Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגשים בארצנו הקטנה

Maserati
שימו לב! השרשור הזה בן 7440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מאיפה חבר שלי שמע, אבל הוא אמר שהיום (יום חמישי) יש מפגש בקניון הזהב בראשון..

אמרנו וואלה בוא ניסע :D (אנחנו גרים באשדוד) בציפייה למפגש מעניין עם אנשים מעניינים ומכוניות... (מעניינות למי שנתקע..) :?

בקיצור לא דובים ולא סוסים היה שם חוץ מקמרו (עם הרבה סוסים..) וSTS עם הרבה דאווין...

חזרנו עם הזנב בין הרגליים וההגה בין הידיים (שימו לב לחרוזים..) לאשדוד מבואסים.. :(

ולשאלה העיקרית: מתי ואיפה יש בדרך כלל מפגשים מעניינים? או שזה רנדומלי ואקראי :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית עושה חיפוש על מפגשים היית יודע שיש רבים ומגוונים.

מחר, בעצם בכל יום שישי, יש מפגש בקניון איילון מאחורי האצטדיון ליד הבאולינג, תבוא בסביבות5:30-6:30 ותראה את מה שרצית לראות.

תומר

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים מפגשים בדרום גם בד"כ???

כי אני גר בערד ויש לי הרבה סיבות למה אני לא בא עד תל אביב :) (אחת מהן,שאני מסתבך בבאר שבע,אז תחשבו מזה תל אביב)

בכל מקרה...כשיהיה לי ניסיון יותר גדול בנהיגה...עוד חצי שנה ככה :) אני אוכל לבוא לכל מקום...

אז אם יש מפגשים גם בדרום אשמח אם תעדכנו אותי...

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים מפגשים בדרום גם בד"כ???

כי אני גר בערד ויש לי הרבה סיבות למה אני לא בא עד תל אביב :) (אחת מהן,שאני מסתבך בבאר שבע,אז תחשבו מזה תל אביב)

בכל מקרה...כשיהיה לי ניסיון יותר גדול בנהיגה...עוד חצי שנה ככה :) אני אוכל לבוא לכל מקום...

אז אם יש מפגשים גם בדרום אשמח אם תעדכנו אותי...

הודעה אחת מעליך המליצה לעשות חיפוש.

עכשיו הודעה מתחתך ממליצה לעשות חיפוש מישהו דיבר פעם על מפגשים בדרום לא יזיק אם תעשה חיפוש.

נ.ב בפארק רעננה בחניה של האמפי נפגשים אנשים סתם ככה אבל הם עושים שטויות אם המכוניות(חרקות צמיגים בעיקר.... :roll: )

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ כבש שחור (או Blacksheep אם אתה מעדיף)...עשיתי חיפוש...אז כנראה שאני מחפש גרוע...או שאני מחפש גרוע,אבל מצאתי מלא הודעות לא קשורות...

אבל שוב,אולי אני מחפש גרוע :)

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...