Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעניין תביעת חברת ביטוח כנגדי

Subaru82
שימו לב! השרשור הזה בן 5889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודשיים מישהי נכנסה לי בדלת הורידה לי את הדלת המקרה היה שעמדתי בצד הכביש עם אורות מצוקה הדלת מאחורה היייתה קצת פתוחה והיאנכנסה בה ,חשוב להדגיש שזה היה מקרה ממש טיפשי שכן אפילו משאית יכלה לעבור שם פעמיים ולא להוריד את הדלת

הודעתי לחברת הביטוח ועד עכשיו לא עשינו כלום עם זה החלפתי את הדלת לבד שילמתי הכל לבד וזהו

היום קיבלתי הודעה מחברת הביטוח של הגברת שעליי לשלם להם 650 שקל כי אחרת יתבעו אותי ונגיע למשפט

בביטוח הצד ג אצלי אין השתתפות עצמית

מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לסוכן הביטוח שלך, ותתייעץ איתו. לפי דעתי, אם היא זו שנכנסה בך, היא אשמה. אבל לפי הסיפור שלך אתה אומר שהדלת היתה קצת פתוחה. לכן זוהי רשלנות תורמת, ולכן גם אתה אשם במקרה הנ"ל.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה עומד שם והיא היתה מורידה אותו ולא את הדלת... גם הם היו תובעים אותו?

זה שהוא עומד שם עם דלת פתוחה, זה אומר שהיא צריכה להכנס בה? מגיע לו על זה עונש?

ואם מגיע לו עונש זה על ידי הנהגת?

אבל דבר אחד לא ברור לי. אם יש לך ביטוח, תפנה אותה לביטוח. הם בוודאי לא ישלמו לה גרוש...

וחוץ מזה מי אמר שהיא לא חייבת לך יותר? כמה עולה דלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה עומד במקום הדלת,

שזה דיי הגיוני, כי דרך הדלת מכניסים ומוציאים חפצים,

היו מאשימים אותו ברשלנות תורמת?

לפי מה שהוא מתאר, עם FORD F350 אפשר לעבור שם פעמיים + העובדה שהיא נהגת -> אשמתה המלאה.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה שצלצלתי ואמרו לי שבגלל שגובה ההשתתפות העצמית שלי זה 1800 שקל לא שווה לי לתבוע והם לא משלמים לה במקרה כזה כי התשלום נמוך יותר מההשתתפות העצמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שהיא נהגת -> אשמתה המלאה.

יש לי מילה אחת לומר לך - ניאנדרתל!

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם יש לי גולגולת בומבסטית, מבנה גוף עצבני ואף בגודל של גאנט "18 אבל אני לא חיי בתקופה הפרה היסטורית.

זה לא ישנה את העובדה שאחוז גדול מהנשים מפחד לנהוג, חונה כמו הסדר בחדר שלי, מתאפרות, שותות קפה ותוך כדי שולחות SMS כשהן על ההגה ועוד 1001 דברים.

וכמו שיש דברים שגברים לא טובים בהן, יש דברים שנשים לא טובות בהן וזה לא שוביניזם. זה עובדה, אין לי שום בעיה עם בת שנוהגת, כל עוד היא יודעת לנהוג.

אבל כשאני נוסע עם מישהי והיא מתפרצת לצומת, עוקפת מימין, זוחלת בשמאלי ווינקר זה המלצה בשבילה, וכשאני שואל אותה בסוף הנסיעה למה היא נסעה ככה והיא אומרת לי: "איך?"

זה מצביע על דפוס מסויים.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה שרשור בנושא הזה, שם ציינתי שאי אפשר לקבוע דבר בלי לשמוע את גרסת הצד השני.

רק כדי לסבר את האוזן: אולי התאונה קרתה כי הדלת נפתחה בפתאומיות ונהג סביר לא היה צריך לצפות את זה?

נדמה לי שהסיפור יראה אחרת אם נדע מה גרסת הנהגת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה צריך לטבוע אותה כי היא גם אשמה.

בכל מקרה היתי מתיעץ עם סוכן הביטוח שלך, הרי בשביל מה אתה משלום לו כסף

אין צורך להשתמש באלימות!! :wink:

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו שיש דברים שגברים לא טובים בהן, יש דברים שנשים לא טובות בהן וזה לא שוביניזם. זה עובדה, אין לי שום בעיה עם בת שנוהגת, כל עוד היא יודעת לנהוג.

מה זה משנה? בית המשפט לא בא נגדה "כי היא אישה" - אז תחשוב קצת לפני שאתה אומר שטויות.

זה בסדר - גם לא חסרים גברים שנוסעים ככה, עד שאישה עוקפת אותם ואז הם צריכים להוכיח שיש להם ביצים מפלדת אל חלד.

חוץ מזה - מי בדיוק הפך אותך לאוטוריטה בנושא נהיגה? אם זכור לי נכון אתה לא מורה נהיגה ולא מדריך בשום בית ספר לנהיגה מתקדמת - כך שהדיעה שלך לא ממש נחשבת לטובה מכל הדיעות האחרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה הניסיון מדבר,

למרות שהפז"ם שלי אפסי, שנה על הכביש,

אני נוסע כמעט פי 3 מכל נהג אחר בגילי, ולצערי, הספקתי כבר לחוות חוויות של כמעט מוות מנהגים/נהגות, כאשר הדגש הוא בעיקר על הנהגות.

אני צריך למקד את דבריי: נשים יודעות לנהוג, אך האחוז של אלה שלא יודעות לנהוג גדול בהרבה מאשר הגברים.

ומורה נהיגה ומדריך נהיגה מתקדמת הם מה? אלוהי הסטטיסטיקה בא"י?

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם פז"מ כ"כ גדול אני מבינה שראית הרבה יותר מנניח - אני, שנוהגת כמעט 4 שנים והתאונות היחידות שהיו לה (כולל בתור הולכת רגל) היו כולן באשמת גברים, שלא נדבר על זה שלרוב חותכים אותי גברים, ואת העבירות סביבי גם הם מבצעים (דוגמה מהיום בצהריים - נסעתי 2 תחנות עם נהג אוטובוס עד הרכבת שבהן הוא הספיק כמעט לדרוס סטודנט, ולעקוף על קו הפרדה רצוף).

ואין לי שום בעיה לשבור את הסטטיסטיקות שלך כי הן לא יותר מהימנות משלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר, Kernel, יצאת שוביניסט וגם די חומוס.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...