Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטתי אם לפתוח את האשכול אבל גם אני לא מרוצה מהסאונד ברכב

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לחברי הפורום!

אשמח לקצת עזרה.

הרכב המדובר: מיוצובישי קולט 94' שאגב גיליתי שהוא ממש אטום יחסית למכוניות אחרות , לא משנה כמה אני יגביר בקושי שומעים בחוץ, רק מרגישים את ההד של הבאס.

מצב התחלתי: HU פיוניר 1900MP עם 2 רמקולים על המגש מאחורה קנוואד 350 וואט (RMS בסביבות ה50-60-70).

מצב נוכחי:

מגבר- קראנץ' 100.4 600 וואט (מוציא 50 וואט נקי לכל יציאה, מחוברים 2 רמקולים ל2 יציאות והסאב בגישור).

סאב (עם בניית תיבה עצמית על פי יצרן) - קיקר C12, 300W

התקנתי את הכל לבד עם חבר (כולל הפיוז) והעברת חוטים\כבלים והכל יושב באוטו נראה באמת מצוין ועובד יפה מאד.

פעם ראשונה שהפעלתי את כל המערכת ישר אחרי ההתקנה, זה הכל נשמע מעולה כי בחיים לא שמעתי בכזה דבר אצלי באוטו ופשוט נהנתי מהכל.

עם הזמן (אחרי שבועיים) שאני נוסע ושומע על מקסימום זה כבר לא נשמע כמו פעם.

על העוצמה אין מה לדבר והיא בהחלט מספיקה.

1. אני יותר מתכוון על האיכות - הגעתי למסקנה שהסאב לא יורד מספיק ונותן רק דפיקות חזקות שמפזרות באוטו, זאת אומרת מרגישים "בומים" בשיר (אם זה טראנסים או מוזיקה שחורה) אבל לא צליל-הד שמתפשט בגוף כמו שאמרתי -פשוט יש דפיקות (הסאב לא מחובר הפוך ואפילו רואים שהוא מנגן אז הוא "בועט" החוצה מאשר להיכנס פנימה.

בנוסף בטראנסים (שיש באסים ברצף) אני מרגיש שלסאב יש דיליי של איזה חצי שניה, במקום שצריך להיות באס, הוא פשוט מאחר! לא מבין איך זה יכול להיות? הסאב לא מספיק לחזור?

2. כיוונתי את המגבר לבד, הפיוניר מגיע מספרית עד עוצמה של 62 ווליום, אני כיוונתי ככה שב50 אני מגיע לעוצמה מקסימלית של כל הרמקולים באוטו (לא כולל הסאב שאותו אפשר להגביר עד הסוף אבל אני לא עושה את זה על מנת שיהיה פרופורציה), כאשר אני מגיע ל50 כל הפלסטיקה באוטו קופצת-מקרקשת, הצליל של הבאס לא מתפשט ,אלא פשוט עושה סוג של "בום ארוך", הכוונה (ואני אנסה): במקום שיהיה בום מתפשט ועמוק, יש פשוט סוג של דפיקה עם "טרררר" וכל האוטו עוד שניה מתפרק.

כרגע כל זה עובד שהסאב אמור לתת צלילים נמוכים (מכוון על LPF) וה2 רמקולים אחורה 6"9 נותנים צלילים גבוהים (HPF).

3. יש אפשרות במגבר לכוון BassEQ, ניסיתי לסובב אותה על הסאב, אין שום הבדל כאילו אני מסובב על ריק, ניסיתי אותו דבר על הרמקולים 6"9 - אותו דבר בדיוק שניהם על ריק.

4. כיוונתי בפיוניר (במסגרת האפשרויות המוגבלות שיש שם) בצורה הכי טובה שנשמע לאוזן:

LOUD HI

BASS +1

TREABLE +6 (מקסימום)

MID +4

מכיוון שחסר לי במה קדמית באוטו (אבל אני לא מתלונן כבר התרגלתי) אז כיוונתי לצלילים יותר גבוהים.

להחליף ציוד\מערכת לא בא בחשבון, השקעתי 1100 שקל וציפיתי שלפחות שאני יהיה מרוצה אבל מסתבר שלא.

יש משהו לעשות? אשמח לכמה עיצות או עזרה בנושא.

תודה ומצטער אם ארוך,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הכיוונים לא אומרים שום דבר כשרואים אותם על המסך, צריך לשמוע, מה שכן, זה נראה קצת "צועק" מדי.

לגבי באס עמוק, לא ציינת את הפרט הכי חשוב , איזו תיבה עשית? החוק אומר שתיבה פתוחה תוכל לנגן תדרים נמוכים יותר מתיבה אטומה בגודל זהה.

אני ממליץ לך להמתין למפגש הבא (במידה ואתה לא רוצה להשקיע כסף במתקין) ושם תקבל עזרה יותר פרקטית.

אריק.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה אחי(אם הוא אחיך תדבר איתו בבית)? אני חדש כאן..

יש לי חבר שהייתה לו פחות או יותר את אותה הבעייה...

דבר ראשון בשביל להוריד קצת את הבאס מהסאבוופר ולגוון אותו קצת אתה יכול דרך המגבר..

יש לך כיוונים של הרצים.. תנסה להנמיך אותם טיפה מהמגבר עצמו... ואת ה-loud מהרדיודיסק על M במקום H

עכשיו בתכלס המגבר שלך הוא בעוצמה של 600 וואט.. הוא די חלש בשביל להחזיק עליו בנוסף סאבוופר... במיוחד של קיקר

אז כמו שאמרתי לך תנסה לגוון את הצליל דרך הכיוונים ברדיודיסק..

ועוד טיפ* אל תכוון את המערכת בכך שהעוצמה תהיה על 50 ברדיו והיא המקסימלית מבחינת המגבר..

ובקשר לרעשים ה-"טרר" מהסאב.. יכול להיות שהסאב עצמו לא בסדר זה קרה לי בסאבוופא של "cerwinvega"

וזה קורה כתוצאה מעומס. או שהיה לך משהו על הסאב בזמן שהוא עבד ודפק לו קצת את המימברנה

אז תנסה לחבר סאב אחר מאיזה חבר ותראה אם יש הבדל..

וזהו בסה"כ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התיבה- התיבה אטומה לגמרי ממש כמו שהיצרן אמר שצריך להיות והיה אפילו כתוב שם שהיא במיוחד אטומה על מנת לתת צליל יותר מדויק ועמוק.

מה לגבי כל השאר? שיש דיליי לסאב ולא מספיק לחזור? אין צליל עמוק ופשוט "דופק" ועושה רעשים מרגיזים?

**tomsti:

1.אני לא רוצה להוריד את הבאס , להיפך, אני רוצה לחזק אותו ושיהיה יותר מתפזר וצליל ממש עמוק שנכנס לתוך הגוף.

2.על כמה לכוון את המגבר שיעבוד ברדיו דיסק? עשיתי מה שאמרו פה בפורום, לכוון את הרדיו דיסק ל75% שזה 40 מתוך 62 שיש שם והעליתי לאט לאט עד ששמעתי שהרמקולים כבר לא זזים (בלי הסאב) ואז הורדתי והשארתי את זה ככה ואני מגיע ל50 במקסימום שזה נשמע טוב.

שאלות לשאר:

3. אם אני הולך למגבר ומכוון את הLPF (זאת אומרת מסובב אותו) במצב של "סאב" ולא על הרמקולים 6"9, זה ייתן לי צליל עמוק? איך אני יידע כמה לסובב?

4. למה שאני מסובב BassEQ במגבר אני לא מרגיש שום שינוי? מה זה בכלל אמור לשנות?

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שמצאתי משהו משותף

מדובר על :

HU : DEHP5850MP Pioneer

קומפוננט : FOCAL 130V1

9*6 : פיוניר 350 * 2 רמקולים

מגבר : CRUNCH 4 ערוצים 125 RMS * 1000

------------------------------------------

החיבור התבצע בשלבים , תחילה הHU וה9*6 ולאחר כחודש חובר המגבר והקומפונט

תחילה הכול היה מגניב , שמעו ממש טוב ואיכותי , אבל עכשיו אחרי חצי שנה , זה כבר לא אותו הדבר ...

למרות שהCRUNCH מצויין ובעל שם , לדעתי הוא גורם הבעיה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שאצלך חצי שנה הכל עבד יפה מאד,

אני אומר שאצלי מההתחלה שום דבר לא עבד יפה ושבועיים לא שמתי לב כי לא הייתי רגיל לסאונד ולעוצמה, הייתי רגיל רק לHU ו2 רמקולים 6"9 במשך שנה, עכשיו שהגיע הסאב והמגבר זה עולם אחר אבל מסתבר שלא מושלם ולא כמו שרציתי,

אני לא מאשים את המגבר או את הסאב כי לדעתי הם עושים את העבודה ואני לא מאמין שמי שמשקיע סכום 700 שקל על מגבר (ועוד בעל שם) יידפק איתו בסופו של דבר.

זה הכל עניין של כיוונים לא?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל את כל הכיוונים שם על FLAT , תכבה את ה LOUD, תבטל את ה BASS BOOS ל סאב.

עכשיו תכוון, ואם יש צורך תיגע טיפה מיד-טרבל, אם תרצה באסים תגביר את הסאב בניפרד

עם הכיוונים שהיו לך אין סיבה שישמעו טוב

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הBASSEQ שיש במגבר? הוא אמור לכוון את העוצמת באס של הסאב לא? ומה לגבי לסובב את ה LPF? זה אמור לתת לי כיוון לתדרים הנמוכים לא?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לבטל כל אקולייזר או פונקציה ולהפעיל את ה LPF ולכוון את התדר שרוצים לשמוע ואז להעלות את הגיין

לגבי הרמקולים לכוון ל HPF ולעשות אותו דבר עם התדרים והגיין

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב לחברי הפורום!

אשמח לקצת עזרה.

הרכב המדובר: מיוצובישי קולט 94' שאגב גיליתי שהוא ממש אטום יחסית למכוניות אחרות , לא משנה כמה אני יגביר בקושי שומעים בחוץ, רק מרגישים את ההד של הבאס.זה לא אומר שהוא אטום , אטום זה אומר שאתה לא שומע את הסביבה . אם אתה נוסע בחלון סגור , ולידך נוסע טרקטור ענק , ואתה לא שומע אותו , אזי זה אטם

מצב התחלתי: HU פיוניר 1900MP עם 2 רמקולים על המגש מאחורה קנוואד 350 וואט (RMS בסביבות ה50-60-70).

מצב נוכחי:

מגבר- קראנץ' 100.4 600 וואט (מוציא 50 וואט נקי לכל יציאה, מחוברים 2 רמקולים ל2 יציאות והסאב בגישור).

סאב (עם בניית תיבה עצמית על פי יצרן) - קיקר C12, 300W איזה רמקולים ? ה6X9 ?

התקנתי את הכל לבד עם חבר (כולל הפיוז) והעברת חוטים\כבלים והכל יושב באוטו נראה באמת מצוין ועובד יפה מאד.

נראה יפה לא אומר כלום

פעם ראשונה שהפעלתי את כל המערכת ישר אחרי ההתקנה, זה הכל נשמע מעולה כי בחיים לא שמעתי בכזה דבר אצלי באוטו ופשוט נהנתי מהכל.

בנוסף בטראנסים (שיש באסים ברצף) אני מרגיש שלסאב יש דיליי של איזה חצי שניה, במקום שצריך להיות באס, הוא פשוט מאחר! לא מבין איך זה יכול להיות? הסאב לא מספיק לחזור? לא. המגבר שלך לא שולט בסאב , ולכן הממברנה אינה מסוגלת לחזור למצב מנוחה במהירות המספיקה , כדי לנגן את התו הבא . ולכן זה בומי ולכן זה מאוחר

2. כיוונתי את המגבר לבד, הפיוניר מגיע מספרית עד עוצמה של 62 ווליום, אני כיוונתי ככה שב50 אני מגיע לעוצמה מקסימלית של כל הרמקולים באוטו (לא כולל הסאב שאותו אפשר להגביר עד הסוף אבל אני לא עושה את זה על מנת שיהיה פרופורציה), כאשר אני מגיע ל50 כל הפלסטיקה באוטו קופצת-מקרקשת, הצליל של הבאס לא מתפשט ,אלא פשוט עושה סוג של "בום ארוך", הכוונה (ואני אנסה): במקום שיהיה בום מתפשט ועמוק, יש פשוט סוג של דפיקה עם "טרררר" וכל האוטו עוד שניה מתפרק. אם לא תאטום את האטו כמו שצריך עוד פלסטיקים יקרקשו ויפריעו לסאונד

בדקת גיינים כמו שצריך וכמו שכתוב בדף הדרכה (חיפוש ימצא לך כמה בעברית)

כרגע כל זה עובד שהסאב אמור לתת צלילים נמוכים (מכוון על LPF) וה2 רמקולים אחורה 6"9 נותנים צלילים גבוהים (HPF).

3. יש אפשרות במגבר לכוון BassEQ, ניסיתי לסובב אותה על הסאב, אין שום הבדל כאילו אני מסובב על ריק, ניסיתי אותו דבר על הרמקולים 6"9 - אותו דבר בדיוק שניהם על ריק.אי אפשר להגביר באס כשאת מה שיש לך המגבר לא יכול לתת

להחליף ציוד\מערכת לא בא בחשבון, השקעתי 1100 שקל וציפיתי שלפחות שאני יהיה מרוצה אבל מסתבר שלא.

על מה בדיוק השקעת 1100 ש"ח ?

תודה ומצטער אם ארוך,

אוהד.

אם אתה רוצה לשמוע כמו שצריך ברכב , אתה צריך להוציא כסף . אם אתה לא רוצה להחליף את הציוד הקיים , ולהשקיע הרבה כסף , אני לא רואה שום אפשרות שתשמע נורמאלי

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1100 שקל זה:

המגבר ב700

הסאב ב300

והתיבה 70 שקל רק הפלטות.

חזרתי עכשיו מהאוטו, שאני מכוון את הBassEQ, אין שום הבדל כאילו מסובב על ריק.

שאני מכוון את הLPF של הסאב יש הבדל אבל לא משהו רציני

שאני מכוון את הHPF של ה6"9 (קנווד) גם יש הבדל אבל שוב לא רציני.

כל הHU עומד על פלאט, יש שיפור ממה שהיה קודם אבל זה עדיין לא זה, הבאס לא עמוק , אמנם ה"טררר" הופחת ועכשיו יש באס יותר נקי וקצת יותר עמוק.

עדיין, יש מה לעשות חוץ מלהחליף? זה נשמע ממש מבאס לחסוך 1100 שקל ובסוף לגלות שלא שווה.

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב לחברי הפורום!

אשמח לקצת עזרה.

הרכב המדובר: מיוצובישי קולט 94' שאגב גיליתי שהוא ממש אטום יחסית למכוניות אחרות , לא משנה כמה אני יגביר בקושי שומעים בחוץ, רק מרגישים את ההד של הבאס.

מצב נוכחי:

סאב (עם בניית תיבה עצמית על פי יצרן) - קיקר C12, 300W

עם הזמן (אחרי שבועיים) שאני נוסע ושומע על מקסימום זה כבר לא נשמע כמו פעם.

על העוצמה אין מה לדבר והיא בהחלט מספיקה.

1. אני יותר מתכוון על האיכות - הגעתי למסקנה שהסאב לא יורד מספיק ונותן רק דפיקות חזקות שמפזרות באוטו, זאת אומרת מרגישים "בומים" בשיר (אם זה טראנסים או מוזיקה שחורה) אבל לא צליל-הד שמתפשט בגוף כמו שאמרתי -פשוט יש דפיקות (הסאב לא מחובר הפוך ואפילו רואים שהוא מנגן אז הוא "בועט" החוצה מאשר להיכנס פנימה.

בנוסף בטראנסים (שיש באסים ברצף) אני מרגיש שלסאב יש דיליי של איזה חצי שניה, במקום שצריך להיות באס, הוא פשוט מאחר! לא מבין איך זה יכול להיות? הסאב לא מספיק לחזור?

2. כיוונתי את המגבר לבד, הפיוניר מגיע מספרית עד עוצמה של 62 ווליום, אני כיוונתי ככה שב50 אני מגיע לעוצמה מקסימלית של כל הרמקולים באוטו (לא כולל הסאב שאותו אפשר להגביר עד הסוף אבל אני לא עושה את זה על מנת שיהיה פרופורציה), כאשר אני מגיע ל50 כל הפלסטיקה באוטו קופצת-מקרקשת, הצליל של הבאס לא מתפשט ,אלא פשוט עושה סוג של "בום ארוך", הכוונה (ואני אנסה): במקום שיהיה בום מתפשט ועמוק, יש פשוט סוג של דפיקה עם "טרררר" וכל האוטו עוד שניה מתפרק.

3. יש אפשרות במגבר לכוון BassEQ, ניסיתי לסובב אותה על הסאב, אין שום הבדל כאילו אני מסובב על ריק, ניסיתי אותו דבר על הרמקולים 6"9 - אותו דבר בדיוק שניהם על ריק.

4. כיוונתי בפיוניר (במסגרת האפשרויות המוגבלות שיש שם) בצורה הכי טובה שנשמע לאוזן:

LOUD HI

BASS +1

TREABLE +6 (מקסימום)

MID +4

מכיוון שחסר לי במה קדמית באוטו (אבל אני לא מתלונן כבר התרגלתי) אז כיוונתי לצלילים יותר גבוהים.

תודה ומצטער אם ארוך,

אוהד.

אתה אכן... בחיתולים.

אתה מתייחס למילה "איכות" כשאתה בכלל לא מציין איזה רמקולים יש לך מקדימה, אם זה סט קומפוננט או לא ואם כן (וגם לא) אז איזה. זה 1.

2. אתה נותן כמעט 90 אחוז מתשומת הלב שלך לבאס ולכל מה שקורה בתא המטען של הרכב דהינו סאב ואחוריים.

3. אתה מפעיל LOUD על הכי גבוה, מוסיף באס וטרבלים ברדיו דיסק, מפעיל את הבאס בוסט במגבר, מכוון את המערכת ככה שב90 אחוז מהעוצמה שלה הרמקולים כבר משתגעים ואתה מחפש איכות???

בוא נעשה קצת סדר:

א. בשום מצב אתה לא צריך לקבל עיוותים מהרמקולים אם אתה מכוון את המערכת נכון - ואתה לא יודע לכוון מערכת וגם סביר להניח שאתה לא יודע להאזין ולזהות עיוותים.

ב. LOUD, הוספת באס, הוספת מיד הוספת טרבל, הפעלת באס-בוסט - כל הדברים האלה רק מכניסים עיוות למערכת שלך והיא תשמע "בית שימוש"!

תכבה את כל הפיצ'רים האלה כמה שיותר מהר אם אתה רוצה לשמור על הרמקולים שלך תקינים.

אתה תגלה מהר מאוד ששומעים הההההההההרבה יותר טוב בלי כל הדברים האלה.

מה שאתה צריך לכוון במקום זה את הקרוסים במגבר, את הגיינים בין המגבר לרדיו דיסק (HU בשפת הפורום), את הפאזות (חיבורי פלוס ומינוס) בחוטים של הרמקולים.

ג. אם אתה מחפש לשמוע נכון מבחינה של תפיסת המושג "מוזיקה" וותר על האחוריים או לפחות תחליש אותם ככה שהם יפריעו כמה שפחות לרמקולים הקדמיים ובקשר לבאס - תן לסאב לעשות את העבודה שהוא נועד לה.

אני אפילו לא מתחיל ולא מתכוון להכנס לכל הנושא של איך לכוון את המערכת ואיך בכלל לבדוק אם ההתקנה שלך נכונה.

זה טוב ויפה וכל הכבוד על היוזמה שהתקנת לבד (עם חבר) אבל מומלץ בחום לגשת למתקין מקצועי (מקצועי! לא חאפר 100 שקל ביפו!) שיכוון לך את המערכת.

בשביל באס חזק באמת צריך מערכת חשמל מתאימה, חיווט מתאים, סאב מתאים בתיבה מתאימה וכמובן הגברה מתאימה - אל תצפה להרעיד שכונות עם הציוד שיש לך - זה לא יקרה.

מה גם שהרכב שלך ממש לא "אטום", הציוד שלך פשוט לא מפיק מספיק לחץ בשביל "לצאת החוצה".

תבוא למפגשים - תגלה עד כמה אנשים משקיעים בתחום הזה - אתה בחיתולים...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, יש מה לעשות חוץ מלהחליף? זה נשמע ממש מבאס לחסוך 1100 שקל ובסוף לגלות שלא שווה.

אוהד.

זה בגלל שלא הקשבת, לפני שקנית הכל פתחת שרשור התייעצות המליצו לך על מגבר טוב. וקנית אחר.

אני מצטער להגיד לך אבל המגבר שלך חלש, לא מדוייק בחיתוך (לפי מה שאתה אומר), ואיכותי הוא ממש לא!

לפעם הבאה, אני בטוח שאם תתן תקציב, יוכלו להמליץ לך על אלמנט שמתאים לך במדיוק.

:-) just smile
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה לכל מי שענה,

תשמעו - אני טעיתי

המערכת עובדת כמו שצריך והכל נשמע מצוין, הבעיה זה השירים.

הגעתי למסקנה שיש שירים שבהם יש צליל באס עמוק ויפה ויש שירים שזה פשוט נשמע כמו דפיקה מגעילה וחבל.

בכל מקרה עדיין לא נפתרה הבעיה שאני שומע טראנסים (למשל אינפקטד) אז יש דיליי של הסאב.

אמרו כאן שזה בגלל שהמגבר "לא סוחב" והוא חלש נורא ולא מדוייק, לפי דעתי זה קצת מוגזם בכל זאת לא קניתי מגבר של 300 שקל חרטא, בהשוואה למגברים ב2000 שקל כמובן שזה לא משהו רציני אבל בקטגוריה עד 1000 שקל הוא אחלה.

ממה שאני הבנתי תופעת ה"דיליי" זה מהמצבר(?!), הסאב צריך הרבה חשמל בשביל לתת תפוקה מלאה והוא כל פעם מוריד קצת מהמצבר, בגלל שלמצבר קשה וצריך להיטען כל פעם מחדש (או משהו כזה) אז הסאב מפספס.

הבנתי שאפשר לשים סוג של קבל שבעצם יבלע את הדיליי הזה ויתפרק בדיוק מתי שצריך (הקבל ייטען, ויתפרק לתת את הבאס ופשוט יטען מחדש לבאס הבא).

יש בזה משהו?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה שטויות,קרא בדביק מאמר על קבל.

יש לך קיקר C12,אתה מצפה לדיוקים? היתה צריך לדעת שמסאב כזה אתה צריך לצפות לרעש.

אומנם אולי אי אפשר לעשות איתו פלאים,עדיין אחלה סאב,אם המגבר היה סוחב אותו כמו שצריך.

כמו שכולם אמרו,הפעלת יותר מידי פיצ'רים למינהם,בטל אותם ותראה כבר איך הכל משתנה.

אמרת בעצמך,אין לי במה קידמית,אתה מצפה לאיכות? שוב,מ6X9 אתה יכול לצפות למוזיקה\רעש לא יותר.

הציוד הנ"ל הוא ציוד בסדר-.

שמע,אין לך מה לצפות יותר מידי מרכיבים כאלה. הם עושים את העבודה שלהם,זה לא SQ.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...