Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד התלבטות:בין פונטו ELX יחסית שמורה לSX שמורה מאוד!!!

evy_s
שימו לב! השרשור הזה בן 5922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש בנרות פונטו ספייס 2001 במצב נורמלי ( אני כבר לא מבקש אפילו שהיא תהיה שמורה מאוד רק קצת שמורה) וזה ממש קשה! כמעט כולם עם ידיים גבוהות וקילומטרז' בשמיים.

אני רוצה עד שבוע הבא לסיים את מסע החיפושים הזה ולקנות כבר רכב וכרגע יש 2 רכבים שבהחלט עומדים על הפרק:

* פונטו ספייס 2001 , דגם SX ,ידנית , יד 1 , 58,000 ק"מ , מטופלת מיומה הראשון במוסך מורשה בלבד!

המוכרת דורשת עליה 30,000 ש"ח , גמישה מעט.

* פונטו ספייס 2001 , דגם ELX ,גיר רציף+טיפטרוניק , יד 1 , 160,000 ק"מ , גם כן מטופלת אך ורק במוסך מורשה.

המוכר דורש 28,00 ש"ח , טוען שהוא לא גמיש אבל אני מתאר לעצמי שאפשר להוריד אותו קצת.

מה אתם אומרים? חשוב לי שלרכב יהיה כח אבל הרבה יותר חשוב לי לא לבקר במוסך הרבה ושהרכב ישרת אותי עוד הרבה זמן בנאמנות.

יש הבדל משמעותי בצריכת הדלק בין הגיר הרגיל לרציף? חשוב לי שיהיה חיסכוני בדלק.

אני נוטה לא להאמין לשמועות וסטיגמות אבל בכל זאת שמעתי מכמה מקורות שהגיר הרציף בעייתי קצת ושלטובת אמינות גבוהה יותר עדיף גיר רגיל , זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ה ELX הקודמת שלי קיבלתי צריכת של של 13.5 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית.

זה לא כ"כ רחוק מהגיר הרגיל, ואני מאמין שגם לא רחוק מהSX.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לפתוח שירשור חדש על אותו נושא?!

לעצם העניין, אם לא היה ק"מ גבוהה, ללא ספק האפשרות השניה עדיפה הרבה יותר(דגם ELX).

אם לא מפריע לך שהק"מ קצת גבוהה, אז לך על האפשרות הזאת.

ההתלבטות כאן לא פשוטה כמו במקרה הקודם שיהיה לך.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש משמעות גדולה מאוד לפערים בקילומטראז'.

100 אלף ק"מ הפרש זה יכול להיות חצי מהחיים של המנוע .

וגם איך שלא תסתכל -גיר ידני יותר זול לתחזוקה וגם לדעתי יותר אמין.

לכל רכב יש בלאי טבעי אחרי מספר קילומטרים מסויים.

אני הייתי בוחר במקרה הזה ב SX.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות רצינית.

על פניו ה-SX נראית ממש מציאה, אבל מצד שני גם ה-ELX יחסית שמורה.

זה גם תלוי אם אתה מעדיף רכב ידני או אוטומט.

עצה שלי, בקש לעשות סיבוב על שני הרכבים, תראה מי מהם קורץ לך יותר, ואותו תקח לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכל'ס אני ממש אוהב הילוכים אבל זה נמאס מאוד מהר ובמחשבה לטווח רחוק נראה לי שעדיף אוטומט.

אני מפחד שהSX לא תרגיש ולא תהיה מספיק חזקה אבל בהחלט ממש נדיר למצוא רכב במצב כזה.

לגבי הELX - מפחיד אותי קצת מספרים כאלה כמו 160,000 גם מבחינת מה שהמנוע עבר כבר וגם בגלל הקושי שישיה במכירה של האוטו אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...