Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי מערכת שמע לרכב?

yuri20
שימו לב! השרשור הזה בן 5889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

רציתי להתייעץ איתכם לגבי התקנת מערכת. קיימת אצלי מערכת שכוללת רדיו דיסק של JVC KDAR300 מגבר של LANZER 431 סאב של LANZER MAX 12 רמקולים 9*6 של פיונר 350 WATT ומשהו מקדימה שטותי, שמותקן ברכב של ההורים שלי קיום אני רכשתי רכב חדש פולקסווגן בורה 2000 ורוצה להעביר/לחדש את המערכת לרכב החדש.

כפי שקראתי באתר פה הבנתי כי יש לי מקום לזוג רמקולים 6.5 בדלתות מקדימה ובדלתות מאחורה.

לא הייתי רוצה להתקין סאב ברכב החדש, את האמת גם לא מגבר אני רוצה לקבל איכות טובה לא צריך ווליום "מטורף" שיהיה חזק קצת, אבל לא לברוח מהרכב. והכי חשוב לי איכות שיהיה איכות טובה/נעימה לאוזן של מוזיקה.

1. האם בלי סאב ומגבר ורק ע"י רמקולים של 6.5 איכותים בדלתות מקדימה ואחורה אפשר להגיע לבקשה שלי (איכות וקצת ווליום) ואילו רמקולים היו מתאימים לי במחיר של 500 ש"ח לזוג בערך?

2. האם בכול זאת תמליצו מגבר לקבלת תוצאות טובת האם אפשר לוותר על סאב לפחות? והאם המגבר שלי מתאים בשבילי או כדאי לשדרג אותו גם?

3. האם אפשר לקבל שמע איכותית בלי רמקולים 9*6?

4. ושאלה אחרונה האם כדאי לי לשדרג את הרדיו דיסק לתוצאות טובות יותר או שזה לא ישנה דבר?

תודה רבה רבה מקווה שלא העמסתי על אף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה כל אחד והאוזן שלו ... בוא אני יתן לך 2 אופציות מניסיון ותחליט מה לדעתך כדאי

1:ברכב של העבודה (קאנגו) היה לי רמקולים 6.5 מקדימה אם פנל של JVC קצת יותר מתקדם משלך ותאמת שמעתי בסדר לא בקטע של לברוח מהאוטו וגם לא שריטות אלה דווקא היו שומעים לא רע

2: ברכב הפרטי שמתי פנל JVC אחר שהוא באזור 2000 ש"ח והוא יחסית טוב שמתי 2 מגברים 1 לסאב 1 ל 2 קומפוננטים של הרץ(חברה איטלקית) ותשמע שומעים באיכות חבל על הזמן

לסיכום בכלליות אם אתה רוצה להגיע לתוצאות מאוד טובות ואיכות ממש טובה אין דרך בלי מגבר ,לדעתי אם אתה רוצה רמקולים 6X9 ולא קומפוננט השמע מ 6X9 פחות איכותי (לדעתי)

אם מגבר+פנל טוב אתה תצליח להוציא מקסימום מהרמקולים ובאיכות יותר טובה מאשר בלי מגבר ואם הפנל הנוכחי שלך

אז אני יכול להגיד לך 2 דברים בוודאות אם אתה מחפש איכות אז 1 להחליף פנל ו 2 ללכת על קומפוננט+מגבר ואז תיהיה איכות+עוצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה

אז ממה שאני מבין שאם אני יתקין 2 זוגות קומפוננט+ מגבר אני לא יזדקק לסאב? (הקומפוננט יכול להוציא צליל של סאב?)

ומה זה פנל זה כאילו רדיו דיסק (רדיו דיסק משפיע על איכות בצורה משמעותית? היה נדמה לי עד היום שהמגבר משפיע הרבה יותר מרדיו דיסק?) איזה חברה של רדיו דיסק הכי ממולצת?

האם כדאי להחליף את המגבר שלי למגבר איכותי יותר או שזה לא ישנה דבר?

תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...