Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם, אני עדיין יכול לתבוע את הביטוח חודשיים לאחר התאונה?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 5862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

לפני כחודשיים בערך, עשיתי תאונה, שנגרמה באשמתי כביכול כיוון שנכנסתי ברכב אחר מאחורה, אז אוטומוטית זו אשמתי,

אבל בפועל זו לא הייתה אשמתי הבחורה שלפניי רצתה לעבור נתיב כיוון שהיה מכשול בכביש וכשראתה שהיא לא יכולה בלמה בפתתאומיות אני לא הספקתי לבלום אחריה והופלה מצאתי את עצמי מסתכל על המערכת החדשה שהיא התקינה בבגאז',

חלקכם יגידו שזו אשמתי כי לא שמרתי מספיק מרחק, יתכן, אבל זה כביש נורא צפוף ומלא בתנועה, בכל אופן,

הנקודה שלי היא:

באותו הרגע של התאונה לא הייתה מעורבת בכלל משטרה החלפנו פרטים וזהו, נסענו כל אחד לדרכו.

שילמתי השתתפות עצמית ותיקנתי את הרכב, חלפו להם חודשיים...

והיום חשבתי לעצמי איזה אדיוט אני למה לא הוצאתי מהם כסף הייתי הולך למיון אומר שיש לי כאבים בחזה או בגב,

הייתי מנצל קצת את הביטוח המעפן הזה שלוקח לי את כל הכסף על כלום,

אתם חושבים שעדיין יש דרך להוציא מהם כסף? חודשיים אחרי, ובאיזו דרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע מכרת את עצמך,

תאמין לי, שחוקרי הביטוח יחפשו 1001 סיבות למה לא לשלם,

והרגע נתת להם סיבה.

ובד"כ בפגיעות האלה, תובעים לאחר חצי שנה,

שרואים שהמצב לא משתפר ויש עילה לתביעה.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמתי השתתפות עצמית ותיקנתי את הרכב, חלפו להם חודשיים...

והיום חשבתי לעצמי איזה אדיוט אני למה לא הוצאתי מהם כסף הייתי הולך למיון אומר שיש לי כאבים בחזה או בגב,

הייתי מנצל קצת את הביטוח המעפן הזה שלוקח לי את כל הכסף על כלום,

אתם חושבים שעדיין יש דרך להוציא מהם כסף? חודשיים אחרי, ובאיזו דרך?

אתה ועוד אנשים בדיוק כמוך הם בדיוק הסיבה לכך שהמדינה שלנו נראית ככה!

גועל נפש!

דע לך שהונאת ביטוח זו עבירה פלילית שדינה ישיבה בכלא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ועוד אנשים בדיוק כמוך הם בדיוק הסיבה לכך שהמדינה שלנו נראית ככה!

גועל נפש!

דע לך שהונאת ביטוח זו עבירה פלילית שדינה ישיבה בכלא!

תעבור לאנגליה אם אתה כל כך נגעל מהמדינה שלנו שנראית כל כך רע לפי דעתך,

את לשכת הסעד לא הייתי מרמה כי זה גוף שתורם ועוזר ומסייע, אבל חברות הביטוח לוקחות לצעיר חסר פרנסה כמוני את המעט שהוא מרוויח ואני לא מקבל שום דבר בתמורה, אז כשיש לי סיבה לקחת למה שלא אקח? בסה"כ שילמתי על זה, אני לא גונב מאף אחד.

זו עבירה פלילית רק אם יוכיחו שהונית אותם, ואין לאף אחד דרך לדעת אם באמת כואב לי החזה או לא,

אם הגישה שלך לחיים זה להיות כזה יפה נפש ואדם ישר אני מצדיע לך, אבל זו לא תמיד הדרך הנכונה, אולי ביום מן הימים תגלה את זה, ויש לנו אחלה מדינה סתם בשביל הפרוטוקול...היא מיוחדת בדרכה שלה, אני מעדיף את הישראלים על פני כל האירופאים הסנובים האלו.

אם יש לעוד מישהו פניני חוכמה לשלוף לנו, או שהוא רוצה להפגין את הלב הישר שיש לו, שיהנה,

אני מחפש עוד אנשים שעשו מה שאני רוצה לעשות ויכולים לעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות הביטוח לוקחות לצעיר חסר פרנסה כמוך את הכסף בשביל שיהיה לו ביטוח למקרה והוא באמת יצטרך. לא בשביל משחקים.

שילמת על זה? ממש לא. אתה שילמת בשביל כיסוי ביטוחי במקרה ותהיה תאונה אמיתית שיפגעו בה אנשים. לא כי מתחשק לך להונות את חברת הביטוח.

למה נראה לך שמישהו יעזור לך בנושא הזה?

הרי בסופו של דבר זה רק יחזור אלינו כמו בומרנג.

אם כל בנאדם על כל תאונה קטנה, למרות שלא קרה לו כלום, ילך ויתבע את חברת הביטוח - עלויות ביטוח החובה ירקיעו שחקים.

ואז מי ידפק? נכון.. האנשים שמשלמים ולא עושים את הרמאויות האלו.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...