Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת סמלים - איזה חומר רעיל מומלץ למרוח על הסמל?

0r3n
שימו לב! השרשור הזה בן 5877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

הבוקר מצאתי את כל השטח שסביב הסמל הקדמי שברכבי שרוט ממברג, ניסו להוציא את הסמל הקדמי ללא הצלחה.

את הסמלים האחוריים (שהיו מודבקים, לעומת הסמל הקדמי שמוברג) הצליחו להוציא וכמובן שהשאירו חריטות מברג מעוצבות למזכרת.

אני מניח שתוך מס' ימים יחזרו עם מברג יותר חזק, יפרקו את הסמל הקדמי וישאירו את מכסה המנוע עקום ומכוער.

חשבתי לפרק את הסמל בעצמי ופשוט לנסוע בלי סמל, אבל מה הרווחתי בזה?

קראתי מס' שרשורים בנושא... ולא נראה שממש יש פתרון לעניין מסוג זה.

חשבתי על כל מיני אזעקות, שמתריעות אם נמצאים פחות מחצי מטר מהרכב... אך לדעתי סתם יקפיץ אותי כל רגע ויוסיף דאגה מיותרת (וחור גדול בכיס)

חשבתי גם להדפיס בפונט קטן מאוד, ב- Word, הודעה לילדים החמודים שרוצים סמל של פיאט, שפשוט יבקשו ואתן להם 100-200 ש"ח שיקנו להם ויניחו לרכב, חבל על השריטות והקלקול. אך הגעתי למסקנה שזה לא שהם באמת צריכים סמל, אלא הרגשת האדרנלין של הגניבה, זה מה שהם מחפשים.

חשבתי גם להתקין סלסלה קטנה עם סמלים של פיאט, על מכסה המנוע של הרכב, שכל מי שרוצה לקחת פשוט יקח ויניח לרכב (בצחוק..)

לדעתי הפתרון (לא פתרון, אך אולי ילמד את הסוררים לקח) הוא פשוט למרוח איזה חומר ממש רעיל על הסמל הקדמי, שיעניש את אותם סוררים.

קיים חומר כלשהו שפוגע בעור אדם אך לא במתכת ופלסטיקה?

תודה רבה,

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל משתתפים בצערך

בעניין החומר הרעיל, תנסה אותו קודם על עצמך ואז תשים על האוטו.

נו באמת איך אנשים מרחיקים לכת, כולה סמל אין מה לעשות אתה בישראל, אז אם בטעות איזה זקנה תשען לך על האוטו

ישרפו לה הידיים, יתבעו לך את הצורה, ואז תפסיד את עלות כל האוטו.

תרים ידיים, ותרגע, כולה פיאט :)

Skoda Fabia 1.2TSI Sportline 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק התגובה של אביתר היתה שווה את כל הגניבה הזאת, הרג אותי מצחוק :lol:

אולי באמת הרחקתי לכת... למרות שזה ילמד את הסוררים לקח לדעתי, ולא צריך להיות יקר מדי עבורי, אמשיך בחיפושים.

עכשיו הפחד הגדול שלי הוא שיום אחד לא אמצא את הרכב שלי בחניה בכלל... מבקש המלצה לאזעקת ביפר איכותית.

תודה רבה על הזדהותכם.

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על מספר אנשים שביצעו החלקה לסמל. פשוט הטביעו והחליקו את הסמל על גבי הרכב בצורה כזו שאי אפשר להוריד.

בכל אופן, אני מבין את החשש מוונדליזם-אבל לפגוע בחיי אדם זה כבר מעל מעבר. הם מתנהגים בעבריינות אז אתה תתנהג

בעבריינות גדולה יותר? נשמע שאתה בחור רציני ובוגר-תתרחק מהשטויות האלה, יש הרבה דברים יצירתיות (כמו החלקה, ביפר, כיסוי לרכב וכו') שימנעו ממך את עוגמת הנפש אבל לא יפגעו באדם אחר.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה איזה חומר שהשפריץ בזמנו על חלאד משעל בנסיון החיסול שלו בירדן.

תנסה לברר איזה חומר זה היה... בהצלחה בחיסול :roll:

(אם יתפסו אותך זה עלול לגרור תקרית דיפלומטית, אז בEASY..)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרח מרה, כזאת שמוכרים בבית מרקחת. מנסיון היא לא יורדת איזה יומיים מהאצבעות, וילדים אוהבים להכניס אצבעות לפה.:twisted:

עצה טובה מאוד!!!

לא רעיל ומעניש במיוחד!

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. השתעשנו.

חשוב להדגיש, למקרה שמישהו קורא את הדיון הזה ולא מבין את ההומור שבו, שנסיון להשתמש בטכניקה שתגרום לפגיעה פיזית בגנב הסמלים היא עבירה פלילית, ושהעונש עליה לא יופחת במאום אם תטענו שרק ניסיתם להגן על רכושכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, האמת שהופתעתי לקרוא באחד הדיונים, על בעל מרצדס שהשחיז את קצוות הסמל כך שיחתוך את ידי הפורץ והוא נתבע על-ידו.

מרה לא תגרום נזק פיזי ולדעתי גם לא תעבור לידי הפורץ, היא תתייבש על הסמל והאפקט שלה יבוזבז... צריך למרוח אותה ישירות על הציפורניים כאשר היא עוד לחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת איך אנשים מרחיקים לכת, כולה סמל אין מה לעשות אתה בישראל, אז אם בטעות איזה זקנה תשען לך על האוטו

ישרפו לה הידיים, יתבעו לך את הצורה, ואז תפסיד את עלות כל האוטו.

תרים ידיים, ותרגע, כולה פיאט :)

כל הקטע הוא שלא מדובר רק בסמל, אלא בנזק למכונית!

הרי "לאבד" סמל שעלותו 100-200 זה כלום בהשוואה לחריטות עמוקות, שנעשות ע"י מברגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משוכנע שארנון צודק (הם בעצם יוצרים את הסיכון, לדעתי, אבל אני לא ממש מבין בתחום הזה), אבל לפחות איזה נוזל שמנוני שיכתים אותם :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו. שאני צודק.

גנב סמלים מסתכן, לכל היותר, בכתב אישום על נזק לרכוש. גם זה סיכוי קלוש.

הפתרונות שהוצעו כאן יזכו את מבצעיהם בכתב אישום על גרימת חבלה בנסיבות מחמירות. בסבירות גבוהה.

אין דבר השנוא יותר על רשויות אכיפת החוק מלקיחה של החוק לידיים. האמת שבצדק (למרות שזה נושא לדיון אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...