Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערעור על דוח, יתקבל?

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

אתמול בלילה (1 וחצי) קפץ לי הקלאץ' בתוך שכונה שאפילו אויר בקושי יש שם שעה הזאת, במקרה ראיתי 4 חברים שלי והתקרבו אלי לרכב, הרכב עדיין היה דומם.

בזמן הזה הגיע ניידת וביקשה שאני אעצור בצד, אני בתגובה עונה שנתקעתי שניה עם הרכב, הנעתי, הכנסתי שוב לראשון ושוב קפץ הקלאץ' (בעיה ידוע ברכב) הנעתי שוב המשכתי לסוע, השוטר הורה לי לעצור בצד.

עצרתי בצד, הגיע השוטר וביקש ממני שאני אניע שוב, הנעתי עם סוויץ' ממש קצר, האוטו לא הניע, השוטר מבקש שאני אניע עם סוויץ' יותר ארוך, זה מה שעשיתי.

בקיצור הוא חושב שתחמנתי אותו, ושסתם עמדתי שם לדבר עם החבר'ה.

הוא כתב לי דוח על עיכוב תנוע בסך 500 ש"ח

הסברתי לו שקפץ לי הקלאץ' ושיבין שאני חייל ואין לי אפשרות כרגע להוצאות במיוחד עם מינוס יותר מאלף.

איך אתם חושבים שאני יכול, אם בכלל לבטל אותו?

איך אני עושה את זה?

מבקש את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקוה שגם אחרים עם יותר נסיון יגיבו אחרי.

לדעתי עליך לערער, ולציין שיש כמה עדים שהיו שם וראו את המקרה, וגם מכירים את ההתנהגות הזאת של האוטו שלך, ושהם יכולים לבא להעיד. ותוודא קודם שהם יכולים להעיד על מה שצריך, כי אם זה רק מילה שלך מול שוטר, ישנם שוטרים (מקוה שמיעוט) שאפילו יעידו עדות שקר, כמו שהיה לי. תצטרך לציין גם שבינתיים התקלה תוקנה. ועליך באמת לתקן אותה, כדי שלא תסתכן בבעיות בתנועה במצבים קשים אפילו יותר.

ובכל אופן לא יודע אם יכול להיות גרוע יותר אם תערער, גם אם לא יתקבל.

אישית הייתי נעזר בעו"ד, אבל זה כבר שאלה תקציבית..

אם זה היה בשבת, אני משוכנע שהשוטר היה בסיורים להוציא דוחו"ת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול, ולא ממניעים אידיאולוגיים אלא לשם הציד. ובנוסף אני צריך לציין, שבארץ ישראל זה מופרך דו"ח על עיכוב תנועה בשבת, שבת היא למנוחה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה.

וזה לא שוטר תנוע בכלל, ככה שהוא לא יכול לעשות סיור ולעצור על אלכוהול כל מי שבא לו.

מה שהכי משגע אותי זה שכל ערב יושבים אצלנו בשכונה הכל כך שקטה, "בני הדודים שלנו" מרמלה ששוברים בקבוקים מגלגלים שם ג'ויינטים שמים על הכי פוול ווליום עד שהסאב ביונייר שלהם נקרע, להם השוטרים אפילו לא מעזים להתקרב.

אבל ילד מהשכונה לעצור אותו על סתם הם כן עושים.

עד לאן יגיעו השוטרים האלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זו בעיה קשה מאוד אצלינו שחלק גדול מידי של רשויות החוק בעד האוייב, ונגד ישראל. גם לפה זה הגיע, רק שכבר אי אפשר לקרוא לזה אנטישמיות. זה ממש בעיה. זה עוד סיבה לישראלי לנסות להתגונן כשידיד האוייב תוקף אותו, מקוה שתצליח. אבל את זה אסור לך לרמוז בנימוקיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה אולי להביא אישור על התקלה מהמוסך שלך

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

אתמול בלילה (1 וחצי) קפץ לי הקלאץ' בתוך שכונה שאפילו אויר בקושי יש שם שעה הזאת, במקרה ראיתי 4 חברים שלי והתקרבו אלי לרכב, הרכב עדיין היה דומם.

בזמן הזה הגיע ניידת וביקשה שאני אעצור בצד, אני בתגובה עונה שנתקעתי שניה עם הרכב, הנעתי, הכנסתי שוב לראשון ושוב קפץ הקלאץ' (בעיה ידוע ברכב) הנעתי שוב המשכתי לסוע, השוטר הורה לי לעצור בצד.

עצרתי בצד, הגיע השוטר וביקש ממני שאני אניע שוב, הנעתי עם סוויץ' ממש קצר, האוטו לא הניע, השוטר מבקש שאני אניע עם סוויץ' יותר ארוך, זה מה שעשיתי.

בקיצור הוא חושב שתחמנתי אותו, ושסתם עמדתי שם לדבר עם החבר'ה.

הוא כתב לי דוח על עיכוב תנוע בסך 500 ש"ח

הסברתי לו שקפץ לי הקלאץ' ושיבין שאני חייל ואין לי אפשרות כרגע להוצאות במיוחד עם מינוס יותר מאלף.

איך אתם חושבים שאני יכול, אם בכלל לבטל אותו?

איך אני עושה את זה?

מבקש את דעתכם.

אם לא היה נפש חיה בכביש , לא היתה הפרעה לתנועה.

ראה בקישור מקרה טיפה יותר סבוך.

אתה יכול להתלונן שהרכב שלך היה תקול והשוטר אינו מכונאי שיוכל לקבוע שהרכב לא היה תקול לבטח אם אתה עם אסמכתאות

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...