Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש כאן מישהו שמכיר חברת אוזניות בשם Grado Labs??

JMG
שימו לב! השרשור הזה בן 5879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודש נסעתי באוטובוס וראיתי אוזניות של החברה הזו אצל אחד הנוסעים, כמובן שברוב טיפשותי לא הספקתי לבקש ממנו לשמוע אותן.

ומאז אני משתגע לדעת מה זו החברה הזו ואיך האוזניות שלהם?

שאלתי כבר כמה אנשים מביני עניין בתחום האודיו ואף אחד לא יכל להגיד לי כלום על החברה הנ"ל.

האם בכל זאת קיים מישהו בארץ (חוץ מהנוסע המסתורי) שיש לו אוזניות כאלה ויכול להגיד לי איך הן מבחינת סאונד?

והכי חשוב איך הן בהשוואה נאמר לסנהייזר או AKG?

(מחיר הדגם הכמעט המטורף ביותר - RS1 - אגב מגיע לכ700$).

grado_rs1.jpg

אתר החברה:

http://www.gradolabs.com

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ששאלת אנשים, אבל לא מבינים באודיו. Grado היא מיצרניות האוזניות המובילות בתחום האודיו הביתי. את היבואן תוכל למצוא כאן:

www.aufi.co.il

אוזניות (ורמקולים) בוחרים לפי מה נשמע לך יותר טוב.

מבחנים והשוואות תוכל למצוא כאן: http://www.ecoustics.com

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מי ששאלת כנראה לא מכיר יותר מדי אוזניות וכמו שפאולו אמר - זה בעיקר ענין של טעם.

אני שמעתי את הSR60 והSR80 שלהם שמאוד היו נחמדות לטעמי , אבל בחרתי בKP414 / 26 במקום שהיו קצת יותר לטעמי (של AKG)

רוב הסטים של סנהייזר באותם איזורים לא היו לטעמי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, גם לי יש את ה414 (ה26 לשעבר), וכמו כן יש לי את ה324 (גם של AKG, לתוך האוזן).

בהתחלה ממש אהבתי את הסאונד שלהם, אבל לאט לאט אני מגלה שלאורך זמן אני מתעייף מאופי הצליל שלהם. ובמוסיקת רוק, הם אפילו קצת צורמים לי (בגבוהים).

סנהייזר גם אני לא כל כך אהבתי, וחשבתי איך ישמעו הGRADO, ביחס לשתי החברות הנ"ל.

אולי למישהו כאן יש אוזניות של GRADO ונמצא באזור הצפון (חיפה/קריות)? או ירושלים?

אני מת לשמוע אותן עם נגן MP3 כדי לראות אם הן שוות את ההשקעה. (יש לי A3 עם הגברה יחסית חזקה לנגן נייד).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה בכיוון הנגן אם כן.

הדבר שאם כבר מעייף אותי טיפה ויותר מאוזן בגראדו הם דווקא הבאסים שפשוט חזקים מדי במקור בטיפה ב26

(אם אתה לא מרגיש באסים "חזקים" מדי , אז ההגברה שלך לאוזניות האלו חלשה מדי , קרה לי עם פלאפון)

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי למישהו כאן יש אוזניות של GRADO ונמצא באזור הצפון (חיפה/קריות)? או ירושלים?

היבואן ירושלמי. שמו אייל פור והוא איש נחמד שיודע לתת שרות וישמח לעזור.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ציטוט לתגובה שמעליי)-> :mm_yeah:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה בכיוון הנגן אם כן.

הדבר שאם כבר מעייף אותי טיפה ויותר מאוזן בגראדו הם דווקא הבאסים שפשוט חזקים מדי במקור בטיפה ב26

(אם אתה לא מרגיש באסים "חזקים" מדי , אז ההגברה שלך לאוזניות האלו חלשה מדי , קרה לי עם פלאפון)

ליביו

אכן הבאס קצת מוגזם, אבל גם בגבוהים יש קצת צרימה. אני שיחקתי עם כל הכיוונונים האפשריים, וזה לא זה.

בקיצור - בזמנו שמעתי את ה26, התלהבתי מהבאס, וקניתי, ואז קניתי את ה324 וגם אהבתי, אבל עכשיו כנראה השתנה לי הטעם בצליל, אז אני מחפש משהו פחות קיצוני. ויותר מאוזן.

אם כך, אני כנראה אקפוץ ליבואן לראות (או יותר נכון לשמוע) את הסחורה.

אגב, מה המחירים של הדגמים בארץ? (יש איזה אתר עם המחירים?)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה (עוד חנות ירושלמית):

http://www.headphones.co.il/store/main/SearchResult.aspx?s=y&Brand_id=2

אגב, בלי קשר, וסתם כדי שתקבל המלצות,

אני חובב לא קטן של AKG - למשל, אוזניות הסטודיו שלהם.

מעבר לסאונד (שזה עניין של טעם) לי הן באופן אישי הרבה יותר

נוחות על האוזן מאשר ה-GRADO למיניהן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים , עם 2 ההודעות מעלי.

הדגמים שאני ניסיתי של גרדו לא היו נוחים במיוחד (ולכן קניתי את הAKG שלמרות שהן קצת לוחצות - נוחות מאוד)

ומסכים גם לגבי האיזון , אני לא חיפשתי צליל מאוזן אלא נעים לי , ביליתי מספיק שעות באולפנים ובהופעות , צליל מוניטורי זה נחמד וטוב מאוד כשעורכים מוזיקה וכשמחפשים רפרנס.

כשאני שומע להנעתי אני מעדיף לקבל את הקצת עיוות הזה לכלים לטעמי יותר (גיטרה , באס ותיפוף)

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה שומע בדרך לבסיס מוסיקה באוזניות של סנהייזר (HD600 ו-HD497) אני רגיל לקבל מבטים מוזרים :)

חבל שלא ביקשת ממנו לשמוע. אם, נניח, חובב אודיו היה מבקש ממני (אפילו שאיני מכיר אותו) - הוא היה מקבל בשמחה. צריך רק להעיז :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...