Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפורי טנ"לים

Liviur
שימו לב! השרשור הזה בן 7827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב חוסר סיפורים לאחרונה אני מוסף אחד.. אז יאללה תרביצו אחרי :)

א. כל אני מצטער על היתנהגותי ועל התנהגותו של קובי מראש כלפי בעל הוולוו והPOLO 16V שניצלנו מירושליים

הכל התחיל אחרי ביקור נימוסים אצל רועי מירושליים חיים (BOSS70 היחידה והיפה מכולן בארץ :) ) ועוד אנשים טובים כהנה וכהנה.....

בדרך חזרה ניצלנו איזה וולוו 940 אני חושב בירידות מירושליים מכיוון שהיינו ברכב מחשיד הוא כל הזמן חיי בסרט שאנחנו שוטרים והאט כשהיתקרבנו...... אז אמרנו מילא..... פתאום בשיא הרעש עוברת לה פולו 16V......... ידענו ..... זה טנ"ל איכות.......

כל הדרך מירושלים עד לאלעל עקבנו אחריו

הוא מיהר...... גם אנחנו.... הוא האט..... גם אנחנו..... הוא ניסה לקחת פניות מהר..... אנחנו הדבקנו.......

הוא האט..... אותתנו ימינה כאילו אנחנו נעצרים , הוא המשיך מהר וגם אנחנו חחח

הקיצר שגענו אותו פחד.

הוא היתעצבן והאט ל50 בערך גם אנחנו...... ואז אנחנו עוברים לידו לאט ומחייכים...

ואז...... יצא אחד השוכנים באוטו עם חצי גוף מהאוטו וניסה לירוק על רכב הליסינג/ראלי המשובח שלי....... כמובן שזה נתן את האות להזנקה בשביל הנהג שראה את הקיק שלי בה וענה לי באחד כמו כן ( וכמעט העיף את חברו מהחלון עקב כך ) רק כדי לגלות שהוא לוקח בחצי אוטו עד מהירות גבוהה למדי......... :) ופנה ימינה ביהוד (בושה?!?!?!?!? )

מה המסקנה:

א. טוב שיש טנלים

ב. זה מצחיק כל כךךךךךךךךךךךך כשהם מתעצבנים ולוקחים את זה אישית

ג. שלוש מוסטנגים בדרך מירושלייםץ.... אחת על גרר ( והמבין יבין ..... כלבת :) )

ד. שוב סליחה מבעל הפולו וחברו על קיצור חייהם מעצבים בכמה שנים ומבעל הוולוו שחשב פעם אחר פעם שאנחנו שוטרים. :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מירושלים נוסע למפגש ברמת גן ?

תעשו לי טובה ! תקחו איתכם בן אדם נטול רשיון שמת להגיע למפגש !

אף פעם לא היתי במפגש, אני חייב להגיע מתישהו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במועדון ה5...... ולא באזור הישן זה א.

ב. כל האנשים שמגיעים הם לרוב מחוץ לפורום , חברים שלנו.... לחלקם יש אינטרנט אך בא נגיד קצת יותר מבוגרים ממה שתצפה , אז אם הם מעונינים הם יגידו לך :)

יהיה בסדר...... ומה קרה אין עוד סיפורים?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...