Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בימר 325 ידנית .

בן G
שימו לב! השרשור הזה בן 5877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום אני מתכונן לקניה של ב.מ.וו 325 קופה,ידנית, 94

הרכב שמצאתי באמת מלוקק מהשמורות שראיתי ללא שאסי ללא מכות כלשהן, מטופל סוף.

אך המחיר בהתאם 55K שזה 25 מעל המחירון .

ופה מגיע הפחד -אני זקוק לרכב ליום יום ומתכוון לבטח אותו,ואך במקרה של תאונה או גניבה אני כמובן יקבל מחירון שזה הפסד של 25000 ש"ח . ישנו פתרון כלשהו לפחד?

אגב ההצעה של הביטוח זה5700 כולל חובה.משתלם לנהג צעיר?

ודבר נוסף האם באמת שוק הרכב כזה חזק ואני יוכל למכור אותו במחיר דומה ?20-25K מעל המחירון לאוטו יד4 עם260.000 ק"מ.

בתודה בן.

מי שלא קונה תות חמתו תמות .........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע באמת רכב נדיר יחסית בארץ,זה בטח עוד ערס שחושב שהב.מ.וו שלו עם השנים רק עולה במחירון לא יודע אני אישית לא הייתי משלם כזה הפרש דראסטי מעל המחירון בייחוד עם קילומטרג' שהצגת אם לא תצליח להוריד מחיר המלצתי היא להמשיך לחפש.אני יודע שזה יהיה לא פשוט אבל אתה תמצא בסוף. בהצלחה

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים של הרכב הוא בחור מהפורום וערס זה לא בדיוק הכינוי שהכי יכול לאפיין אותו :lol:

אין כאלה מכוניות,אם יש הן "משוברות",אם הן נקיות הן נמכרות בלא מעט כסף יחסית "לגיחוכון" (מחירון בבווארית).

בני בסכום כזה אתה מקבל הרבה רכב במעט כסף אבל יש לזה מחיר "הסיכון"

אם אתה שונא סיכון ויש לזה משמעות גבוהה מדי בעיניך אתה הולך לפתח חרדת גנבים רצינית , במידה והביטוח (השמאי) מטעמם יסכים להעלות את "המחירון" מצידם גם מחיר הפוליסה יהיה גבוה יותר...

לפי מה שידוע לי את רוב חיו הוא עשה על קו ת"א ירושלים

הרכב הספציפי הזה נראה ומרגיש כחדש אבל את מצבו תכלס רק בעל מקצוע יוכל לומר לך

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תבדוק עוד רכבים!

25K מעל המחירון? הבחור רציני? הייתי הולך משם ולא מסתכל אחורה לא משנה אם האוטו מלוקק תרתי משמע.

אם 55K ש"ח זה 25K מעל המחירון אתה יכול למצוא 2 ב.מ.וו במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תבדוק עוד רכבים! כן, יד 2 מוצפת ב325 E36 ידניות Mטק עם דיפ'

אם 55K ש"ח זה 25K מעל המחירון אתה יכול למצוא 2 ב.מ.וו במחיר הזה.נכון 316 אוט' יש מלא כאלה ואם אתה הולך על E21 315 אתה יכול לקנות אפילו יותר

תגובה באדוM

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 .

שתי 320 ללא דיפ' ,רבע מהאבזור ובטח לא כזה מנועע!

אחת שבורה יד 7 שהרכיבו אותה בין 5-6 פעמים ב45K

ואחת אצל ערבי בצפון שנראת יפה בתמונות ומיוחדת "יש לי אוטו מיוווחד אתה יודע מזה מיוחד ?" ב62K גמיש מעט .

בעיה.

מי שלא קונה תות חמתו תמות .........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה באמת שאני לא יצחק לוי. אני אספר לך סוד, העולם לא מסתובב סביב יד 2...

הבנאדם כתב בפירוש 25 מעל המחירון ז"א שהמחירון הוא 30. אלא אם כן אתה טוען שב.מ.וו הוא רכב קדוש ובושה להזכיר את המונח "מחיר מחירון" (אל תהרגו אותי אני מתנצל).

אגב, 55K זה מחיר של 328 ידנית שנת 98. (עכשיו תגיד לי "לך תמצא").

כל אדם והרכב שלו והמחיר שלו וזו זכותו. בשיא הכנות, אתה היית משלם פי 2 על רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח בחשבון אם תקנה רכב כזה 6 ציל' (320) או אפילו פחות ,בשביל להביא אותו לרמה כזו כמו ה325 הספציפית הזו אתה צריך להשקיע לא מעט כסף אז אולי עדיף לשקול רכישה של רכב מקורי .

כמו שאתה רואה "השוק" של רכבים כאלה לא כולל אנשים כמו זה מעלי...

GOLF אף אחד לא אמר שהעולם מסתובב סביב יד 2 אל תכניס לי מילים לפה, בלי קשר לאתר אין מכוניות כאלה !!

רכב נדיר כזה לא נמכר במחיר מחירון אם תרצה או לא , כמה מעל ? זה כבר תלוי בסובלנות של הקונה (ושל המוכר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה באדוM

:roll:

קודם כל, אל תיקח תגובות אישית, זה לא בריא ! :)

דבר שני, אני מעוניין גם להגיב, למרות שאני לא דבר וחצי דבר ב-BMW, אז סליחה על ה"חוצפה" מראש !

הרכב יד 4 עם 260,000 קילומטרים על השעון. גם עם הרכב מלוקק, עדיין אי אפשר להתעלם מהנתונים האלו.

מה מצדיק פה 25K מעל?

אשמח אם תאיר את עייני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח בחשבון אם תקנה רכב כזה 6 ציל' (320) או אפילו פחות ,בשביל להביא אותו לרמה כזו כמו ה325 הספציפית הזו אתה צריך להשקיע לא מעט כסף אז אולי עדיף לשקול רכישה של רכב מקורי .

כמו שאתה רואה "השוק" של רכבים כאלה לא כולל אנשים כמו זה מעלי...

GOLF אף אחד לא אמר שהעולם מסתובב סביב יד 2 אל תכניס לי מילים לפה, בלי קשר לאתר אין מכוניות כאלה !!

רכב נדיר כזה לא נמכר במחיר מחירון אם תרצה או לא , כמה מעל ? זה כבר תלוי בסובלנות של הקונה (ושל המוכר)

אני לא אטום ולא הולך ראש בקיר. אני גם מהאנשים שטוענים שכדאי לשלם מחיר מחירון על רכב שמור וראוי ואולי גם אלף אלפיים ש"ח מעל וגם כתבתי את זה פעם. נתתי לך דוגמא אפילו של רכב חדש יותר ב-4 שנים עם מנוע חזק יותר אז מה קשור 320?

לא התכוונתי להכניס לך מילים לפה ואני מצטער אם נפגעת ממשהו שאמרתי. גם נגד המוכר אין לי שום דבר שכן כל אדם רשאי לבקש כל מחיר שהוא רק ירצה על הרכב שלו ובאמת שיהיה לו המון בהצלחה. העניין הוא שאתה מצדיק את המחיר, וכששאלתי אותך אם אתה היית מוכן לשלם מחיר כזה אפילו לא ענית לי. אתה יודע שלא היית משלם על הבימר הזו 25K ש"ח מעל, אז למה להתעקש שזה שווה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד כאן לא נפגע מנהלים דיון מה נסגר איתך :?

את ההערה על ה320 כתבתי לבחור שפתח את השירשור לא לך

השאלה אם אני הייתי משלם או לא אינה רלוונטית כאן כרגע מהסיבה הפשוטה שאני לא הרוכש כל אדם ושיקול הדעת שלו,מלבד העובדה שהרכב הזה יחסית שמור (עד כמה שידוע לי) , הרכב עצמו נדיר יחסית ועל זה דיברתי.

ואתה שוב שם לי מילים בפה כי לא כתבתי חד משמעית מוצדק או לא מהסיבה הפשוטה שזה עניין אינדיבידואלי לרוכש

ולכתוב לו "תבדוק עוד רכבים" זאת פשוט בורות כי אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס ידנית נדירה עוד יותר. כמה שווה לתת עליה מעל המחירון? 50K?

בורות זה לטעון שאין כשבעצם אין לך מושג.

נ.ב.

לא נסגר איתי כלום. אני זוכר כמה פעמים שעשו סיפור מכלום, אז אני בסך-הכל לא מתכוון שמישהו יקח את מה שאני אומר יותר מדי קרוב ללב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור כזה על קליאו ספורט או 106 רעלי , מזמן היה חוצה את ה 4 דפים .

ולשאלתי ,

אם על 106 משלמים 50% יותר מהמחירון ועל קליאו ספורט לפחות 30% יותר וזה מוצדק לדעתכם , למה לבמוו קופה זה נראה לכם מוזר ? הרי היא בערך 20 רמות מעל השתיים שהזכרתי...

אשמח לתגובות .

:twisted:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובות? לדוד שלי בחו"ל יש אחת כזאת בדיוק (325 קופה ידנית שנת 94) והאוטו עבר 300K על השעון, והאוטו נוסע כמו קורולה שנת 2005 (מבחינת הקלילות שלו). אם שווה עוד 25 אלף? :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...