Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם-מילוי אויר בצמיגים סיאט לאון SPORTUP T

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 5875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בהמשך לפרוייקט הקודם בוצע פרוייקט המשך שהוכתר כהצלחה

הכלים:

1. סיאט לאון ספורטאפ 2007 מוגדשת(לא משופרת)( תודה לדר' J שנידב את רכבו-כל הכבוד על הרוח)

2. מיכל אויר למילוי צמיגים בתחנת הדלק הקרובה למקום מגוריך

3. גלגל- במקרה זה 17 אינצ' 225/45- בעיקרון מתאים לכל צמיג (התיעצו בבעל מקצוע מוסמך)

4. צינור מילוי אויר-- לבדוק שמחובר למכשיר

5.פתח מילוי אויר בגלגל, לצורך העניין ונטיל + מכסה.

אופן הפעולה:

1. חניית האוטו במקום נוח ללמילוי האויר, רצוי ליד המיכל כדי שיהיה מקום להעביר את כל הכבל מילוי.

2. המתנה של דקה(לטובת הטורבו- מי שאטמוספרי יכול לוותר על כך) וכיבוי כלי הרכב

3. פתיחת מכסה הוונטיל(בפיקוח של בעל מקצוע אם ניתן או לאחר הדרכה מסודרת)

4. כיוון המדיד האלקטרוני ללחץ האויר המבוקש

5. חיבור צינור מילוי האויר לפתח הוונטיל

6. מילוי האויר עד להישמע צפצוף המודיע על סיום האקט.

הערה: ש לחזור על הפעולה בכל ארבעת הגלגלים -חשוב מאוד!

7. ניתוק בצורה זהירה וסגירת הוונטיל

הוראות בטיחות(עלה כלקח מהפרוייקט הקודם):

1. ישלוודא כי חסר אויר בגלגלים בכדי למלא בהם אויר.

2. חזרה על סעיף 1 בהתאם לכל גלגל בכלי הרכב.

3. יש לוודא כי האוטו מותאם למילוי אויר בגלגלים.

4. יש לוודא כי סגרתם היטב את פתח הוונטיל.

הערה: מומלץ להיעזר בבעל מקצוע/ לעבור קורס ייעודי.

ויש לכם סיאט לאון מוכנה לנסיעה.

להלן תמונות הקשורות בכלים ובאופן הביצוע:

IMG_0434.jpg

IMG_0430.jpg

IMG_0425.jpg

IMG_0427.jpg

IMG_0431.jpg

IMG_0432.jpg

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תכלס פרוייקט לא ממצה

ה"תנוחה" למילוי אוויר אינה נכונה

המוט בנוי ככה שתצטרך לעמוד כאשר פנייך מעל כנף הרכב ואתה ממלא את האוויר בבטחה (ראיתי מישהו שהתכופף אל מול גלגל וזה התפוצץ עליו)

בנוסף את הלחץ המתאים ניתן למצוא במדבקה על אחת משתי דלתות הרכב ליד מנגנון הנעילה או על קורת האמצע כאשר הדלת פתוחה כמובן, או בספר הרכב

אם כבר פרוייקט אז עד הסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גזור לגמרי :silly:

נראה לי שבעתיד הקרוב אתה הולך לקבל טלפון מהוצאת הספרים היינס. ככלות הכל, זה פשוט פשע לא לאחד את כל הפרוייקטים הללו בספר עזר אחד לנהג המבולבל :lol:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao::roflmao:

קבל ח"ח!

אני הולך להדפיס לי את כל המדריכים, עם התמונות כמובן (שלא יהיה קשה להבין..:lol:)

אני אעשה לי היינס משלי!

אין בעיה של זכויות יוצרים נכון?

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר benj הנכבד,

כל סטודנט למשפטים יגיד לך: "אני התחלתי באותיות, אחר כך התקדמתי ועברתי למילים.. והיום אני כבר לומד משפטים".

למה אינך מכסה ראשית את רמת ההיכרות הבסיסית עם הרכב, מבנה הרכב ומכלוליו השונים?

מדוע לא תתחיל עם מדריך מצולם לכניסה לרכב, החל מההבדלים בין דלתות הרכב השונות (קדמית-אחורית, ימנית-שמאלית) וכלה בפתיחת הרכב באמצעות השלט תוך ניצול מערכת הנעילה המרכזית המשולבת ברכב (באם קיימת).

אח"כ תוכל להמשיך עם מדריך התמצאות ברכב ובו תוכל להאיר את עיניי חברי הפורום בגילויים מרעישים:

"הידעת?, אם קר לך בחורף ברכב. תוכל להשתמש במערכת החימום שהורכבה ע"י היצרן"

"הידעת?, המזגן ברכב אינו מקרר אם לא מפעילים אותו באמצעות המתג עם האות "A" ליד כמחצית העיגול "C"

"הידעת?, אם תשתמש בפנסי הרכב בעת נסיעה בלילה, עיניך יכאבו הרבה פחות. וכנראה גם חלקים אחרים בגופך"

"הידעת כי מחקרים סטטיסטיים מוכיחים כי מי שנוסע עם דלתות פתוחות מכיר יותר פחחים?"

"לא, אינך נוסע/ת במהירות 2500. אתה מסתכל על מד הסל"ד. לטובתך האישית, כדאי שתסתכל במצבים כאלה הישר לפנים"

תחשוב על זה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף את הלחץ המתאים ניתן למצוא במדבקה על אחת משתי דלתות הרכב ליד מנגנון הנעילה או על קורת האמצע כאשר הדלת פתוחה כמובן, או בספר הרכב

או על הדלת של מכסה התדלוק.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר benj הנכבד,

כל סטודנט למשפטים יגיד לך: "אני התחלתי באותיות, אחר כך התקדמתי ועברתי למילים.. והיום אני כבר לומד משפטים".

למה אינך מכסה ראשית את רמת ההיכרות הבסיסית עם הרכב, מבנה הרכב ומכלוליו השונים?

מדוע לא תתחיל עם מדריך מצולם לכניסה לרכב, החל מההבדלים בין דלתות הרכב השונות (קדמית-אחורית, ימנית-שמאלית) וכלה בפתיחת הרכב באמצעות השלט תוך ניצול מערכת הנעילה המרכזית המשולבת ברכב (באם קיימת).

אח"כ תוכל להמשיך עם מדריך התמצאות ברכב ובו תוכל להאיר את עיניי חברי הפורום בגילויים מרעישים:

"הידעת?, אם קר לך בחורף ברכב. תוכל להשתמש במערכת החימום שהורכבה ע"י היצרן"

"הידעת?, המזגן ברכב אינו מקרר אם לא מפעילים אותו באמצעות המתג עם האות "A" ליד כמחצית העיגול "C"

"הידעת?, אם תשתמש בפנסי הרכב בעת נסיעה בלילה, עיניך יכאבו הרבה פחות. וכנראה גם חלקים אחרים בגופך"

"הידעת כי מחקרים סטטיסטיים מוכיחים כי מי שנוסע עם דלתות פתוחות מכיר יותר פחחים?"

"לא, אינך נוסע/ת במהירות 2500. אתה מסתכל על מד הסל"ד. לטובתך האישית, כדאי שתסתכל במצבים כאלה הישר לפנים"

תחשוב על זה :-)

great suggestions hehe .. :-)

sexy car indeed.

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר benj הנכבד,

במקרה אח שלו (אני..) כבר בשלבי סיום של לימודי המשפטים (משפטים-שלמים)- אף פעם לא אמרתי לו את המשפט הנ"ל אבל יותר מפעם אחת יצא לי להגיד לו: "אל תהיה ילד".

בכל מקרה, אותי זה הצחיק. תמשיך לצלם.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...