Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיענוח תוצאות בדיקת רכב

GALBARZ
שימו לב! השרשור הזה בן 5897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לקחתי אתמול פיאט פונטו ספייס לבדיקה במכון בדיקה.

התוצאה הכי "מעניינת" הייתה "בלאי פנימי במנוע ולחץ עוקה". אולם מבדיקה שעשיתי במקום אחר נדגם הספק מנוע של 76 כ"ס (במקום 80). - האים אמור להיות קשר בין הדברים, האים משמעות הדבר שהמכון הראשון רק מכסת"ח? - תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונים לפעמים יש נטייה קצת להגזים כדי להבטיח שהם לא ייפלו בפח עם אחריות שהן נותנים לבדיקה שלהם.

לפי דעתי, התוצאות הכי מעניינות לרוב הן אודות בדיקת השלדה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכוני בדיקה שמשפט בלאי גבוה הוא פונקציה של קילומטרים שהרכב עבר,

בדיקת הספק מנוע לא תמיד מצביעה על מצב מנוע , די שמזרקים סתומים או מצת אחד לא פועל , ההספק שתקבל יהחיה נמוך ,או הפסק תקין ברכב שורף שמן, לגופו של עניין , מה שכתב קודמי : הדבר הכי מדוייק ונכון הוא מה שכתוב לך בסעיף 8 בטופס הבדיקה.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

1,2,3,4 בלאי פנימי במנוע ולחץ עוקה, נזילת שמן צינור נשם קרוע, רעש מערכת תזמון ושסתומים, תושבות מנוע וויברציה במנוע, סימני שריפת שמן בעומס, קורוזיה בצינורות, לתקן ולנקות מערכת קירורת לטפל במערכת דלק והצתה

5. מערכת פליטה - תקין

6. נקישות בהגה לתקן זווית במתלה קידמי

7. קפיצים - תקין

8. מעיכות פח, שריטות

9. לפרק גלגלים

10 צמיגים תקין

12 בלאי דיסקיות בגיר, שילוב הילוכים לקוי ( נאמר לי על ידי הבוחן ששילוב ההילוכים אופייני לדגם ולא חריג) חופש ציריות

המנוע עם 80000 קילומטרים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני כחודש וחצי רכשתי פונטו ספייס אותו הדגם כמו שלך ELX 80 כ"ס 97000 ק"מ שנת 2001.

הגענו לבדיקה ובדיוק מה שאמרו לך אמרו גם לי!

נזילות וצינור נשם קרוע.

רעש מערכת תיזמון שסתומים.

תושבות מנוע יבשות וויברציות טורים לא יציבים.

קורוזיה בצינורות.

לנקות ולתקן מערכת קירור.

ולגבי ההילוכים אני אומר לך מנסיון שההילוכים לא עוברים חלק תמיד.

לרוב המוסכים רושמים את זה לכיסוי תחת.

הוא בטח גם אמר לך שהם לא נותנים אחריות על ההגה בגלל שזה הגה חשמלי.

אני בסופו של דבר לקחתי את הרכב למורשה פיאט בעיר שלי והוא אמר לי לחטוף את הרכב.

בהצלחה שיהיה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...