Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מתלבט בין סקודה פביה SDI ל TDI

user1000000
שימו לב! השרשור הזה בן 5893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתה לי (וגנבו המנוולים) סקודה פביה sdi. אוטו טוב ששרת אותי יפה. זה אוטו עם כ- 70 כ"ס,(שנוסע מצויין!) וצריכת דלק מתונה (כ- 17 ק"מ לליטר בנסיעה מעורבת).

משנת 2006 האוטו מגיע עם מנוע tdi שנותן 100 כ"ס.

היות ואני מחפש רכב של 2005 - 2006, אני שואל אם מישהו יכול להשוות לי בין המנועים גם מבחינת תחזוקה וגם מבחינת צריכת דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-06 הופסק (בהדרגה) יבוא ה-SDI והחליפו אותו שני מנועי TDI (האחד 1.4 עם 70 כ"ס והשני 1.9 עם 101 כ"ס).

שניהם שקטים וחזקים (בעיקר ה-1.9) מה-SDI הישן, רועש ועגלתי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן , מבחינת הביצועים מנועי TDI עדיפים בהרבה,יותר שקטים .

צריכת סולר תהיה פחות טובה מהמנועים SDI.

ויש מרכיב של הטורבו, שבמידה וצריך להחליפו יעלה יקר מאוד.

כדי לשמור על הטורבו תצטרך להמתין בין חצי דקה לדקה לפני כל כיבוי של הרכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן , מבחינת הביצועים מנועי TDI עדיפים בהרבה,יותר שקטים .

צריכת סולר תהיה פחות טובה מהמנועים SDI.

ויש מרכיב של הטורבו, שבמידה וצריך להחליפו יעלה יקר מאוד.

כדי לשמור על הטורבו תצטרך להמתין בין חצי דקה לדקה לפני כל כיבוי של הרכב.

מישהו יודע לומר מה הפרש צריכת הדלק בין המנועים האלו באופן מדוייק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו היה גולף SDI בזמנו וצריכת הדלק שלו היתה יותר טובה ממה שאמרת (לא יותר מ-5 ליטר ל-100 ק"מ).

הפרשים בין צריכת הדלק לא קריטיים בין ה-SDI ל-TDI. אני מאמין משהו כמו 5-5.5 ליטר ל-100 ק"מ בממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאין טעם להתלבט בין הדגמים, הTDI עדיפה ומנוע 90כ"ס שלה ממש מוצלח ואמין, סוחב מאוד טוב בעליות וחסכוני להפליא. נכון שתחזוקה של מנוע טורבו יקרה יותר, אבל זה שווא את ההפרד לתמורה שאתה מקבל.

מצד שני פשטות של ה-SDI זה גם במובן מסויים יתרון...

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הSDI מרגישה כמו סוס מת אני ממליץ לך לעשות סיבוב על אחת לפני שתחליט

סוס מת??????? אני לא יודע מה הדרישות שלך מאוטו. הפביה sdi שהיתה לי היתה אוטו מ-צו-ין!

לא לשודים, ולא לתחרויות רמזור. אבל כרכב משפחתי הוא נתן יופי של תחושת כוח חוץ מכל הדברים הטובים האחרים שיש לפביה.

בכל מקרה תודה על הייעוץ. אני ממשיך לבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...