Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ביטוח רכב הכי זול + נהג חדש?

שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה אני יכול להשיג ביטוח רכב הכי בזול שיכלול צד ג' ונהג חדש? (לא נהג צעיר)

קיבלתי מסוכן ביטוח הצעה סביב ה 6000-5000 שקל

מישהו מכיר דרכים למצא הצעות זולות מזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש בפורום ותגלה שפע תשובות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה למצוא מישהו שיבטח לך את הרכב דרך הפול של עובדי המדינה / בזק / הדסה / גוף גדול אחר.

בדרך כלל הפוליסות שם הן סטנדרטיות וזולות יחסית, הן כוללות ביטוח לכל נהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מותר לרשום פה,(זה לא פרסומת) אבל קיבלתי הצעות מחיר בשמיים ורבים סרבו לבטח אותי כששמעו שאני נהג חדש

טלפנתי בסוף לשירביט ונתנו לי מחיר שלא דמיינתי אפילו שאני מקבל כזה מחיר(לא כעובד מדינה אפילו!), אח"כ התווכחתי וקיבלתי עוד קצת הנחה 8)

החברות האחרות נתנו לי הצעות יקרות ומוגזמות בעליל. ובפרוש אני יכול לומר שחסכתי אלפי שקלים בביטוח רכב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שעשית חיפוש בפורום ומצאת הצעות מחיר,

אולי תעשה חיפוש ותבדוק לא רק שיהיה מחיר טוב, אלה גם מה חושבים משתתפי הפורומים על מבטח כזה או אחר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו, אחרי שעשית ביטוח בשרביט מה שנותר לך זה לנסוע בזהירות רבה מאוד כדי לא להגיע למצב שתצטרך לתבוע את הביטוח.

אחרת אתה בבעיה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...