Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בעל עסק מקבל אישור "לגהץ"? (מיליון שאלות על כרטיס אשראי)

Volk
שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, למיקרה והכותרת קצת מעורפלת...והיא אכן כזאת.

נגיד ואני "פותח" עסק, ורוצה את המכונה שמגהצת כרטיסי אשראי, נקרא לה קופה, לאן פונים ומה התנאים?

כדי לקבל כזאת קופה, האם צריך כתובת לעסק או שניתן לקבל מין כאלה "קופות" קטנות ( כבר ראיתי), שרק מגהצות?

נגיד ואני מוכר דברים, ובמקום שהקונא בא אלי אני בא אליו, אני צריך כזאת מכונה, האם יש כאלה מכונות ניידות?

והאם כאשר אני מעביר מעביר עסקה ומשלם בתשלומים האם העסק מקבל את כל הסכום ישר או שגם הוא מקבל כל חודש תשלום?

אהה.. ותודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמור לפנות לכל חברת אשראי שאתה מוכן לכבד את הכרטיסים שלה כדי שיתנו לך מסופון שלהם.

בכל אופן אם הינך רוצה ליסלוק (=לגהץ) אשראי דרך עיסקעות אינטרנט אתה צריך מערכת סליקה באתר שלך(כגון טרנזילה)

כאשר אדם מבצע רכישה בתשלומים או בקרדיט , בעל העסק מקבל את כל הסכום כסף מחברת האשראי והלקוח הוא זה שמשלם בתשלומים לחברת האשראי.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם... רק עמלות יש להם בראש! לא מספיק להם כל הכסף!

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אדם מבצע רכישה בתשלומים או בקרדיט , בעל העסק מקבל את כל הסכום כסף מחברת האשראי והלקוח הוא זה שמשלם בתשלומים לחברת האשראי.

לא מדויק:

תשלומים - בית העסק מקבל את התשלומים לסירוגין.

קרדיט - בית העסק מקבל את כל הסכום בתשלום אחד כשחברת האשראי נותנת הלוואה ללקוח. הלקוח מחזיר בתשלומים לחברת האשראי את ההלוואה שהיא נתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק:

תשלומים - בית העסק מקבל את התשלומים לסירוגין.

.

אפשר אסמכתא לדבריך ? (במקרה עבדתי בחברה שדרכה היתה עוברת הטרנזקציה בתיקשורת, והעסקים היו מקבלים את התשלום במלואו אחרי שחברת האשראי אישרה אותו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ישנו מסופון נייד, הוא מתקשר לחברת האשראי דרך מודם אלחוטי

ובעיקרון גם כך שאר המסופים מתקשרים לחברת האשראי (מודם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אסמכתא לדבריך ? (במקרה עבדתי בחברה שדרכה היתה עוברת הטרנזקציה בתיקשורת, והעסקים היו מקבלים את התשלום במלואו אחרי שחברת האשראי אישרה אותו)

כשמדובר בקרדיט בית העסק מקבל את מלוא הסכום מחברת האשראי. חברת ההשראי מעניקה את הסכום כהלוואה ללקוח שגם מחויב בריבית ומשלם את ההלואה בתשלומים לחברת האשראי.

תשלומים הם ע"ח בית העסק וכאן אפשר אחד מהשניים:

- העסק מקבל תשלומים לסרוגין עד לכיסוי החוב.

- העסק ממיר את זרם התשלומים העתידי לערך נוכחי שאותו הוא מקבל מיד כנגד ויתור על אחוז ההיוון.

אתה מוזמן לבדוק את אשר נכתב כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון למחלקת המכירות של ישראכארט - הם יסמכו לטפל בך, והיום מספיק להתקשר עם חברת אשראי אחת בשביל לסלוק את כל סוגי הכרטיסים.

יש מסופונים כאלה שעובדים על הרשת הסלולרית.

כשמדובר בקרדיט, אז המוכר מקבל את כל הכסף בבת אחת, וחברת האשראי מחייבת את הלקוח בתשלומים ובריבית.

כשמדובר בתשלומים, אז בעל העסק מקבל את הכסף בתשלומים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...