Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מקבוצה 5 (עד 191K) ל30,000 ק"מ לשנה.

TheWiz
שימו לב! השרשור הזה בן 5918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

רציתי את המונדאו דיזל היקרה אבל... היא עברה לקבוצה 6 :cry:

לבסוף התברר שאני לא ממש חייב דיזל בגלל שהפרש המחיר די גבולי.

אני מלבט בין:

1. סובארו B4 2.5L לקצורי+ (189,900) - סופר מאובזרת וחזקה!

2. פאסאט בנזין 2.0 קומפורט (184,990) - בלי איבזור.

3. פורד מונדאו 2.3 בנזין TITANIUM ב(179,000) - זוכה פרסים וכו....

4. פורד מונדאו 2.0 דיזל TREND-X ב(176,000) - כנ"ל קצת יותר חסכוני.

ככה, המונדאו גדולה מדי, אין לי מה לעשות עם טנק כזה במיוחד שצריכת דלק חשובה לי מאוד.

הייתי רוצה פאסאט אבל מבאס בלי איבזור בכלל.

סובארו... לא יודע, נראה רכב טוב אבל השאלה עם הוא שווה את הכסף. בכל זאת, סובארו.

ד"א מאזדה 6 החדשה, לא בא בחשבון! לא נוגע בצעצוע דאווין כזה!

אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם 30K ק"מ בשנה שווה לשקול ברצינות דיזל, יש היום רכבים שמגיעים בנסיעה רגועה למספרים של מעל 20 ק"מ לליטר.

אולי לבדוק אוקטביה דיזל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל ברצינות את הסובארו והמונדיאו טיטאניום. הטיטאניום באה עם הרבה איבזור. מה בנוגע לסובארו? שמתי לב שהיא חדשה בארץ, ככה שאין הרבה מידע לגביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדאו החדשה רכב סופר איכותי וכדאי בכל קנה מידה(יחס של אבזור,נוחות,בטיחות,גודל) גם ה-B4 רכב מאוד איכותי ומאובזר,אני הייתי מיתמקד בשני הרכבים הללו כשהעדיפות היא למונדאו, בנוסף הייתי ממליץ לך לקחת את הרכבים לנסיעת מיבחן ואז להחליט.

אני לא יודע לגבי המונדאו המפוארת אבל הדגמים הפשוטים יותר אזלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על ליסינג, ולפי הקבוצת רישוי אני מרשה לעצמי להניח שמדובר על ליסינג -

ליסינג לרכבי דיזל, בד"כ, יקר משמעותית מליסינג לרכבים רגילים.

ככה שאפשרי בהחלט שאת כל ההפרש עלות בצריכת הדלק (כי מחירי הדיזל היום כמעט זהים למחירי הבנזין) תחזיר בעלות הליסינג.

(לפחות ככה יצא בהצעת מחיר של ניו-קופל על פאסאט דיזל מול פאסאט בנזין)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. עשיתי נסיעת מבחן על כולם. אין הבדל משמעותי מבחינתי (אני מפעיל בקרת שיוט ובולם שאני מגיע לעבודה ת"א-ירושלים)

ב. מונדאו על כל צורותיה אינה רלוונטית ב-6 חודשים (!) הקרובים. [איך יכול לקרות דבר כזה?!?? רכב לא דירה!]

ג. דיזל אכן יקר מדי בליסינג ולכן על פניו לא ראוי ל-30,000 ק"מ. יותר זול בדלק ב-600 ש"ח אבל הבדל בליסינג גדול יותר.

הבנתי שסובארו B4 תוחלף במהלך השנה הנוכחית? גם ההונדה אקורד מוחלפת. אולי 2-3 חודשים אני יכול להמתין. לא יותר מזה.

בליסינג מאיזה סיבה, ה-B4 יקרה יותר מהפאסט ב-10%! התלבטות קשה עם נטיה לפאסאט בגלל היוקרה.

תודה על התגובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצה 5 היא 196 אלף ש"ח.

וולוו S60 מוצעת כרגע בגרסא הבסיסית ב191K ש"ח.

שווה לבדוק.

אבל אני בכל זאת הייתי קונה את המונדיאו.

יש לך גם את הלה קרוס בקבוצת רישוי 5.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב, לקנות את המונדיאו פירושו לחכות למעלה מחצי שנה לתחילת השיווק לליסינג (וגם זה לא בטוח) - ואז להגיע לתור שלך לקבל את הרכב אחרי מאות (או אפילו אלפי) הזמנות קודמות.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם 30K ק"מ בשנה שווה לשקול ברצינות דיזל, יש היום רכבים שמגיעים בנסיעה רגועה למספרים של מעל 20 ק"מ לליטר.

אולי לבדוק אוקטביה דיזל...

כמו איזה רכב בדיוק ?

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעליה הגאים של מונדיאו טיטניום שחורה, 4 דל' בנזין 2.3 ל' - אין, אין, אין, אין, אין.....אין עליה בקבוצת המחיר הזו !!!!!!!

את האוטו קיבלתי אמש וההתרגשות פנומנלית. היה שווה לחכות ( אני חיכיתי 3 חד' וקצת).

פורד העולמית לא ניחשה שכ"כ יצליח לה במכירות הרכב הזה, אבל הוא פשוט יצא טוב, והטוב ביותר הוא התמחור. זו הסיבה שצריך לחכות כ"כ הרבה (כמו ברכבי יוקרה), כי המפעל הענק שבגנק (בלגיה) לא מסוגל לעמוד בקצב ההזמנות.

אז נכון - היא טיפה כבדה, אבל מי שיקבל אותה בליסינג (אני קניתי פרטי) - יוכל ללחוץ עם רגל קצת יותר כבדה, ויקבל הרבה יותר כוח.

אגב, ע"פ מה שהמחשב שלה מציג בתפריטי הטכנאי (זה כמו מחשב רגיל, ואת הקוד קיבלתי מפורום בחו"ל), לקח כ-14 יום לייצר אותה (בחישוב שעות).

תחשוב על זה.

מקסימום, בינתיים תסע על 'רכב גישור'.

מונדיאו טיטניום שחור-פנתר, 2.3ל' בנזין, 6היל' טיפט', חלונות כהים, עור, סאן-רוף חש', ב. שיוט, ב. אקלים מפוצלת, צ'יינג'ר MP3 Sony ל-6 דיסקים, AUX מובנה, שליטה מלאה מההגה, גודייר 235/45 עם מגנזיום R17 וחיישני חניה היקפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...