Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למשחק מחשב

dazzler
שימו לב! השרשור הזה בן 7465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שהגרפיקה לא משהו, המשחק מציאותי מאוד , יותר מכל משחק מרוצים אחר ששיחקתי. אכן GRAN TURISMO הוא סימולטור הנהיגה הטוב ביותר. אני משחק ב2 במחשב , יצא כבר 3 אבל הוא רק לפלייסטיישן 2. בקיצור המשחק הזה הוא יותר מדי מציאותי, יש שם 500+ מכוניות . אפילו 106 ראלי וגם סקסו.

אני למשל קניתי הונדה סיביק VTI עם 162 כ"ס. שכחתי לומר שאפשר לעשות שיפורים לאוטו. אפשר לשפר הכל , מנוע, הילוכים, קלאץ, אגזוז, מתלים ועוד.בקיצור קניתי הונדה סיביק ושיפרתי אותה ברמה כזאת שהיא עושה 0-400 ב12 שניות....,

עוד אוטו נחמד במשחק הוא הלאנציה אינטגרלה שאם משפרים אותה היא יכולה לקחת כל אוטו אחר במשחק. בקיצור משחק ענק, ואפשר לשחק בו במחשב.

עם נשים לא נוהגים בשביל זה יש חברים. ידני או אוטומט אני לא עולה עם בת. לא משנה כמה היא יפה, אחרי התאונה לא יזהו את הגופה. יש לי כלל, אני עם נשים לא עולה בכלל. גבר!!! תקשיב לי טוב ואל תצחק, לנהוג עם נשים זה לא משחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מתכנה שנקראת BITTORRENT , וגם הורדתי אימולטור . שניהם ביחד שוקלים 400 מגה..

עם נשים לא נוהגים בשביל זה יש חברים. ידני או אוטומט אני לא עולה עם בת. לא משנה כמה היא יפה, אחרי התאונה לא יזהו את הגופה. יש לי כלל, אני עם נשים לא עולה בכלל. גבר!!! תקשיב לי טוב ואל תצחק, לנהוג עם נשים זה לא משחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים להמליץ על עוד משחקי מחשב בסיגנון ראלי/מרוצי מכוניות וכ'ו????

אני כבר בחיפושים הרבה זמן....

אבל לא משהו עם דרישות גבוהות ממש!!!!

יש לי מחשב צנוע.... (פנטיום 3)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...