Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצוץ צינור שמן הגה מיצובישי כריזמה 99

לירוי1
שימו לב! השרשור הזה בן 5879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בלילה אישתי אמרה לי שיש רעש כאשר היא מסובבת את ההגה . הלכתי ובדקתי וראיתי כי כל המנוע מלוכלך בשמן הגה הוספתי שמן וראיתי כי מטפטף מהחיבור של הצינור למשאבת הגה. על הבוקר שלחתי את אישתי למוסך שיראה איך מתקנים את הצינור. המכונאי איך שראה את אישתי תמימה כזאת ישר אמר לה המשאבה הלכה וצריך להחליף ולהחליף בסך הכל 1300 שח +מעמ

היות ואני ראיתי מאיפה יש נזילה ואני לא פראיר ביקשתי מאישתי שתגיד למכונאי שהיא נוסעת להביא כסף ושתצא משם כל נפשה בה.

שלחתי אותה למכונאי אחר שישר אמר שרק צריך להחליף את הצינור שעלה לי 150 שח מפירוק. היות וגם החגורות ספגו שמן החלפתי אותם לחדש למרות שהחלפתי אותם לפני כמה חודשים. כל זה עלה לי 500 שח למוסך ועוד 150 שח הצינור זאת אומרת שעלה לי 650 שח פחות וכמובן המעמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בדרך כלל אני לא אוהב ללכלך על מוסכים שטעו .בוא נגיד שחשבתי ששלחתי אותה למקום שלא ירמו אותה במיוחד שזה מקום מאוד מוכר בקריות והרבה מוסכים משתמשים בשירותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...