Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון פרונט

לזרוביץ
שימו לב! השרשור הזה בן 7903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להמליץ לי על מומחה לשלדות?

והאם כדאי בכלל לעשות כיוון פרונט במידה ו"המשיכה" של האוטו היא ממש מעטה?

תודה

Don't imitate - innovate!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לכיוון פרונט - מומלץ!!!!! מכיוון שיש לנו אותו הרכב, אני יכול לעדכן אותך מראש (-:

אצלי במשך תקופה מסוימת הפרונט לא היה מכוון. לא הייתה כמעט משיכה אז לא טיפלתי בזה. אחרי כמה חודשים שמתי לב שצמיג קדמי אחד שחוק הרבה יותר מהשני. הלכתי לעשות כיוון פרונט והתברר שהייתי צריך לעשות ממזמן.

כיום לאחר החלפת הקדמיים - הכל עובד כמו שצריך.

לך תעשה, מומלץ בפ"ת במקום שאיציק מכיר והמליץ לי (שם עשיתי, לא זוכר את השם - בטח איציק יודע. תוכל גם לבקש ממנו בקשות וגם לחזור אליו אם לא תהיה מרוצה והוא יסדר לך את זה ללא תשלום)

אתה מגיע למפגש בשישי?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, על מנת למנוע נזק לצמיגים מומלץ לבצע כיוון פרונט גם עם המשיכה היא קלה.

אני ממליץ על קומפיוקאר (יואל) בפתח תקוה - מכון בעל וותק ומקצועי בכל מה שקשור בשילדות ופרונטים (בעל המכון הוא גם חבר פעיל בוועדות בטיחות / איגוד המוסכים). בנוגע לעובדים שלו - כולם וותיקים, אין מתלמדים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...