Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעת ההנהלה: חובה לקרוא ולאשר לפני פרסום נושא חדש!

דני זומרשטיין
שימו לב! השרשור הזה בן 3646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים.

נא לקרוא, וכולם לאשר בתגובה שקראו והבינו.

מי שלא יקפיד, ובדיוק לנהלים ול"איך רושמים כותרת", יקבל אזהרה/התראה/מעקב.

קצת מוגזם, החריגה מכללי הפורום, בינהם "איך רושמים כותרת" , עברו את גבול הטעם הטוב.

קיימות הודעות דביקות, והוראות ברורות, נראה שרבים מידי מתעלמים.

הדבר גורם לאי נוחות רבה למנהלי הפורום בכלל, ולי בפרט.

ניסיתי, ובעדינות, תוך שינוי הכותרות, לרשום שהן נערכו על ידי, למען "יראו ויבינו". הדבר לא עזר , כותרות המשיכו להיות פסולות על הסף.

להלן , לעצלנים שאינם מתייחסים להודעות הדביקות, העתק מדוייק של הוראת "איך רושמים כותרת".

מי שלא יקפיד על ההוראות שיפורטו להלן, אנא שיקח בחשבון שהתרד' שיפתח, ינעל ללא רחם, והוא יקבל אזהרה/התראה/הכנסה למעקב.

תודה

ההנהלה-דני

תזכורת לגבי כותרות לנושאים בפורום הטכני - נא להקפיד.

הכותרת צריכה להכיל:

1. מהות הבעיה- או מהות העניין.

2. סוג הבקשה- או ההצעה/המלצה וכו .

3. סוג הרכב הנדון - גם שנתון-למשל 2005 ירשם כ05 / 2013 = 13 .

4. אין להשתמש בכותרת ובתרד' עצמו בסימנים מיותרים כמו ... או ??? וכיוב.

הערה:

בתוך התרד' יש לציין את סוג תיבת ההילוכים, ידני או אוטומטי, כמו כן תמיד לציין מקום מגורים, או עבודה.

בתקלות של זיופי מנוע יותר מרצוי לציין קוד מנוע כמופיע ברשיון הרכב ושנתון שירשמו גם בתוך השרשור , לא רק בכותרת.

נושאים כללים כמובן שאינם צריכים להכיל מידע זה אך גם כותרתם צריכה להיות ממצה ועניינית.

נוהל זה נועד להקל על הגולשים לברור את הנושאים שקרובים לליבם וכן לאלו אשר יש בידם לתת לכם מענה.

הודעות אשר יחרגו מנוהל זה ימחקו ללא התראה וללא ה"פ לכותב(זבש"ו).

למי שמעוניין, דוגמאות כאן: לחץ

תזכורות כלליות מהותיות:

*אין להשתמש בריבוי הסימנים הבאים : , ו/או . ו/או ? ו/או !

**אם אתה מגיב להודעה שמעליך, אין לצטט אותה, ממילא היא עוקבת.

***יש להתייחס בכבוד לחברי הפורום מחד, ולשפה העברית מאידך.

****אם כללי הפורום אינם ידועים ו/או אינם זכורים לך, זה הזמן לחזור עליהם.

תודה לכולם!

שרשורים ישנים:

נועדו כדי להקל על הגולשים, על החברים, באיתור תשובות לשאלותיהם.

אין להקפיץ שרשורים ישנים, אלא לשאול שאלות רלונטיות ואשר לא נענו בשרשורים ההם.

ניתן לצרף קישור לאותו שרשור, אך שוב, לא להקפיצו.

תודה לכולם.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דני גם זה וגם ההתעלמות ממעט השקעת הזמן בחיפוש שגורם לכתיבת הודעות בנושאים שדוברו לפני ימים ספורים הפכו בלתי נסבלים. בפורומים בחו"ל נהוג לא לאפשר למשתמשים חדשים לפרסם הודעות שלא עברו סקירת מנהל. לאחר כמה זמן שהמשתמש הבין את כללי הפורום מתאפשרת לו גישה חופשית לפרסום הודעות. לדעתי זה הפתרון. העניין בהחלט בלתי נסבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת למה כאשר אני משקיע זמן בחיפוש אחר נושא דומה במנוע חיפוש ולא פותח שרשור חדש ושואל שאלה לאחר יומיים המנהלים מוחקים אותה? למרות שאני כותב "מקפיץ" באדום לפני ההודעה שלי :?::?: :?:

למשל שלשום רציתי לדעת את זמני האצה של אימפרזה 2.0 אוטומט. מצאתי שרשור לפני שנתיים שנקרא "אימפרזה 6.1 מול 2.0" והוספתי לשם את השאלה שלי. השאלה נמחקה והשרשור חזר להיות "אבוד" אי שם. מדוע? לפתוח שרשור חדש על כל פיפס?

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאשר בהכנעה, בצדק, ובזמן. הגיע הזמן שינעלו שרשורים על כותרת סתמית,ותוכן סתמי שלא מציין לפחות את סוג הרכב ,שנת היצור, סוג תיבת ההלוכים, ומהות הבעייה בהרחבה.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YES COMMANDER (במבטא רוסי כבד, סטייל red alert 8)).

אני מסכים עם דני בכל מילה, היו מקרים גם שאנשים שואלים שאלות שהתשובה עליהן נמצאת בשרשורים שנפתחו ממש באותו יום (והיו בעמוד הראשון, לא צריך אפילו להריץ חיפוש).

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yes boss!

הצרפתיה שלי אוהבת שאני מתעסק לה "במנוע":oops:

מי אמר שהצרפתיות לא חמות???( הצרפתיה שלי מתחממת מהר).

עריכה- החלפת רדיאטור הפכה את הצרפתיה לפולניה.:brickwall::brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבין. מסכים עם מה שכתוב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...