Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על מכונת תספורת

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקשר למוצר הזה ספציפי, הדגם babyliss e930x

show_image.php?w=340&pic=1198677450_e930.jpg

אני גם מגלך זיפים בפנים וגם מסתפר. לכן חשובים לי הפרמטרים שיש לה (סכין מינימלית מתכוונת ומסרק ארוך)

כמו כן (אם אכן היא מומלצת) אשמח לדעת באילו רשתות שיוק היא נימצאת מלבד אלו שהם אונליין בזאפ

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס,

יש לי קוצץ זיפים של Philshave, אם תרצה אני אגיד לך את הדגם

מכונה מטורפת, עובדת מעולה

אני בלי שום קשר לא הייתי משתמש בשום מכשיר שקוראים לו בייבי ליס :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מס' שנים הזמנתי מכונת תספורת של בייבי ליס.

כשעברתי דירה, אבד לי השנאי שמטעין אותה.

שנאי זה הוא יוצא דופן, ולא ניתן להשיג כמותו.

בשירות הלקוחות היו מאוד נחמדים, והציעו לי לרכוש שנאי כזה תמורת...250 ש"ח.

אז שווה לבדוק את זה לפני הקניה, בדגש על שנאי, מסרק (שיכול להישבר בקלות) וחלקים כאלו, שאם הם מתקלקלים הלכה כל המכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המוצרים של בייבי ליס נחשבים איכותיים,לחמותי יש מכונת תספורת שלהם (לא את הדגם המדובר) והם מרוצים מאד.

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני יודע שהמוצרים של ביביליס לא משהו, אבל זה היהלום שלהם, לכן אני שואל ספציפית על המוצר הזה

כי אם לא אני קונה כבר איזה פנסוניק ב 650 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונות תיספורת וגילוח פיליפס נחשבים מס' 1,בתקציב הזה אני חושב שתוכל למצוא מכונה מצוינת שלהם.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי שלי - אני משתמש ב 2 סוגים.

1. WHAL - מכונה חזקה מאד - מורידה שערות גם לכאלו שלא הסתפרו שנה. מצד שני היא רועדת כי המנוע חזק מאד וגם רועשת ואין לה הטענה. גם המסרקים לא מרובים - מ 1 מ"מ ועד 20 - 4 גדלים בלבד.

היא נמצאת אצלי בערך 15 שנה.

2. רמינגטון - עדינה שקטה ועם כמה סוגי אורכים וגם מגלחת זיפים מצויין.

החיסרון שלה שמרוב העדינות קשה לספר כשהשערות ארוכות.

היתה לי פיליפס אחת שמתה אחרי כמה חודשים. לא מתקרב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ל ינסיון עם רוב מה שיש בשוק ככה שאני לא צריך חוות דעת על מוצרים אחרים

למשל אוסטר , רמינגטון זה פשוט זוועה.

אני חייב נטענת, חייב שבסכין ללא המסרקים יהיה אפשר לשחק עם הגובה המילימטרי אז זה כבר משאיר לי איזה 20% ממה שיש בשוק.

מוסר מאוד טובות אבל מרעישות ואחרי שנה וקצת הסוללות לא מחזיקות ואי אפשר לעבוד עם כבל ללא סוללה וגם הלהבים שלהם מיתבלים.

כמו כן בימינו, מכונה שצריכה שימון אינה שייכת לדור הזה ככה שנישארתי עם איזה 5% מהמבחר בשוק

מה שמאיר את פנסוניק (גם נחשבים הכי טובים)

בכדי לא להוציא 650 שקל על הדגם הכי פשוט של פנסוניק שמתאים לצרכי אני שואל על הבייביליס הזו

http://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=1917

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בוריס, קניתי לפני שעה את המכונה ב: א.ל.מ. חשמל משהו. הרשת ההיא.

בתכלס המכשיר מתוחכם בצורה מגוחכת, כיוון גובה מתבצע חשמלית, עם לחצנים, המנוע נשלט על ידי לוח אלקטרוני כזה, שמתאים את עצמו לעומס, על מנת לחסוך בסוללה כנראה.

כשאתה מכבה אותה הראש יורד אוטומטית חזרה למטה, כמובן מסך LCD, אפשר לעבוד עם חשמל ישיר, או עם סוללה שאמורה להחזיק לשעה.

בסופו של דבר היא מתוחכמת למדי, הרבה יותר ממה שהיית מצפה ממכונת תספורת, אתה בטח שואל איך היא מספרת?

אז עוד אין לי מושג, צריך להטעין אותה 16 שעות... מחר אני אתן סיפור מהסיפורים ונראה, מקסימום נחזיר אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זריז אתה

מאחר ולא ראיתי משהו שלילי עליה ובאתר שלהם המצגת קנתה אותי אז הזמנתי אותה באותו יום ששאלת בתגובה הקודמת שלך,

אני אמור לקבל אותה עד יום שלישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכונה של ANDIS עושה את העבודה דיי טוב , הפלסטיקים קצת חלשים ונוטים להשבר קניתי אותה ב500 ש"ח אצלי כבר שנה ללא שום תקלה (מלבד הפלסטיקים העדינים משהו) . אחד היתרונות לדעתי במכונה זה טווח הגבהים (מספרים) שיש לה במיוחד במספרים קטנים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למישהו מכם יש כבר רשמים על המכונה? אני שוקל רכישת אחת כזו גם כן.

וגם- מישהו יודע אם היא נמכרת בדיוטי פרי? (הורי טסים בדיוק לחו"ל היום)

אם לא- יש שם מכונת תספורת אחרת מומלצת? או שכבר אין טעם לקנות דווקא בדיוטי פרי בימינו?

באתר הלא-כל-כך-ידידותי של סקאל דיוטי פרי יש את המכונות האלה .חשוב לי שתהיה אפשרות לחיתוך גבוה יחסית ובמכונות של בייביליס שם יש עד 4 ס"מ שזה טוב (אבל מצד שני כתבתם שהמוצרים שלהם לא מומלצים, אם כי אני לא מחפש משהו יקר - בכל זאת חייל)

תודה מראש,

עידו.

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...