Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שעות לפני הטיסה, מה עושים במקרה של איבוד מזוודות?

vitali24
שימו לב! השרשור הזה בן 5927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב4 וחצי לפנות בוקר ממריאים אני וחברה שלי לחופשה נחמדה.

הלחיצו אותי קצת עם סיפורי ה- "תגיע לשם, ואחרי שעה וחצי שהמזוודות שלך לא עוברות במסוע, תתחיל לחשוב מה עושים עכשיו."

אז בשביל להרגע קצת וגם סתם בשביל לדעת. מה עושים במקרה שאכן חברת התעופה איבדה את המזוודות שלנו?

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניגשים לדלפק Lost & Found, מדווחים על האבידה, מקבלים סכום כסף שאמור להספיק לרכישת ציוד ראשוני (מברשת שיניים, כמה בגדים להחלפה) ומשאירים פרטים לגבי היכן ניתן להשיג אתכם במידה והמזוודה נמצאת.

במידה ויש ביטוח מטען, זה הזמן להפעיל אותו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר משפחה טס לאנגליה ואיבדו לו את המזוודה

הוא ניגש לעמדה ואמרו לו "אוקיי, בריטיש איירוויס איבדה 15 אלף מזוודות באותו היום נו ו..."?

הם הביאו לו 35 פאונד ל"בזבוזים". תחתונים בקושי אפשר לקנות בזה!

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,תודה.

אבל מה בעצם קורה אחרי שאני מדווח?

תוך כמה זמן אמורים למצוא את המזוודות האבודות? ונניח שעד אז חזרתי לארץ?

כשאתה מדווח אתה מקבל כסף, וכנראה שהאבידה נרשמת למקרה שהמזוודות שלך יצוצו במקום אחר (בהנחה שלא יקחו אותן אנשים אחרים).

אני לא מאמין שמישהו ממש מתחיל לחפש את המזוודות. אם הם יצוצו- הרווחת. אין מגבלת זמן על זה, אתה צריך להניח שהמזוודה כבר לא תחזור אליך, ושוב, אם מצאו אותה במקרה- הרווחת. אם המזוודות ימצאו, לדעתי ידאגו לשלוח אותם אליך לכל מקום שבו אתה נמצא.

bkantor- היחס שאתה מתאר מחפיר. בנוסף לכך, הפיצוי למיטב הבנתי עומד ברוב החברות על כ- 150 דולר (בזה כבר אפשר לקנות סט בגדים שלם, אוכל ושאר דברים בסיסיים).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה מומלץ לקחת מברשת שיניים ותחתונים (+עוד ציוד בסיסי לשיקול דעתך), ולשים אותם

בתיק שאיתו אתה עולה למטוס. חבל לנחות במקום זר באמצע הלילה ולחפש חנויות שמוכרות מברשות שיניים.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך את העצה הכי טובה שתוכל לקבל לחופשה:

אם זו חופשה קצרה יחסית ויש אפשרות,ממליץ לך ולחברה שלך לארוז את הבגדים שלכם ב-2 מזוודות טרולי ("מזוודת דיילים"),שאותן תעלו איתכם למטוס.

מנסיון,אם אתה נוסע לחופשה של עד איזור השבוע,אין בעייה בכלל להסתדר עם הציוד ששמים בטרולי,זה לא שאתם הולכים לעבור דירה.

מעבר לזה שזה יחסוך לכם את הפחד שהמזוודות יעלמו (לא דבר כזה שכיח,אגב),זה יחסוך לכם את ההמתנה למזוודות,דבר שלעיתים יכול להיות מאוד זריז,ולעיתים יכול להיות מאוד איטי-תלוי באיזה שדה תעופה ותלוי בכמה טיסות נחתו בו זמנית.

לרוב מזוודות לא "נעלמות",בחלק ניכר מהמקרים הן פשוט נגנבות,לעיתים מישהו בטעות לוקח לך את המזוודה כי היתה לו מזוודה זהה לשלך,ולעיתים המזוודות בטעות מורדות מהמטוס בעצירת ביניים ולא מועלות למטוס לטיסת הקונקשיין (זו שאמורה לקחת אותך ליעד הסופי,כשלא מדובר בטיסה ישירה).

אם בכל זאת החלטת\נאלצת לקחת מזוודה גדולה,פשוט תדאג לסמן אותה כדי שהיא תבלוט לך לעין (סרט רחב וצבעוני,כמו אלה שמקשטים איתם מכוניות לחתונה,יכול לעשות את העבודה מעולה,למשל..).

כשאני עברתי להונג קונג (פעם ראשונה שטסתי לחו"ל...) צחקתי כשאמא שלי אמרה לי לשים איזה סרט גדול ובולט על המזוודה, עד שנחתתי ופתאום גיליתי כמה מזוודות גדולות כמו שלי מסתובבות במסוע (מזוודה של POLO אדומה,יש את אותה מזוודה לכל העולם ואישתו...),ואז חייכתי כשפתאום יצאה מזוודה עם סרט ירוק זרחני שרואים מקילומטר :wink:

ובכל אופן,אל תתרגש,לרוב אין בעיות עם המזוודות,טוס לשלום והעיקר תבלה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שים לב שבגלל מגבלות הבטחון על נוזלים שעולים לטיסות, לעתים לא תוכל לקחת משחת שיניים/אפטרשייב/נוזל לעדשות וכו' בטרולי לתא הנוסעים. פרט לכך זהו רעיון מצויין וכך אני נוהג תמיד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביציאה מהארץ אין בעייה לקחת נוזלים (בושם\קרם לחות\קרם שיזוף) למטוס.

מאירופה ואסיה-בעייתי בחלק מהמקרים,יש הגבלה שמותר רק בקבוקים בנפח עד 100 מ"ל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לפני כמה ימים אמרו בחדשות 10 את נתוני אבידות המזוודות בחברות התעופה השונות.

אני זוכר שאם אתה טס באלעל 8 מזוודות מתוך 1000 לא מגיעות ליעד. (שאר הפרטים אני לא זוכר)

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהחברה הייקית ביותר יצאה בסקר מקבוצת לופטהנזה לא מפתיע . זה שזאת טורקיש דווקא כן. היא החברה עם הכי פחות איחורים ואובדנים.בריטיש בין הגרועות.ואגב כשעוכבתי לפני חודש יומיים בשביתה ב-CDG והמזוודה הגיע לגיניאה 9 ימים אחרי קיבלתי הרבה יותר מ-150 $. הכל עניין של התשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל אנשים אורזים את כל הבית שלהם במזוודות טרולי "עלק" וסותמים את התאים מעל לראשי הנוסעים כך שאפילו מעיל אי אפשר לדחוף שם...

לא פעם ראיתי את צוותי התעופה (הזרים = KLM, TransAero ועוד...) עומדים חסרי אונים מול נוסעים במטוס שאין להם מקום לדחוף שקית מיניאטורית שקנו בדיוטי פרי, בגלל סתימה טוטאלית של תאי האכסון במזוודות טרולי "קטנות"

חבל שמעלים את המטענים האלה לחלל הנוסעים!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bkantor

תודה על התמיכה הנפשית ידידי.

אני לא כזה פרנואיד. בחדשות פרסמו לפני כמה ימים שאלעל למשל מאבדים 5 מזוודות מתוך 1000 בממוצא. ילך ילך.. עניין של מזל זה הכל.

edan82

תודה רבה.

לארוז ציוד מינימלי? תגיד את זה אתה לבחורה. מזל שהיא לא ארזה את הפינת אוכל קומפלט ואת הLCD וזהו כל הבית איתנו.

לא נורא, יהיה בסדר.

אנחנו יוצאים היום (או מחר ליתר דיוק) וחוזרים במוצאי שבת.

בכל אופן, תודה לכולם על העזרה. מכאן תגובות כבר לא יהיו רלוונטיות. הכנות אחרונות ויצאנו.

שיהיה שבוע טוב, ויטלי.

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...