Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[תאונה] בדיקת חוק שימור אנרגיה בפיזיקה (או:נכנסו בי מאחורה)

Slow Sprinter
שימו לב! השרשור הזה בן 7464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער אם זה לא בפורום הנכון...

13:30, אני יוצא מהמסגר דרומה, לכיוון איילון, עומד ברחוב החרש, רמזור אדום.. עצריה מוחלטת, הכל טוב... פתאום הרכב שלי עף קדימה ונשמע ממש פיצוץ! חשבתי, שיאללה, מה זה? נקרע הקלאץ'?! התפוצץ המנוע תוך כדי? מה?! לא..! זה איזה סבא חשב שהאוטו שלי זה הדבר שהכי נוח לבלום איתו!

קיצר, אני יוצא אליו.. ונדלק ירוק.. כל העדים ברחו לי, באו סתם אנשים סקרנים לראות..

טוב נו, חשבתי נסגור איתו על פחח זול, הוא ייתקן לי על חשבונו וזהו... ההוא יוצא לי מהאוטו - לא סליחה, לא מצטער.. מרים ת'ידיים וצועק -מהה???!

-מה מה? בגאז' חדש!

-הבליטה יותר גבוהה מהאוטו שלי, זה לא ממני בכלל! אתה בטלן שרוצה שאני אשלם לו על זה...

-בטח שאני רוצה.. הרגע נכנסת בי!

-לא היה שום דבר!

-מה זה שום דבר?! התנגשת בי הרגע?

-לא!!!! זה סתם..

-סתם? אז למה כל הפרונט שלך, מכסה מנוע גריל ומספר עקומים? זה מהרוח?!!!!!

כמובן קללות וצעקות עד השמיים, והוא סירב לתת פרטים.. בקושי סחטתי ממנו משהו, לא הרבה... רצתי לדווח במשטרה, והחלטתי שהפעם בלי בית חולים (תאונה ראשונה שלי)... אני בסדר גמור, לא קרה כלום, ואח"כ כשישחררו אותי בריא אז עוד תיהיה לו סיבה לומר שניסיתי לסחוט כסף... אז ניהיה הוגנים, כי המניאק רוצה להשתחרר לי בכלל מאשמה!

אני רוצה לנסוע בערב לצלם את האוטו שלו, ואת שלי גם כן, אבל אין לי הרבה דרכים להוכיח שהוא נכנס בי, חוץ מהעובדה שאיכשהו יש לי חלק מהפרטים שלו, ומעניין מאיפה זה בא אם הוא לא התנגש בי?!

אבל אני מפחד שהוא יגיד שלא הייתה שום תאונה.. מישהו יודע מה עושים במקרה כזה? יש לכם המלצות?

אשמח לשמוע...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה אדם מגעיל!

אני לא יודע אם ניתן לעשות זאת, אבל למשטרה יש מחלקה (משהו בסגנון CIA ) שפשוט יכולה להוכיח (סימני צבע, סימני פלסטיק שבור ,) שזה אכן הוא פגע בעזרת כלים שברשותה.

תברר בתחנת משטרה.

בהצלחה !

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצלם את המקום

את האוטו שלך

את האוטו שלו היום! לפני שהוא מתקן אותו

תפנה למשטרה - תדווח על זה שהוא פגע בך ולא מוכן להעביר פרטים לפי מספר רכב ושעה מיקום ארוע ותיאור כמה שיותר מפורט ( יש חוקרי תאונות במשטרת יפו ... רחוב תובל 14 אם אני לא טועה )

הכל תעשה היום

ותתקשר לחברת הביטוח אחרי שיש לך את הפרטים

שיתבעו אותו

במקומך במקום הייתי מצלצל למשטרה ולא מזיז בכלל את הרכב עד שחוקר תאונות לא היה מגיע ומתפנה באמבולנס ולא בקטע של פייר או לא פייר אלה שעכשיו כמו שאמרת בלי עדים שברחו לך אתה עלול להיתקע

אני בטוח שBEROO תעלה תכף ותכתוב את הפרוצדורה הנכונה לתבוע אותו דרך הביטוח ככה שהוא ישלם כי זאת תאונה באשמתו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיבה טובה להתפנות באמבולנס - בתאונה בלי נפגעים המשטרה לא מחוייבת להתערב, בוחן תנועה לא מחוייב להגיע, ו"אין עניין לציבור" באופן כללי. רוב התאונות הללו נסגרות בלי שהמשטרה בכלל תדע עליהן.

בתאונה עם נפגעים, לעומת זאת - המשטרה חייבת לפתוח רישום על התאונה ולחקור אותה. מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

slow sprinter, אנשים כמוך באמת הורגים אותי....

אתה לא אשם, זה ברור.

אבל איך למען השם אתה נותן לבן אדם להתחמק?

הייתי מתווכח איתו עד מחר, אבל מה שבטוח, הוא לא היה מזיז את האוטו לפני שהוא מודה, עם חתימה ומביא את הפרטים, או, שבאה משטרה ובודקת את הכל באותו המקום, באותו הזמן.

שיצעק כמה שהוא רוצה. אם אתה כדוגמת איציק או עמית (שכבר אמרו, ואיציק אף הוכיח, מה היו עושים במקרה שכזה) אז לא היית מתרגז, אלא פשוט נוקט באמצעים, שהיו תוקעםי את הבחור.

אם אתה לא כמוהם, ואתה מתרגז וצועק, זה גם סבבה. אתה יכול לצעוק עד מחר, כל עוד אתה נוקט באמצעים הנכונים!

לא משנה מה אתה עושה, או מה הוא עושה, אתה היית חייב לקרוא למשטרה על המקום, ולא לתת לו לזוז.

אנשים כמוהם, זה אנשים למה התלבטתי בין בחירה מספר 2, לבחירה מספר 3 בסקר של רוני. אבל למרות זאת, להרים יד לא הייתי מרים... להתחרפן? ללא ספק. הייתי משתגע. מתפחלץ. אבל העיקר - הבחור שהיה נכנס בי היה מסכן. לא בגלל שהוא נכנס בי, אם הוא היה נכנס בי, מבקש סליחה ושהוא מצטער, הייתי מסדר את העניין איתו, ועושה את זה כמה שיותר טוב וזול גם בשבילו. אבל אם הוא היה רע, ושקרן, הייתי עושה כל מה שאני יכול בשביל לתקוע אותו כמה שיותר.

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לדאוג, יש מספיק לכולם! אז התקשרתי, והוא המשיך להיות חזיר (הוא בן 60, אולי יותר), הוצאתי את כל הפרטים שלו, יש לו עליו הכל, תבעתי אותו בביטוח כבר, דיווחתי במשטרה על תאונת נזק בלבד, כתבתי שהוא סירב להראות תעודה מזהה, ושהוא מכחיש לי.. יש הכל... אפילו הסכונת צחקה ואמרה שנדחוף ו "כזזזזזזזזזזזזה גדול אם זה מה שהוא רוצה"...

עכשיו נשאר רק לצלם, וכבר ניסיתי למצוא מישהו עם דיגיטלית... דיגיטלית זה קביל? אני מחפש פשוט מישהו עם מצלמה, ואחר באילת, אצל אחר המצלמה בתיקון, ו-fiberglass עם התמונות החשוכות כרגע בעבדוה, והן גם חשוכות, אבל אפשר להביא איזה פנס או משהו... אני כבר בורר איזה ים אפשרויות... ואני לא ממש רציני, אבל אם בכל זאת משעמם למישהו היום, ויש לו שעה פנויה, אני בא לקחת כדי לצלם, ומחזיר הביתה... ואני מזהיר שהנסיעה יכול להיות לשווא, כי אין לי מושג איפה האוטו, אני רק יודע איפה הוא גר ושהוא בבית... נכון לרגע זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

slow sprinter, אנשים כמוך באמת הורגים אותי....

אתה לא אשם, זה ברור.

אבל איך למען השם אתה נותן לבן אדם להתחמק?

הייתי מתווכח איתו עד מחר, אבל מה שבטוח, הוא לא היה מזיז את האוטו לפני שהוא מודה, עם חתימה ומביא את הפרטים, או, שבאה משטרה ובודקת את הכל באותו המקום, באותו הזמן.

שיצעק כמה שהוא רוצה. אם אתה כדוגמת איציק או עמית (שכבר אמרו, ואיציק אף הוכיח, מה היו עושים במקרה שכזה) אז לא היית מתרגז, אלא פשוט נוקט באמצעים, שהיו תוקעםי את הבחור.

אם אתה לא כמוהם, ואתה מתרגז וצועק, זה גם סבבה. אתה יכול לצעוק עד מחר, כל עוד אתה נוקט באמצעים הנכונים!

לא משנה מה אתה עושה, או מה הוא עושה, אתה היית חייב לקרוא למשטרה על המקום, ולא לתת לו לזוז.

אנשים כמוהם, זה אנשים למה התלבטתי בין בחירה מספר 2, לבחירה מספר 3 בסקר של רוני. אבל למרות זאת, להרים יד לא הייתי מרים... להתחרפן? ללא ספק. הייתי משתגע. מתפחלץ. אבל העיקר - הבחור שהיה נכנס בי היה מסכן. לא בגלל שהוא נכנס בי, אם הוא היה נכנס בי, מבקש סליחה ושהוא מצטער, הייתי מסדר את העניין איתו, ועושה את זה כמה שיותר טוב וזול גם בשבילו. אבל אם הוא היה רע, ושקרן, הייתי עושה כל מה שאני יכול בשביל לתקוע אותו כמה שיותר.

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

אני מצטרף לעצתו של אחמד ומוסיף את הגרסא שלי:

ברגע שהבחור מראה סימנים שהוא לא רוצה לסגור את העניין בינינו או שהוא במקרה שלך פשוט חזיר שמנסה לברוח מהאשמה. אבל בשניה שאני קולט את זה אני מצלצל למשטרה, מזמין אמבולנס, מצדי שילך להז^%$#@*, הביטוח אח"כ משלם הכל. הרי הוא אח"כ יאכל אותה בגלל החזירות שלו, דיווח למשטרע במקום מבטיח לו שלילה מנהלתית לחודש בגין תאונה עם נזק לרכוש (ועוד במקרה שלך אין ספק שהוא אשם), מה יעשו לו אח"כ במשפט או בגלל זה שהוא לא רצה לתת פרטים זה כבר ממש לא משנה, לפחות שיחטוף קצת שלילה על החזירות שלו ...

אבל אתה כמובן לא בחרת באופציה הזו ועכשיו אתה צריך לרדוף אחריו, לצלם תמונות שלו, לעבור את הבירוקרטיה המעצבנת של המשטרע ואולי במקרה הטוב אחרי משפט ו/או חקירה של המשטרה אתה תקבל פיצוי ...

לא נראה לך יותר פשוט לעשות טלפון למשטרע ואח"כ להשאיר לביטוח את התשלום וכל הכאבי ראש ??? הרי בשביל מה אנחנו משלמים לביטוח כ"כ הרבה כסף כל שנה ???

ול-be_roo, אני הייתי בכייף מוותר על הקטע של האמבולנס, אבל מה לעשות שאלו החוקים בארץ. אני כמובן הייתי מסתפק בשוטר פשוט (לא בוחן תנועה) שיגיע וירשום את כל פרטי התאונה (כלומר משהו ניטרלי), רק שאני אדע שאם זה יגיע לתביעה יהיה לי עדות שתספיק.

מאיפה אתה יודע שהוא לא סידר כבר את התאונה ??? זה אחד התריקים הישנים של בעלי המוניות החאפרים בארץ, הם פשוט בורחים או לא מודים באשמה וישר אח"כ נוסעים לפחח ומסדרים את התאונה, לך תדע אח"כ אם הוא זה שנכנס בך ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם.

טלפון למשטרע היה, והם לא הסכימו לבוא, ומה לעשות.. בצדק... אם הוא היה נכנס בי חלילה במהירות 70 קמ"ש, ברור! אבל הוא נכנס בי במהירות פי שתיים קטנה מזו, וחוץ ממכה מגעילה בבגאז' שלי, ונזק כמעט בלתי נראה לעיין שלו, זה יהיה מגוחך להזמין אמבולנס! אתה אפילו לא מתאר לך כמה טיפשי זה יראה!

בערב ראיתי תאונת נפגעים רצינית, ושם באמת היה צורך באמבולנס.. אחרי שראיתי את זה וקראתי את מה ש-BE ROO אמרה, אני שמח שלא גזלתי ממישהו שצריך את האמבולנס שלו...

הרכב שלו צולם, אפשר לראות שם את הנזק, הוא ממש ממש קטן, אבל אני הולך לשמור את התמונות, שיהיו... גם את שלי צילמתי, כי יש סיכוי שהיום בערב הרכב כבר יהיה תקין..

בכל מקרה, אפילו במשפט אין לו מה לומר, כי הוא לא יכול להגיד שהוא בכלל רואה אותי בפעם הראשונה.. נכנס בי מאחורה? שישלם...

ותמונות התרשמות עוד רגע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות.. חשוב לומר שנראה כאילו אין כמעט נזק, באמת שאין הרבה... על הבאלנו בקושי רואים, ואצלי רוב המכה נספגה בפאנל מפלסטיק, ולא ממש רואים את המעיכה.. אבל היא קיימת... נתחיל איתי:

popa2.jpg

popa6.jpg

popa5.jpg

popa1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו הוא.. לכאורה לא רואים שום דבר, אבל אם מסתכלים טוב, רואים שהפרונט קצת התעקם.. יש לו גם בליה קלה במכסה המנוע, מעל לגריל, אבל לא רואים..

Palena3.jpg

Palena7.jpg

Palena8.jpg

Palena4.jpg

Palena.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא כל כך קשור לנושא הת'רד, אבל מהתמונה האחרונה אני פתאום קולט אך המספר של הרכב זוהר בפלאש של מצלמה.

יימח שם המולטנובות. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...