Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני יודע שזה כבר נושא נדוש אבל מההתחלת ההתקנה יש רעשים

kobika24
שימו לב! השרשור הזה בן 5909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב ככה החלקים שיש הם

hu clarion 775

רסיבר dls ca51

rca stinger

כבלי חשמל 4gage - +

טוב ככה העברתי מצד ימין של הרכב את כבלי ה-rca מצד שמאל את הרימוט והפלוס

ויש זמזום של האלטרנטור היום כבר זה יותר מידי היציק נתקתי את הרדיו מהחשמל ונתקתי ממנו את ה-rca

הוצאתי את כל הכבלים של ה-rca וחיברתי אותם באוויר ללא הרדיו ושמניעים עדין שומעים את האלטרנטור שמנתקים אותם מהמגבר לא שומעים את האלטרנטור

מה יכולה להיות הבעיה?

ניסתי גם לשנות מיקום של המינוס אבל לא מועיל וגם החלפתי שתי אלטרנטורים

המחשבה שלי בעיה במגבר או מינוס שמגיע מהמצבר לגוף הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. הנושא נטחן לאבק קוסמי.

תעשה חיפוש.

מתי מופיעים הרעשים לא מעניין. עם זה בהתקנה או אחרי שנה.

תעשה חיפוש. יש לפחות 500 שרשורים בנושא. ולפחות 50 תשובות שלי בפנים הכוללות פירוט מלא איך לאתר את התקלה.

ועוד כ 500 תשובות של אחרים לא פחות טובות.

אנשים תבינו לנו נמאס לכתוב כל פעם שוב את אותם הדברים. תעשו חיפוש!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך להביא לך קישורים לתשובות.

תריץ חיפוש!!! קישור

ואין צורך לצטט. את ההודעה שמעליך.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי - בדרך להיות מנהל פורום אודיו =)

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ככה אני לא מצאתי תשובה לשאלה שלי

אם מישהו יש לו מושג מה יכולה להיות הבעיה

הדלקתי את המגבר עם מתח קבוע בלי RCA אין רעש. אני מחבר כבל RCA אחד שהמנוע דולק והכבל באוויר

ועדיין הרדיו מנותק יש רעש של אלטרנטור. חיברתי ל-A ו B במגבר שומעים דרך הטויטר העברתי ל-C ו D שומעים דרך הוופרים החלפתי את כבלי ה-RCA ועדיין אותו דבר. והם באוויר. וכל זה שהרדיו בכלל לא מחובר. רק המגבר דולק ישירות ושאין כבלי RCA אין רעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל RCA דפוק תחליף אותו ואחרי זה תעשה את אותה הבדיקה שעשית עכשיו

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

:twisted: DO YOU THINK YOU HAVE BASS? THINK AGAIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לראות אני יודע שהרצת את הפלוס עם הRCA נכון?

האמת שאתה טועה

וכבר מספיק פעמים ניתן לראות שאתה זורק לאויר דברים מיותרים , שמור אותם לעצמך , עדיף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר איתכם אנשים ?

roeiav : אתה לא מוסיף לעצמך "חוכמה" מקצועית שאתה זורק תשובות בשקל תשעים, אם היית קורא את ההודעה היית רואה שכתוב בפירוש שהוא כתב שהחשמל והRCA מועברים בנפרד ובכל מקרה כרגע הRCA לא מחווט ברכב בכלל אלא זרוק "באוויר",

אורן אלקובי : ממש קביעה מקצועית, באמת מדהים !, על סמך מה בדיוק קבעת את זה ?

א.יש חיפוש ואתה יכול למצוא קילומטרים של מידע, תחפש "רעש אלטרנטור"

דבר ראשון הארקה יותר טובה=תנתק את הארכה שלך, תחתוך את הקצה של החוט, תחשוף את קצה החוט מחדש כדי לקבל "נחושת חדשה" תלביש סופית איכותית רצוי מוזהבת למניעת חימצון בעתיד ואם אפשר להלחים את הסופית לחוט, עוד יותר טוב

לאחר מכן תשפשף את כל הצבע מנקודת המגע בעזרת מברג\שופין\נייר זכוכית\מברשת פלדה

כמובן שאת זה אתה מבצע מתחת לבורג קיים רצוי כזה שמתחבר ממש לשילדת הרכב ולא רק לפח,

תנסה את זה ותחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד עם תקרא את ההודעות של פותח השרשור תדע מאיפה הבאתי את זה

טוב ככה אני לא מצאתי תשובה לשאלה שלי

אם מישהו יש לו מושג מה יכולה להיות הבעיה

הדלקתי את המגבר עם מתח קבוע בלי RCA אין רעש. אני מחבר כבל RCA אחד שהמנוע דולק והכבל באוויר

ועדיין הרדיו מנותק יש רעש של אלטרנטור. חיברתי ל-A ו B במגבר שומעים דרך הטויטר העברתי ל-C ו D שומעים דרך הוופרים החלפתי את כבלי ה-RCA ועדיין אותו דבר. והם באוויר. וכל זה שהרדיו בכלל לא מחובר. רק המגבר דולק ישירות ושאין כבלי RCA אין רעשים.

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

:twisted: DO YOU THINK YOU HAVE BASS? THINK AGAIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע.

תבדוק עם כבל RCA אחר. דבר ראשון. אולי ההוא לא מסוכך. או דפוק. (לא של 20 שקל)

תבדוק עם נגן קטן כמו MP3. וכו. לראות שאין רעשים.

עם שניהם תקינים. ! הכבל הקודם דפוק.

עם אחד או שניהם לא תקינים. יש לך תקלה במגבר / או באלטרנטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...