Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה שקרה לי היום בז'בוטינסקי [או מקרה נדיר: חתכו אותי בכביש]

היו זמני בומבה
שימו לב! השרשור הזה בן 5900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי בנתיב הכי שמאלי, 40 קמ"ש (מה שנקרא תנועה ערה אך זורמת)

לפתע טרנזיט מגיחה מימני עם איתות שמאלה, ומתחילה להכנס לתוך הנתיב שלי בדיוק כשאנחנו מקבילים אחד לשני. עזבתי את הגז, נצמדתי לשמאל הנתיב וצפרתי. כשראיתי שהוא לא מתרגש מהעניין שהוא עומד למחוץ אותי בלמתי בהחלטיות. באותו רגע גם הוא עצר והתחיל לקלל. הטיעון המרכזי שלו היה "אבל הדלקתי וינקר". אה יופי, הדלקת וינקר אז עכשיו כל המכוניות הופכות לרוחות רפאים ואפשר לעבור דרכן.

ועכשיו שאלה: האם הייתי צריך לבלום ברגע שהוא התחיל להתקרב לנתיב שלי ? (קחו בחשבון רכב קרוב אלי מאחורה, אפשר לבלום קצת חזק אבל בלימת פתע לא באה בחשבון אלא אם כן זה 100% תאונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש פרוע: טרנזיט=מונית שירות?.

מקרה שקורה להמון נהגים ונהגות, אפילו על בסיס יומיומי. תלמד עם הזמן לא להתרגש מאותם נהגים ולא להילחץ.

הם לא באמת כאלה טיפשים, הם לא ימחצו אותך.

ואולי ההשערה שלי לא נכונה, אבל אני מאמין שאם היית ממשיך בנסיעה כרגיל (אפילו מאיץ קצת) ולא הייתי נצמד עוד יותר לשמאל ולא מוריד מהירות הנהג שסטה היה מבחין בך וחוזר לנתיב שלו.

הכל תלוי בסיטואציה ובשיקול דעתך, לפעמים הורדה במהירות היא שיקול נכון, ולפעמים האצה היא הפתרון.

דעתי:

אם אתה מאחורי הנהג - תבלום בהדרגה.

אם אתם באותו קו - תאיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה לשאלה, במידה ואינך יכול לסטוט לנתיב אחר פנוי אז כן

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה לשאלה, במידה ואינך יכול לסטוט לנתיב אחר פנוי אז כן

באמת נשמע הגיוני. בכביש אין מקום למשחקי כוחות.

ד"א רציתי להתקשר לחברה שמעסיקה את הנבלה אבל הוא דאג לטשטש את מספר הטלפון שעל המדבקה.

והדבר שהכי מפריע לי בכל הסיפור שהוא מאשים אותי. מילא להתפרץ, יש הרבה כאלה, אבל הוא אפילו לא מבין למה הוא לא בסדר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בנתיב הכי שמאלי, 40 קמ"ש (מה שנקרא תנועה ערה אך זורמת)

תסביר לי דבר אחד , איך זה יכול להיות 40 קמ"ש

(קחו בחשבון רכב קרוב אלי מאחורה, אפשר לבלום קצת חזק אבל בלימת פתע לא באה בחשבון אלא אם כן זה 100% תאונה)

ויכנסו בך מאחור אלא אם כן הם צמודים אליך ?

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לי דבר אחד , איך זה יכול להיות 40 קמ"ש

ויכנסו בך מאחור אלא אם כן הם צמודים אליך ?

לא כל כך הבנתי מה אתה שואל, אז אני אסביר את עצמי שוב:

הייתי בנתיב הכי שמאלי. נסיעה של 40 קמ"ש מכיוון שהייתה תנועה כבדה. מאחורי רכב, די קרוב אלי. אפשרי לבלום, זה לא שהוא על הזנב שלי. בלימת פתע חזקה אני אבלום רק אם אני יודע שתהיה תאונה בוודאות וזו הדרך היחידה למנוע, ואז יש סיכוי סביר+ לתאונה מהבחור מאחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסע 40 בשמאלי, זה מה יש לי להגיד לך.

נכון אולי לא הייתי חייב לנסוע בנתיב השמאלי, אבל הנתיבים הימניים יותר נסעו אפילו בפחות, כי כמו שאמרתי הייתה תנועה כבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסע 40 בשמאלי, זה מה יש לי להגיד לך.

נראה לי התגובה הכי מיותרת בשרשור הזה.

יש פקק. התנועה נוסעת על 40 קמ"ש.

איזה סיבה בעולם יש שהוא לא יסע בנתיב השמאלי?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג הוא לא היה מוחץ אותך, היא פשוט ניסה להידחף

קרה לי כבר אין ספור פעמים שעשו לי את זה, עקרונית, כשאין סיכון בטיחותי אין סיכוי שאני אתן להם להיכנס אלה אם הבן אדם עוד שניה בתוך קיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג הוא לא היה מוחץ אותך, היא פשוט ניסה להידחף

קרה לי כבר אין ספור פעמים שעשו לי את זה, עקרונית, כשאין סיכון בטיחותי אין סיכוי שאני אתן להם להיכנס אלה אם הבן אדם עוד שניה בתוך קיר

זה גם מה שאני חשבתי, בגלל זה לא האטתי מייד ונתתי לו להכנס (ד"א אם הוא היה מאוטט ונותן לי לראות שהוא רוצה להכנס הייתי נותן לו להכנס בכיף, זה מה שאני כמעט תמיד עושה), אבל אז הוא עצר והתחיל לקלל, אז לא כל כך הבנתי מה הוא ניסה לעשות שם

עריכה:

לאחר שערכו לי את הכותרת: האם "לחתוך" זה מה שעשו לי ? חשבתי שלחתוך זה שרכב נכנס לנתיב לפניך, ככה שאתה צריך להאט על מנת לא להתקע בו, אבל לא שהוא נכנס ממש בך !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתגם האומר בכביש אל תהיה צודק ,תהיה חכם.לכן כל מקרה לגופו, אני חושב (כיום אחרי שצברתי ניסיון בכבישי הארץ ) שעדיף לפעמים לוותר גם אם אתה צודק ב 100% ובכל מקרה לא להכנס לויכוחים מיותרים אלה להתעלם, כי מויכוח כזה אף פעם לא תצא צודק ולך תדע איך זה יגמר (כן היום שולפים גם סכינים ונשק חם).

ונגיד ולא ויתרתה וקרתה תאונה אפילו קלה , האם זה היה שווה את זה? ביזבוז זמן, עצבים וכסף והכל בשביל הפרינציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתע טרנזיט מגיחה מימני עם איתות שמאלה, ומתחילה להכנס לתוך הנתיב שלי בדיוק כשאנחנו מקבילים אחד לשני.

דברים על הכביש לא קורים "לפתע".

דבר שני - התאם את מהירות נסיעתך כך שלא תהיה מקביל לרכב אחר, בעיקר רכב גדול.

תמיד עדיף להיות קצת מאחוריו (ואז לבלום) או מלפניו (ואז להאיץ).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,צר לי שהיית צריך לחוות את הכביש הזה,אני גר בעיר לידו וכול נסיעה לתל אביב בעבר הצריכה מעבר דרך הקטע הזה שאני קורא לו "הכביש הכי גרוע בארץ"...(צחוקים אני חושב כול הזמן אם לשים שלוש נקודות או פסיק כי קיבלתי הודעה מפורשת לא לשים הרבה שלוש נקודות זה כנראה ממש מפריע למישהוא עם כוח כאן וכנראה שהוא גם אבשלום קור).

יש לי ניסין של המון שנים איתו זו הסיבה שאני מאריך (לפעמים מכפיל) את הדרך רק כדי לא להכנס לשם.

בקיצור בכביש יש סדקים כאילו יש שם שלוש רעידות אדמה כול יום :) ,אתה נוהג שם ובוכה על הפצצות שהרכב שלך מקבל שם מלמטה ,זה קיים כבר שנים!!!

לי ולעוד כמה אנשים יש משחק: כול פעם שאני נכנס לשם אני משחק "מכמה תאונות הצלחתי להתחמק היום!!!" זה קצת כמו משחק מחשב קצת אדרנלין, זיעה קרה,צפירה וסיבוב חד של ההגה לאיזה שהוא כיוון והצלת את הבחור/ה שלצידך מתשלום ביטוח גדול יותר.

פקקים, הנהגים עצבניים אבל המוניות...בחיי,לא מפסיק להדהים אותי איך אדם שהפרנסה שלו תלויה ברשיון, מסכן את הרשיון הזה כל כך הרבה פעמים ביום ,אני לא מתחיל לדבר על העניין הפעוט והשולי של חיי אדם (של הנהגים של ההולכי רגל ומרבה האבסורד של הנוסעים שלהם גם).

ככה זה...וזה בסדר ואם יורשה לי לייעץ לך משהוא לרגע: אני מניח שיש לך חיים יפים שלווים ורגועים...מה שכתבתי כאן זה איך שהדברים מתרחשים שם...והם ימשיכו להתרחש שם... רק דבר אחד לא חייב להיות:אל תערבב את החיים היפים האלו עם הגועל של האנשים האלו, אל תתרגש חבל על היום היפה שיש בחוץ וברצינות חבל על הבריאות אל תנסה לשנות אותם,אל תתעצבן,אל תתבאס.

ואל אל אל אל אל תכנס לז'בוטינסקי!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,צר לי שהיית צריך לחוות את הכביש הזה,אני גר בעיר לידו וכול נסיעה לתל אביב בעבר הצריכה מעבר דרך הקטע הזה שאני קורא לו "הכביש הכי גרוע בארץ"...(צחוקים אני חושב כול הזמן אם לשים שלוש נקודות או פסיק כי קיבלתי הודעה מפורשת לא לשים הרבה שלוש נקודות זה כנראה ממש מפריע למישהוא עם כוח כאן וכנראה שהוא גם אבשלום קור).

יש לי ניסין של המון שנים איתו זו הסיבה שאני מאריך (לפעמים מכפיל) את הדרך רק כדי לא להכנס לשם.

בקיצור בכביש יש סדקים כאילו יש שם שלוש רעידות אדמה כול יום :) ,אתה נוהג שם ובוכה על הפצצות שהרכב שלך מקבל שם מלמטה ,זה קיים כבר שנים!!!

לי ולעוד כמה אנשים יש משחק: כול פעם שאני נכנס לשם אני משחק "מכמה תאונות הצלחתי להתחמק היום!!!" זה קצת כמו משחק מחשב קצת אדרנלין, זיעה קרה,צפירה וסיבוב חד של ההגה לאיזה שהוא כיוון והצלת את הבחור/ה שלצידך מתשלום ביטוח גדול יותר.

פקקים, הנהגים עצבניים אבל המוניות...בחיי,לא מפסיק להדהים אותי איך אדם שהפרנסה שלו תלויה ברשיון, מסכן את הרשיון הזה כל כך הרבה פעמים ביום ,אני לא מתחיל לדבר על העניין הפעוט והשולי של חיי אדם (של הנהגים של ההולכי רגל ומרבה האבסורד של הנוסעים שלהם גם).

ככה זה...וזה בסדר ואם יורשה לי לייעץ לך משהוא לרגע: אני מניח שיש לך חיים יפים שלווים ורגועים...מה שכתבתי כאן זה איך שהדברים מתרחשים שם...והם ימשיכו להתרחש שם... רק דבר אחד לא חייב להיות:אל תערבב את החיים היפים האלו עם הגועל של האנשים האלו, אל תתרגש חבל על היום היפה שיש בחוץ וברצינות חבל על הבריאות אל תנסה לשנות אותם,אל תתעצבן,אל תתבאס.

ואל אל אל אל אל תכנס לז'בוטינסקי!!!!!

אני נאלץ להסכים איתך, בשעות מסויימות הכביש פשוט ג'ונגל.

עכשיו אני לא יודע אם זה מזל רע או שזה ככה תמיד ורק בזמן האחרון זה קורה גם לי אבל תקשיבו מה קרה לי לפני שעה:

צומת. 2 נתיבים לפנייה שמאלה. אני הראשון בנתיב כמעט הכי שמאלי ומיצובישי ראשונה בהכי שמאלי. רמזור מתחלף לירוק - נכנסים לפנייה, פתאום באמצע הצומת האידיוט מחליט לעבור לנתיב שלי כשהוא מקביל אליי !!! אם לא סטיתי ובלמתי בפתאומיות לא הייתי כאן לכתוב את ההודעה הזאת. המשכתי לראות מי הנבלה, ציפיתי לערס בשנות ה 20 לחייו וראיתי מבוגר בן לפחות 65 שנים. צפצפתי לו והוא לא הבין מה אני רוצה ממנו, הוא בכלל לא ראה שהוא עשה משהו לא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...