמאלה ממזרח לדרום." מכן, יש להבין שההשתלבות בנתיב הפונים שמאלה לא התבצעה בשטח הצומת אלא בין המכונית השניה לשלישית בתור המכוניות הפונות שמאלה תוך הבנה מלאה ביני לבין הנהג שאפשר את השתלבותי בנתיב.

2.7. לאחר בחינת פרטי המקרה, המרחק בין נקודת סיום עקומת ההשתלבות לנקודת הפניה בצומת המרומזר תוך התחשבות בתנועה הכבדה של ערב יום חמישי. אין אני מוצא שום דרך אחרת בה יכול נהג להשתלב בנתיב הפניה שמאלה.

3. מדובר במשגה תעבורתי! שיש לדאוג לתקנו במהרה! - אין באפשרותו של נהג זהיר להשתלב בנתיב הפונה שמאלה השתלבות זהירה ואיטית (במרחק השתלבות 53 מטרים) מבלי לעכב את הנהגים המבקשים להמשיך ישר. יש ליידע את עיריית הרצליה ו/או מע"צ ו/או משטרת התנועה הארצית במפגע הבטיחותי המצוי בשדרות הגלים.

4. התנהגותה של משטרת התנועה אינה נכונה, יש להעמיד שוטר שיעזור לנהגים להשתלב בנתיב הפונה שמאלה ולא להעמיד שוטר שיארוב לזהירים ויקנסם.

5. מבקש לציין שבארבעת השנים בהן אני מחזיק ברשיון נהיגה לא עברתי ולו עבירת תנועה אחת! מזה כשנתיים שאני מתנדב במשמר האזרחי בזכרון-יעקב, ישוב מגורי.

6. בהיותי אזרח שומר חוק במדינה דמוקרטית אין אני מוכן לקבל את העוול שלדעתי נעשה לי, ובכוונתי להמשיך ולהלחם למען יעשה צדק במקרה מצער זה.

7. מכתב זה מהווה דרישה לביטול הודעת תשלום קנס מס. 26-33-01858-1.

8. המפות המוצגות בנספחים מובאות מאתר eMap, המציג את מפות הארץ תוך שמירה מדוייקת על קנה מידה.

9. להתיחסותכם אודה, עמית **.

חבר'ה, מחכה לתשובות מכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לא הבנתי מהו הסעיף המדויק שעליו קיבלת קנס, כמו כן מה הקנס.

אני הייתי מציע לך למחוק את סעיף מס' 6, או לפחות להוריד את המילים "להמשיך ולהלחם". לדעתי זה לא תורם למטרה שלך ואפילו קצת פוגע.

בכל מקרה נשמע שסה"כ לא ביצעת עבירה חמורה וגם לא ממש בזדון, לזה תוסיף 4 שנות נהיגה ללא עבירות וגם מכתב שמנוסח יפה - ואני חושב שיש לך סיכוי טוב מאד לצאת מהעבירה (תהיה אשר תהיה..).

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה קטנה,

האם מישהו אי פעם הצליח לבטל את הודעת הקנס (מבלי להשפט)?

התקנה בה הואשמתי היא:

21 (ב) 1.

כל עובר דרך חייב להתנהג באופן שלא: יקפח את זכותו של אדם להשתמש שימוש מלא בדרך.

הקנס הוא 500 שקלים!

ללא נקודות.

תודה, עמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,

אני מתכנן ביום ראשון לשלוח את המכתב...

אודה לכם מאוד אם תוכלו לייעץ לי...

ביחד ננצח את המנאאאאיקים שהפעם באמת עשו משהו לא צודק!

עדיין מחכה לתגובות, עמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...