Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג בלי ילדים 50-70 אלף

Tobleron
שימו לב! השרשור הזה בן 5869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי מבקש את עזרתכם בהתאמת רכב בתקציב של 50-70 אש"ח לי ולאשתי

חשבנו בכיוון של טויוטה יאריס, סוזוקי איגניס, ואולי פיאט פנדה.

גם רכב יותר גדול הוא בהחלט אופציה.

הדרישות שלנו הן:

שיהיה אמין, לא יצרוך הרבה דלק ולא יאבד מהר מדי מערכו.

ב. עד עכשיו חיפשנו רק באינרנט מפרטיים, כדאי לבדוק גם אופציות אחרות?

אשמח לשמוע את דעותיכם בנושא

תודה מראש:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי תשמור על ערכה ותהיה אמינה...אבל היא הכי פחות נוחה לנסיעה. קשה להשיג אחת שמורה

היאריס מצויינת...אבל למצוא אחת כזו זו לא משימה פשוטה.

מדובר בשתי מכוניות מבוקשות מאוד בשוק יד2

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה ללכת על משפחטומטית שהוא ציין שמספיקה לו מיני/סופר מיני.

אני לא חושב שיש סיבה לזנוח את הפיאט, נכון שהיא לא שומרת על ערכה כמו היאריס אולי אבל היא תהיה גם זולה משמעותית בקנייה ויהיה יותר מבחר.

אני אישית נסעתי על הפנדה וזה אחלה אוטו אם הנסיעות שלך הן עירוניות. בנסיעות בינעירוניות הוא קצת חלש ולא נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבסכום הזה ניתן להשיג כ את הדיהטסו סיריון החדשות.

האלמרה רכב סביר אבל אם זה רק לשניכם הוא יבזבז נרבה יותר דלק ממה שאתם באמת צריכים.

רכבים שלדעתי שווה לכם להתמקד עליהם :

הונדה ג'אז , פיג'ו 206\307 , סיטרואן C4, סיטרואן C3, טויוטה יאריס, דיהטסו סיריון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנדה יש יתרון בדמות אחזקה סופר-זולה, אבל כמכונית היא בסיסית למדי - מתאימה בעיקר לעיר. בכל הנוגע לאיבוד ערך - הוא די גבוה אבל אם תקנו אחת ממול 2004 או 2005 המחירון שלהן כבר נמוך, כך שגם תחסכו כסף בקנייה (עלות נמוכה מ-50000) וגם לא תאבדו יותר מדי בשקלים (לעומת איבוד באחוזים :wink: ). צריכת הדלק של הפנדה מעולה - 1:15 בקלות אם לא יותר טוב.

איגניס מכונית בינונית מאוד. יאריס גם מכונית טובה אבל קשה למצוא והן יקרות מאוד (במחיר של יאריס 2000 תקנו פנדה 2005).

לא הייתי הולך על מכונית משפחתית (C4, 307 וכולי) - מיותר לדרישות שלכם.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיז'ו בהגדרה לא יותר יקרה לאחזקה. אפילו להיפך, הביטוח יותר זול והטיפולים יותר זולים ובאינטרוולים יותר ארוכים. יתכן שהאמינות פחות מוצלחת מהיפניות אבל לי יש נסיון טוב עם פיזו'.

אם תמצא רכב במצב טוב עם טיפולים מסודרים בזמן אני לא חושב שיש סיבה לפסול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את הפיאט , הקטנות של פיאט לא ממש אמינות ובמיוחד לא יחזיקו מחירון .

אני הייתי מחפש או הונדה ג'אז או טויוטה יאריס , במחיר הזה הם הפתרון המושלם עבורכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על הונדה ג'אז כאופציה טובה בשבילכם.

שומרת טוב על המחיר, חיסכונית מאוד ואמינה.

וגם בעתיד אם תחליטו להפוך להורים הרכב הזה יספיק לכם הודות למרחב פנים יחסית גדול ובגאז' לא קטן בכלל (בניגוד ליאריס).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם בעתיד אם תחליטו להפוך להורים הרכב הזה יספיק לכם הודות למרחב פנים יחסית גדול ובגאז' לא קטן בכלל (בניגוד ליאריס).

מילים כהלכה , מחזק את דבריו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את הפיאט , הקטנות של פיאט לא ממש אמינות ובמיוחד לא יחזיקו מחירון .

אני הייתי מחפש או הונדה ג'אז או טויוטה יאריס , במחיר הזה הם הפתרון המושלם עבורכם .

הייתה לך פעם פונטו דור שני? או פנדה?

אתה מכיר את עלויות האחזקה של הרכבים הללו?

מאיפה אתה קובע שהם לא אמינים?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...