Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג של שבת..או ..למה אני בסוף לא רגוע אחרי נהיגת יום שבת

riji
שימו לב! השרשור הזה בן 5918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שעה 11 בבוקר ,מזג אויר מעולה ,לא צפוי עומס בכבישים...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959&postcount=11

מה בסך הכל רציתי..להגיע מחולון להרצליה ועוד עם ההורים .ממזן אני לא משתולל,לא שאי פעם השתוללתי..אבל עשיתי שטויות פה ושם ,מאז נרגעתי יחסית,ואני משתדל לשמור על החוקים בכביש.

עלינו על איילון צפון,נוסע רגוע90-100, באמת שאין עומס לקראת העיקול של וולפסון שני רכבים בנתיב הימני ,ואני בשמאלי הפנוי אוטוטו עוקף, כ 15 מטר לפני העקיפה הרכב השני ( זה שלפני ) חותך ויוצא לעקיפה עם בקשה מזערית של אולי איתות אני מנסה להבין למה הוא צריך לצאת בפראות כזאת לעקיפה ,כשאין כלום מאחורינו אין כלום לפנינו חוץ מהרכב שנעקף...ואין עומס ,עוקף את הרכב שעקף ורוצה לראות מה יש שם...מה נוהג,מי נמצא ,ארבע נשים ,לא צעירות בסביבות גילאי ה30 רואים את השיחה העירה שמתנהלת לה ברכב,היא אפילו לא מודעת למה שהיא עשתה ,ומתעלמת לחלוטין .

אמ,מה...לא נתנו לי הרבה להרגע ואני עדיין עם ההורים ברכב...ואני נוהג כבר 16 שנים ,מתקרבים לגשר של צומת הולץ..הגשר המצטמצם,אבל עדיין יש בו שני נתיבים שלמים ,אחרי ההצטמצמות שני נתבים ,יחסית רגוע שוב אני על השמאלי לעקיפה של שני רכבים ,הראשון טנדר והשני סריון חדשה ושוב יציאה פראית עם איתות שמתבצע רק אחרי שהוא הגיע לשמאלי כשאני נמצא 5 מטרים מאחוריו, איך אפשר להשאר רגוע ? ? ? כשאני עוקף שני בני זוג בני 40 ! לא ילדים שמשתוללים בכביש עם איזו הונדה ערסית ,למה לצאת לעקיפות המטורפות האלו ? זה לא שהוא אותת 2 דקות ואף אחד לו נתן לא להשתלב באיזה עומס לא צפוי .

והבן אדם עוד מחייך לי בטיפשות כזאת..כאילו 'מה כבר עשיתי ..יצאתי לעקיפה '..

בדרך חזרה מהרצליה...איילון צפון טוב פה כבר עמוס ממש קלות ..שוב נוסע רגוע 90-100 שוב יוצא לעקיפה...במראה רואה ניסאן אלמרה בזוית תקיפה מתקרבל לה במהירות אבל תוך כדי שאני עוקף יש רכב לפני שנוסע לאט לאט וזה שמאחורי מתקרב במהירות ,ולא נשארית לי הרבה ברירה לעבור לימני,לא בפראות אבל בצמוד,האלמרה בולמת קלות..אבל במראה הוא כבר חותך הצידה...אחרי עוד כמה מטרים כשאני כבר במרחק של כ40-50 מטר לפניו אני רואה אותו שובר לעקיפה ימנית ואת הרכב שלידו שובר בפראות כדי שהוא לא יכנס בו,והוא ממשיך בשעטה קדימה תוך כדי עקיפות ימניות,מסתכל על הנהג..שער מאפיר מזמן עבר את החמישים ועוד מישהי על ידו ..ואני רואה בפנים של הבן אדם את פני האמסטף שתוקף והוא על הכביש...

מה עובר עלינו ? זה יום שבת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עוד דוגמא שיש אנשים נורמטיבים שמסכנים את כולנו בכביש

ואיפה שוטרים?

לוקחים ג'טות חדשות ושמים אותם בתור מצלמות של 160 אלף שקל

העיקר שאתה בריא ותקח לקח - תתייחס לכל אוטו כאילו הוא מהווה סיכון

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עוד דוגמא שיש אנשים נורמטיבים שמסכנים את כולנו בכביש

ואיפה שוטרים?

לוקחים ג'טות חדשות ושמים אותם בתור מצלמות של 160 אלף שקל

העיקר שאתה בריא ותקח לקח - תתייחס לכל אוטו כאילו הוא מהווה סיכון

השוטרים עם הג'טה מטפלים בתאונת דרכים שקרתה 2 דק' קודם לכן.

אותו נהג שחתך את הפותח הודעה, מחר יישתכר וייסע 70 קמ"ש מעל המותר ויורידו אותו מהכביש.

מי יוריד אותו?

המצלמה של ה-160 אלף שקל. זאת שלא תפסה אותו היום, תתפוס אותו מחר.

במקום ללכלך על השוטרים, בוא תצטרף אליהם ואז תנסה לענות על השאלה "איפה הם כשצריכים אותם?"

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע שחזרתי ,היתה ניידת חדשה ג'טה ,הנהג של הניסאן שעט מאחוריה וזה היה נראה כאיללו שהוא הולך לעקוף אותה ועוד מימין.

אבל פה נפרדו דרכנו ואני פניתי לנתיב הדרום ולא לכיוון ירושלים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע איזה גאון באלמרה כסופה גרם לי לנעול גלגלים באמצע כביש 5 (שדווקא היה עמוס יחסית!) כששבר לשמאלי בלי להסתכל ובלי לאותת בדיוק כשעמדתי לעקוף אותו. לך תבין אנשים כאלה. אפשר לחשוב שעולה להם כסף להסתכל במראות.

עוד מקרה, אני חושב שזה היה שלשום, נסעתי בעיר ופתאום מישהו פנה מרחוב קטן בלי לתת לי זכות קדימה, לא ידעתי אם אספיק לבלום אז שברתי שמאלה והספקתי בנס לעקוף אותו ולחזור מהעקיפה ברווח הצר בינו לבין מכוניות שחנו בצד שמאל.

אתמול ראיתי קנגו מגיעה למעבר חציה כשבדיוק מישהו עמד לחצות. הבנאדם במקום לעצור פשוט צפר להולך רגל והמשיך לנסוע.

אני מבלה הרבה על הכביש ולצערי אני נתקל במקרים כאלה כמעט כל יום. אחרי זה חושבים שקורות תאונות רק בגלל אנשים שנוסעים יותר מ90. הבעיה היא הרבה לפני - אנשים שלא מודעים למה שקורה סביבם או שלא אכפת להם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עצרה ניידת סיור כמה צעירונים פעורים שהשתוללו בצ'כונה, כפי הנראה גם אחרי ניסיון התחמקות מהשוטרים (היו עוד חברים שלהם שתפסו אותם 60 מטר מהמקום.(אני לא יודע אם שינו את החוק לגבי מס' נוסעים עם שלט נהג חדש , אבל הם היו 4)\

אט אט הצטרפו למקום עוד חברים של הנהג , אך מסתבר שהשוטר הוא חבר של אח של אחד מיושבי הרכב ... אז זה נגמר בלהתראות אחי.

השוטרים עשו U זריז ובלי להתבלבל ובלי לעצור בעצור המשיכו בדרכם.

השיעור שקיבלו 8 צעירים שחלקם כבר נוהג וחלקם יצטרפו מחר לנוהגים:

א. אם יש לך קשרים תחמוק מעונש

ב. אם השוטר לא שומר על החוקים למה אני אשמור.

והשכל פה קומבינה אחת גדולה.

אז אם משטרה מינימלית בחשיפה מקסימלית , אין לך מה להיות רגוע

נ.ב. החברים שלא היה קשרים עם השוטר חטפו .

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מקרה שקרה לי לפני כחודש,אבל זה באמת מדהים ,על גבול הלא יאומן.

שעה 18:00 הצומת היא צומת המזרקה שד' ירושלים ביפו,אני עומד מכיוון מערב לכיוון מזרח(מיפו לכיוון ת"א חולון)

מדובר על רחוב צר דו כיווני שמידי פעם אנשים חותכים לכיוון תחנת הדלק שנמצאת שם.

בקיצור הרמזור דיי כבד ועוד מדובר על שעת עומס לפני יש 3 רכבים אחרי יש עוד איזה 45 רכבים,פתאום מגיח איזה רכב שעוקף את כולם,(להזכריכם אור אדום..רובנו עומדים) אז אני מניח לי לתומי שהרכב רוצה לחתוך לתחנת דלק

(רק בשביל הידיעה הכללית יש פס עצירה ברמזור לפני התחנת דלק...אבל אתם יודעים יפו.החוק פה קצת רופף..).

הרכב ממשיך בעקיפה (בנתיב הנגדי) חותך קצת לנתיב הרגיל,מאט..וממשיך ישר !! באור אדום מלא !!!

אני פשוט מתפלץ וחושב לעמי..בטח וואחד עבריין או אולי 'בן דוד'... נהיה לנו ירוק,אני מצליח לעבור את הרכב ולהציץ..

לתת לכם לנחש ????

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959&postcount=11

שתי נשים !! אחת בסביבות ה 30 (הנהגת) והשניה 50 פלוס..כשה 50 פלוס בוהה לעצמה ושתיהן בשיחה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעצבן לחינם, המיקרים האלו יחזרו על עצמם כל פעם מחדש, אני לא מבינה מדוע לקחת ללב.

הפיתרון להיות תמיד ערני לכל מה שמתרחש מסביב, ולא להתעצבן מכל מה שמתרחש, ולדעת לנסות להמנע מהן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו נהג שחתך את הפותח הודעה, מחר יישתכר וייסע 70 קמ"ש מעל המותר ויורידו אותו מהכביש.

מי יוריד אותו?

במקום ללכלך על השוטרים, בוא תצטרף אליהם ואז תנסה לענות על השאלה "איפה הם כשצריכים אותם?"

להצטרף למחדל הזה שנקרא משטרה?? רק זה חסר לנו.

מדיניות מטופשת של השקעת משאבים אדירים בגורם הכמעט לא חשוב בתאונות הדרכים הרי מדובר על "מהירות מופרזת".

זה מדהים, או שהשוטרים עסוקים בלאכוף נהגים מטורפים שנוסעים במהירות מסחררת של 120 קמ"ש הכביש החוף\איילון\כביש 1ועוד.

או שהם עסוקים בשטויות כמו לשבת במאין "מארב" על איזה צומת ששינו בה תמרור של פרסה ולחלק דוחות על פרסה לא חוקית.

במקום לאכוף עברות חמורות של אי שמירת מרחק,זכות קדימה,עקיפה בפס לבן,אי ציות לרמזורים ועוד עברות קריטיות אחרות, כי זה מה שבאמת גורם לתאונות דרכים.

ועוד דבר שלי אישית מאוד מפריע זה הנושא של דיבר בסלולארי תוך כדי נהיגה.

מצטער, אבל היום שעלות מכשיר קבוע ברכב\דיבורית הוא כלכך שולי, אני לא מבין את האנשים האלה.

מדברים בטלפון ופשוט לא שמים לב מה קורה בכלל מסביבם- זה יכול להטריף אותי.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יוריד אותו?

אני לא אצטרף אליהם אף פעם כי אני לא מאמין בשיטות עבודה של המשטרה

ועד שהמצלמה תגרום להורדה שלו מהכביש (פענוח-הזמנה למשפט-עיכובים וכו=3 חודשים לפחות) הוא כבר

יספיק להוריד מישהו

אל תהיה כמו עוד כבשה בעדר

תחשוב מה התועלת האמיתית של מתנ"א ותראה שהם מכונה לעשות כסף ולא הרבה מעבר

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד אחד עם סטיגמה מפגרת שהונדה זה רכב ערסים.

קיבינימט אולי מספיק כבר רבאק?

אבל הסטיגמה הזאת לא מפגרת.

אתה מוזמן לבוא לת"א בסופי שבוע, לראות את ההונדות על הכבישים ולחזות בעצמך מי האנשים שנוהגים בהם.

העובדה שיש לך הונדה לא אומרת שאתה ערס.

העובדה שאתה ערס לא אומרת שיש לך הונדה.

פשוט יש סבירות גדולה יותר שאם אתה נוהג בהונדה תהיה ערס. ואם אתה ערס, שתנהג בהונדה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יוריד אותו?

המצלמה של ה-160 אלף שקל. זאת שלא תפסה אותו היום, תתפוס אותו מחר. היא לא. כי היא לא רוצה . זה לעבוד יותר מידי , ופחות מידי קנסות

במקום לחזור על הסברו המצויין של GREEN MONSTER , אני מציע לך לחזור לארץ מחו"ל או מהיכן שאתה חושב שאתה ולהבין שכאן זה לא נכון . באמריקה , יש מצב שבו הם מנסים למדוד כול דבר ולבדוק מה הסטיטיסטיקה אומרת , וע"פ זה נותנים פתרונות פשטניים למציאות מורכבת . אבל לפחות הם מבצעים את הפתרונות שלהם בצורה מקצועית .

כאן ,אם יודעים מראש שהביצוע ידרוש מאמץ , אפילו לא הולכים על פתרונות פשטניים , אלא ממציאים שהפתרון הוא זה שיהיה קל לאכוף . זה כמו הקולע למטרה שאחרי ששילח את החץ מצייר סביבו לוח מטרה . ולכן אתה תשמע מהירות הורגת כול עוד אתה תחיה , וזה יכנס לך לווריד עד כדי כך שהאמת כבר לא תחדור לך למוח מרוב שטיפת מוח .

ועוד אחד עם סטיגמה מפגרת שהונדה זה רכב ערסים.

קיבינימט אולי מספיק כבר רבאק?

תגיד את האמירה "על ראש הגנב בוער הכובע" שמעת פעם ? אני לא מכיר אותך, אבל ע"פ התגובה הזו אני מתחיל לחשוד

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מושג, שתופס די טוב בישראל, שנקרא "פול גז - בניוטרל". או "הסורים על הגדרות".

אלא מה ?

גם כשאין מה להיות בלחץ, ואין מה למהר, הנהג הישראלי ממשיך למהר, ללחוץ ולהלחיץ את הסביבה, ולנהוג כמנהגו.

הפיתרון ?

אתה לא יכול לשנות אותו, אתה יכול לשנות רק את עצמך.

תבחר לא להתעצבן, זה פשוט לא שווה את זה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...