Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני משיג באס מהקומפוננטים מקדימה? (למומחים)

idandavid
שימו לב! השרשור הזה בן 5908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במפגש צפון האחרון שהיה, ביקשתי מיחיאל שיקשיב לרכב שלי. אחרי ששמע שאין לי באס מהקומפוננט (למרות שהם זזים) יעץ לי לשחק עם הפאזות. באס מהדלתות הוא הרי דבר שאני רוצה מאז שיש לי את כל העסק ואני פשוט התייאשתי וידעתי שלא יהיה לי באס. הלכתי הבייתה כולי התרגשתי, שיחקתי עם הפאזות ובאמת השתפר לי הבאס בדלת (תודה רבה יחיאל!) . אבל! זה לא ברמה של הרבה מחברי הפורום וממה ששמעתי במפגשים. זה לא באס שאפשר להרגיש אותו במיוחד.

הקומפוננט הקידמי שלי הוא רוקפורד TYPE RF X162S והוא מקבל את הכוח שהוא צריך (בעזרת אמיר - תודה!)

הרכב שלי הוא יונדאי גטס

איך אני מקבל באס מהדלת?

(כבר מותקן לי קיט שלם של דיינמט בשני הדלתות)

המון תודות לכולם!

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייה לי את אותה בעייה כמו שלך אני לא ידעתי למה לא הייה לי באס ברכב ויש לי אייליט ברכב ואני יודע שזה רמקול שצריך לתת באס חזק.

אחרי כמה יתיעצויות עם הח'ברה מהפורום הבנתי שאני חייב לאטום ברצינות את הדלתות מקדימה.

וכך עשיתי

השיפור הייה אדיר.... אז המלצה שלי תאטום ומהר.עם חומר טוב לא הרפהבנד הזה.(יש לי אותו לא הכי הכי... אבל זול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילייט צריך תיבות כדי לתת באס כמו שצריך. לשים אותו בדלת זה בזבוז.

בערך 8 ליטר.

יכול להיות שגם הRF אותו סיפור.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לריפה בנד יש כמעט בדיוק אותם תכונות של משקל לס"מ קיוב , עובי , עמידות בחום בלה בלה בלה בסטיות קטנות של מספר אחוזים מהדינאמאט אקטרים ( לדוגמא העובי של הריפה עומד על 0.5 , העובי של האקטרים עומד על 0.7 )

ובאותו הכסף נגד כל שיכבה של דינאמאט אקטרים אתה יכול לשים 2 וחצי שכבות של ריפהבנד אחת על השניה ...

אתה תגיד לי מה יותר יעיל אם אחרי הכל המטרה של זה הוא לאטום את הדלת .

אין פה איכות , אין פה כלום ... יש פה חתיכת גומי מכוערת על ניילון כספי :) - אחרי הכל .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כבר מותקן לי קיט שלם של דיינמט בשני הדלתות)

יש לו איטום, למה לא לקרוא את כל ההודעה של הבן אדם?

לפותח השרשור- על כמה חתוכים המידבאסים מלמטה? (HPF) ובאיזה סלופ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחתוך אותם כמו בן אדם...פעם שעברה המידים היו חתוכים ב500 (OMG) מה הפלא שם לא זזו.

תחתוך אותם באיזור ה80-100 שיתחילו לתת כמו שרק רוקפורדים יודעים לתת(מידים).

להוציא ממידים באס לא צריך להיות מומחה.

וכמו שאמרתי לך בגלל שאין לך באס מהקופוננטים ממש מרגישים שהכול בא מאחור אפילו שזה רכב קטן.

כול הקומבינה של הקרוס אובר חצוני עם רדיו דיסק של JVC שאין לו פצרים מינמלים לא שווים את זה עדיף לך לירכוש מכשיר בעל שליטה רחבה על תדרים ואלמנטים ואז תוכל לזרוק את הקרוס מהאוטו.:idea:

לפחות זו ההמלצה שלי אתה יכול לעשות איתה מה שאתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילייט צריך תיבות כדי לתת באס כמו שצריך. לשים אותו בדלת זה בזבוז.

בערך 8 ליטר.

יכול להיות שגם הRF אותו סיפור.

למה זה הגיוני אם הסט תוכנן לרכב והוא סדרה אחת לפני הטופ של חברה בעלת שם עולמי כמו מורל ?

זה לא נשמע לי הגיוני להגיד שלקחת כזה סט לאוטו זה בזבוז ...

אני לא מדבר מניסיון אבל אני רוצה להבין למה אנשים אומרים את זה , וזאת לא הפעם הראשונה שאני שומע ,

אם אני קורא בפורומים כגון DIYAUDIO שהאילייט עם איטום נכון יורד כמו בלונדינית טיבעית , חזק חמים ונעים

עם איטום נכון אנשים שמים גם Revelators ברכב , ומקומו טבעי לא שם גם ..

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שם אילייט בנפח הדלת לא משנה כמה היא תיהיה אטומה זה בזבוז כי האלמנט אמור לעבוד בנפח של 8 ליטר בערך ובנפח כזה האלמנט נשמע הכי טוב ומתפקד הכי טוב

זה לא דבר שבאנו והמצאנו אלא מורל בכבודם ובעצמם מפרסמים את הנתונים הנל

לפותח השרשור תנסה לחתוך אותם יותר נמוך 100 80 אני מאמין שבתדר כזה אתה תקבל קצת יותר באס

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

:twisted: DO YOU THINK YOU HAVE BASS? THINK AGAIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לצטט הודעה מעל שלא לצורך!

למה שהם יעשו דבר כזה ? כמה נפח יש בדלת ממוצעת ? 20 ? או איפה מורל אמרו את זה בדיוק ?

הרבה אנשים מהללים את האילייט ואומרים שהוא הרמקול הכי טוב שהם שמעו שנותן הכי הרבה באס , מבין כל הפוקאל אוטופיה ובין JL ZR וכל החברה שנחשבים ל"הכי הכי" אבל - הכל בהתקנה , ז"א כמה חומר איטום יש לך , אין שום איזכור לזה שהוא מבוזבז בדלת ... ושום איזכור לאנשים שלא מרוצים ממנו , בכלל ...

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון נתחיל מזה שאני לא מהלל כלום פשוט יצא לי לשמוע את האילייט בכמה וריאציות והוא נשמע הכי טוב בנפח של 8 וחצי 9 ליטר

ואתה יכול לשאול כאן עוד הרבה וכולם יגידו לך שהנפח המומלץ של האילייט נע בין 7 ל9 ליטר

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.diymobileaudio.com/forum/showthread.php?t=14821&highlight=elate

אז למה הוא בחר באילייט ? ביחד עם HU של מקינטוש , 3 מגברים של מקינטוש ו 2 סאבים של Seas

" refuse to cut corners with this project and I want to use only top of the line products "

והוא לא היחיד ... במיוחד בפורום הזה

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי רגע אתה שם לב לתגובות שלך?

מה זה קשור עכשיו למה הבנאדם הזה בחר באילייט אולי הוא אוהב אותם מאיפה אני יודע כל אחד יעשה את השיקולים שלו יש כאלה ששמים JL ברכב למה הם שמים את זה?

אתה מזלזל יותר מידי במורל ועוד יש לך סט שלהם... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מה זה השטויות האלה? בן אדם שאל על TYPERF של רוקפורד!, מה הקשר עכשיו למורל אלייט? תפתחו דיון הנוסח

"באיזה נפח אמור לנגן אלייט" ותתכסחו שם!, שכחתם שמישהו פתח את התר'ד הזה בשביל לפתור בעיה ולא לשמוע עכשיו על רמקול אחר בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...