Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[משפט] אי מתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חציה - פסק הדין

Slow Sprinter
שימו לב! השרשור הזה בן 7441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

למי שלא יודע, באפריל ביצעתי את העבירה הנ"ל. מה שקרה זה ככה - עמדתי ברמזור, במחלף יוספטל, לכיוון מזרח, כאשר פניתי שמאלה, לצפון.. (לאיילון). מה שקרה זה שכנראה התבלבלתי, היה נדמה לי שהרמזור התחלף לירוק, התפרצתי לצומת וראיתי זרם של מכוניות מימין דוהר בכיוון שלי, כולל אופנוע... כל מה שהספקתי זה להאיץ ולהתחמק ברגע האחרון, כאשר ביציאה מהצומת חציתי מעבר חציה שהיו עליו שלושה אנשים.

ניידת שעמדה במקום קלטה אותי והשיגה אותי במחלף קק"ל, כקילומטר אחרי מחלף יוספטל.

כמו כן, ברכב לא היה תלוי שלט "נהג חדש" ונוסע מאחורה לא היה חגור...

מה שקרה זה ככה - יש לי שני שלטים של נהג חדש, אחד מהם ממש לא טוב (נופל), אמרתי שיש 2 והראתי, והאמינו לי שנפל.. אמרתי גם שהנוסע מאחורה ניתק את החגורה עם העצירה, מה שנכון.. לא ציינתי לעומת זאת שהנוסע מאחורה גם חגר רק כאשר השוטרים צעקו לי לעצור בצד. מאז אני מוודא שכולם חגורים. השוטרים לא הצליחו להוכיח שעברתי באור אדום, והחליטו שאני מואשם אך ורק באי מתן זכות קדימה, כאשר אני לא מבין איך יכולתי לתת להם את הזכות קדימה ללא גרימת תאונה.

קצין בתחנה שלל לי את הרישיון ל-30 יום וזומנתי למשפט.

היום, כעבור 7 חודשים נשפטתי בבית משפט השלום לתעבורה בת"א, אצל שופטת ממש ממש עצבנית, ואני אף אצטט את דבריהם של חלק מהאנשים "נאצית".

חשוב לציין כי אני נהג צעיר וחדש, יש לי את הרישיון רק שנה, ולכן אני גם הייתי אמור לקבל על הראש.

התובעת מטעם המשטרה דרשה 3 חודשי שלילה בפועל + על תנאי + קנס.

כאשר נתנה לי המילה, סיפרתי על המקרה, הודיתי במיוחס לי, הסברתי שאני מבין את חומרת המצב. בהזדמנות השניה שניתנה לי לדבר הסברתי את מצבי הכלכלי, אבל בעיקר את העובדה שכבר למדתי את השיעור שלי, ובסופו של דבר נידונתי ל-3 חודשי שלילה על תנאי, למשך 3 שנים (!), וקנס 800 ש"ח. אם תשאלו אותי - יצאתי בזול.

חוץ מזה, הופתעתי לראות אנשים לבושים כמו שהם לבושים, שפת גוף וצורת דיבור של שוק, הרמת קול על שופטת, ואפילו קללות! זה היה פשוט מדהים.... תקפידו על זה!

חוץ מזה, היה איזה קטע כשקראו לנאשם, חייל בסדיר, שנסע במירות של 85 קמ"ש במקום 50 אני לא טועה, והשופטת אמרה:

לאן נסעת כל כך מהר ברכב כזה יישן? (מדובר במודל 92)

ההוא לא יידע מה להגיד לה! כמעט קפצתי לצעוק שם אם יש חוק שמגביל רכב למהירות מסויימת לפי גילו, ומי היא בכלל שתוציא הערה כזאת?! שתקנה לי אוטו חדש אם היא כזאת חכמה.. לא כולם מרוויחים כמוה! בכל מקרה, אם זה היה קורה במשפט שלי, הייתי דורש להחליף שופטת בתענה שזאת לא מקצועית ומדברת לא לעניין ובצורה פוגעת.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהוא לא יצא בזול..

רק בלי שלילה...

כעת עם "על תנאי" אותה שופטת יודעת שפעם הבא...

אבוי ואבוי ...

וכנאמר "לכל שבת יש מוצאי שבת"

:-)

סע בזהירות עם אבן הריחיים הזו.

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא השלילה על תנאי בכלל לא מפחידה.. צריך להיזהר קצת יותר, ואני כבר מקפיד על מהירות סבירה מאוד רוב הזמן, שתי ידיים על ההגה - דבר שחשבתי שאני לא אהיה מסוגל לתקן בחיים.. כל מיני דברים... בקיצור, הכל תקין וחוקי עכשיו, נרגעתי (אחרי שנה שרובה הייתה מלאה בהשתוללות), וזה בלי קשר למשפט בכלל... חוץ מזה, אני הולך לצבא, כך שהשלילה על תנאי כבר תיגמר אחרי שאני יוצא..

דבר נוסף - כמו שראיתי, על תנאי או לא - אותו העונש! אם יש הרשעה קודמת אז זהו זה... תארו לעצמכם שתפסו אישה, מבוגרת מאוד, נוהגת כבר 35 שנים!!!! תפסו אותה בלי טסט לרכב, והיא טוענת שהבן שלה פשוט לא עשה, היא לא ידעה.. היא אמרה שיופי שתפסו אותה, והכל נכון וזה... נו, הסיפור הרגיל שאמור לעורר רחמים.. ואז היא אומרת "יש לי עבר נקי, 35 שנות נהיגה" השופטת מרימה איזה דף ואומרת - בשנת 94 חנית במקום אסור לחניה, העבר שלך לא נקי - ודפקו אותה! על חניה בשנת 94! היא אפילו התחילה לצחוק!

עכשיו מעניינים אותי רק שתי דברים

-אם קיבלתי נקודות

-אם אני חייב לעשות טסט מחדש - אני אנסה לברר במשרד הרישוי, ומזה נובע גם עוד משהו - עם הרישיון החדש שאני מקבל, ההרשעה הקודמת שלי נמחקת?

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא השלילה על תנאי בכלל לא מפחידה.. צריך להיזהר קצת יותר, ואני כבר מקפיד על מהירות סבירה מאוד רוב הזמן, שתי ידיים על ההגה - דבר שחשבתי שאני לא אהיה מסוגל לתקן בחיים.. כל מיני דברים... בקיצור, הכל תקין וחוקי עכשיו, נרגעתי (אחרי שנה שרובה הייתה מלאה בהשתוללות), וזה בלי קשר למשפט בכלל... חוץ מזה, אני הולך לצבא, כך שהשלילה על תנאי כבר תיגמר אחרי שאני יוצא..

דבר נוסף - כמו שראיתי, על תנאי או לא - אותו העונש! אם יש הרשעה קודמת אז זהו זה... תארו לעצמכם שתפסו אישה, מבוגרת מאוד, נוהגת כבר 35 שנים!!!! תפסו אותה בלי טסט לרכב, והיא טוענת שהבן שלה פשוט לא עשה, היא לא ידעה.. היא אמרה שיופי שתפסו אותה, והכל נכון וזה... נו, הסיפור הרגיל שאמור לעורר רחמים.. ואז היא אומרת "יש לי עבר נקי, 35 שנות נהיגה" השופטת מרימה איזה דף ואומרת - בשנת 94 חנית במקום אסור לחניה, העבר שלך לא נקי - ודפקו אותה! על חניה בשנת 94! היא אפילו התחילה לצחוק!

-אם קיבלתי נקודות

-אם אני חייב לעשות טסט מחדש - אני אנסה לברר במשרד הרישוי, ומזה נובע גם עוד משהו - עם הרישיון החדש שאני מקבל, ההרשעה הקודמת שלי נמחקת?

יש לציין שהשלילה על תנאי היא לגבי הסעיף הזה בלבד.. שכן אם תיתפס על מהירות סעיף זה לא יהיה תקף.

- אתה לא חייב לעשות טסט מחדש

- לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-אם קיבלתי נקודות

יש לציין שהשלילה על תנאי היא לגבי הסעיף הזה בלבד.. שכן אם תיתפס על מהירות סעיף זה לא יהיה תקף.

- אתה לא חייב לעשות טסט מחדש

- לא

לא מדוייק. השלילה על תנאי היא על העבירה הזו -או- על עבירות "תוספת" שאם זכור לי נכון מהירות של זימון למשפט היא אחת מהן.

בכל מקרה תשלום קנס בדו"ח "ברירה" לעולם אינו מפעיל תנאי כלשהו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...