Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע המנורות בלוח השעונים, ניתן להחלפה ?

שימו לב! השרשור הזה בן 5900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברים,

ברשותי פיאט בראבה 96 1.6L V16 ( :D ), ביום ראשון החליטה להישרף הנורה של שעון הטורים, אני לא יכול לתאר לכם כמה זה מעצבן לנסוע עם חצי לוח שעונים דלוק וחצי מכובה.

בכול אופן, הנורות המקוריות הינם בצבע ירוק ( :cry: ), רציתי לשאול אם יש אפשרות, להחליף את הצבע של לוח השעונים, או שזה איזשהו "טפט", "שבלונה" שהנורות רק מאירות אותה.

מכיוון שאני הולך כבר לפרק את כל הדש בורד וכו, אני מעוניין להחליף את כל המנורות, המכוונים של המזגן וכו, אז אם יש לכם מושג, אני אשמח לתשובה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

היום פירקתי לוח שעונים כזה ולשמחתי הדבר מאוד פשוט (ייתכנו הבדלים בין הדגמים השונים).

0. פרק את כבל המינוס של המצבר לפני תחילת העבודה על לוח השעונים !!

1. פרק 3 ברגים למעלה

2. פרק 2 ברגים למטה

3. פרק את כיסוי פנל הפיוזים+הפנל של ההגה החלק העליון

המנורות הם מסוג Wedge Type ותוכל להשיגם גם בצבעים שונים, שים לב לרכוש אך ורק מנורות בעלות אותו מתח,זרם,הספק בוואטים.

רבע סיבוב והמנורה בחוץ.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור,היכן ניתן למצוא באיזור באר שבע מנורות מתאימות לפיאט טיפו?הלוח מכוונים בטיפו ממש עלוב ואני בתהליכים של לצבוע אותו ולהחליף נורות רגילות לנורות לדים לבנות או כחולות..

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורות הם מסוג Wedge Type ותוכל להשיגם גם בצבעים שונים

מרק - אתה בטוח במה שאתה אומר? :?

בד"כ, צבע התאורה נקבע ע"י חומר זרחני שמרוח בצידו השני של הקלף ולא ע"י הנורה עצמה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי: אני יודע שיש נורו בכל מיני צבעים.

אבל הצבע בלוח השעונים לא נקבע ע"י צבע הנורה אלא ע"י צבע החומר הזרחני עליו דיברתי!

בכדי לשנות את צבע התאורה, יש להסיר את החומר הזרחני הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...