Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

A3 - הסבת מערכת סטריאו מקורית מ-Din יחיד ל-Din כפול

yanco
שימו לב! השרשור הזה בן 5825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

(הודעה ראשונה, קצת מתרגש... :-))

אני עתיד לרכוש אודי A3 מודל 2005 / 2006. רוב הרכבים שראיתי עד עכשיו בארץ נמכרים עם מערכת סטריאו בתקן DIN יחיד

(כלומר המערכת תופסת "מקום" יחיד בקונסולה המרכזית). אני מעוניין להתקין ברכב מערכת מולטימדיה. אחרי חקירת הנושא באינטרנט הבנתי שניתן לעשות לקונסולה המרכזית הסבה כך שתתמוך במערכת בתקן שני DIN (מקום כפול). להלן קישורים לדוגמא:

http://forums.generationdub.com/showthread.php?t=17108

http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=2717253

אכן מראות קשים (אני עדיין בדופק גבוה)...

האם יש מישהו בארץ שביצע הסבה כזאת? האם מישהו מכיר מתקין שמסוגל לעשות אותה?

האם החלקים הדרושים קיימים בארץ או שעדיף להזמין באינטרנט?

אני ממש ממש ממש ממש (תוסיפו עוד כמה "ממש"-ים) רוצה לעשות עבודה "נקיה" - מחפש מתקין פדנט בטירוף!!!

תודה על העזרה,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סןף סןף מישהו שמתעניין לפני שהוא שואל

קבל ח"ח

בפרוייקט הראשון אם אני לא טועה זה קיט מקורי של אודי לפי הכיתוב וזה לא יהיה זול

דבר שני יש אופציות של מסך נשלף ונראה לי שעלות התאמה תהיה כמו DVD נשלף מהאיכויות הגבוהות ביותר

כל עוד אין זוית שמפריעה לזוית המסך להתקפל החוצה, לדעתי זאת אופציה

לאלפיין יש אופציה מעולה וגם לפיוניר

http://pompa.co.il/Product.asp?Pid=AVHP4900&Cat2Cat1ID=109&Cat2ID=517

זה דוגמא של אחד מה סוגי הDVD אני לא ממש מכיר את הדגם, אבל רק כדיי שיהיה לך מושג על מה אני מדבר, אם אני זוכר לפיוניר יש סדרות הרבה יותר חדשות כמו:

http://www.pioneerisrael.co.il/Pioneer/Main/Products/product.asp?id=442&catid=11&subcatid=47

תבחן עלויות התאמת הרכב ואם יש קיט מוכן של המסך באודי ישראל, למרות שלדעתי זה יהיה יותר יקר מכל DVD מתקפל, גם אם אחד היקרים שבהם

אגב, כזה מכשיר בעלות כזאתי לדעתי עדיף לקנות אצל היבואן הרשמי, עם תעודת אחריות בפיוניר של עוזי רדיו

או של אלפיין באפריל טקליין

אל תנסה לחסוך כמה שקלים בעלויות כאלו אלא אם נראה לך שאתה יכול להתמודד בעניינים של תקלות מול היבואן הפרללי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, מכיר את האופציות הנ"ל - לאור הבלאגן שערוך בהסבה והסיכוי הנמוך לבצע את העבודה מבלי לפגוע בקונסולה המרכזית זאת בפירוש אפשרות לא רעה...

עדיין הייתי שמח לשמוע אם מישהו ביצע את ההסבה הנ"ל או מכיר מתקין שביצע אותה...

חשבתי על רעיון - אולי אני אקפוץ למוסך המרכזי למחלקת חשמל ואנסה לצרף חשמלאי שיודע איך לפרק את קונסולה

לצוות ההתקנה (באופן פרטי) - מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שברדיו מילאנו ידעו לעשות את זה , אבל המחיר יהיה מוגזם

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, מכיר את האופציות הנ"ל - לאור הבלאגן שערוך בהסבה והסיכוי הנמוך לבצע את העבודה מבלי לפגוע בקונסולה המרכזית זאת בפירוש אפשרות לא רעה...

עדיין הייתי שמח לשמוע אם מישהו ביצע את ההסבה הנ"ל או מכיר מתקין שביצע אותה...

חשבתי על רעיון - אולי אני אקפוץ למוסך המרכזי למחלקת חשמל ואנסה לצרף חשמלאי שיודע איך לפרק את קונסולה

לצוות ההתקנה (באופן פרטי) - מה דעתכם?

לא ממליץ על האופציה של מסך נפרד, מראה הרבה פחות "יוקרתי" לטעמי, ופחות OEM בצורה ברורה, מבלי לגעת בעבודה שזה מפריע בפעילות היום יומית לפעמים מסתיר את המזגן וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שברדיו מילאנו ידעו לעשות את זה , אבל המחיר יהיה מוגזם

מוגזם? זה בהתאם לעבודה עצמה מדובר בעבודה לא פשוטה. לפותח השירשור אני בספק אם תמצא מישהו שביצע עבודה כזאת ברכב כזה מהסיבה הפשוטה שאין הרבה אנשים שיש להם A3 ומעוניינים לעשות כזאת עבודה אנשים בארץ דיי סולידיים(בתור אחד שעבד לא מעט עם רכבים כאלה לא היה אחד שביקש כזה דבר) מה גם שעלות של עבודה כזאת נאמדת באלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע ובמיוחד למי שסיפר לי על SoundStorm - נראה לי שזה עבודה בשבילם...

בכל מקרה, אני אמשיך את המחקר ואעדכן אתכם בתוצאות הביניים (מחיר משוער) אחרי שאבדוק מחירים ב:

צ'מפיון מרכזי / רדיו מילאנו / SoundStrom / אינטרנט

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז ככה,

מסתבר ש- A class עשו כבר את ההסבה הנ"ל מספר פעמים!

ראיתי תמונות של ההסבות - מקצעונות אמיתית.

יש להם אפילו את החלקים הדרושים אצלם במלאי...

המחיר - בהתאם (אלפי שקלים).+

רדיו מילאנו לא מוכנים לבצע את ההסבה.

אאעדכן אתכם בהמשך לגבי החלטות,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...