Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה בכיוון סאב (שאלה קצת שונה)

yogev_k
שימו לב! השרשור הזה בן 5932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעתי חיפוש ולא מצאתי ולכן פתחתי נושא חדש.

יש לי מגבר הייפוניקס טיטן 6406 וסאב פי1 של רוקפורד.

ורציתי לשאול כאשר אני מכוון את הסאב ואני מסובב את הכפתור של הכיוונים של התדרים הגבוהים הצליל של הסאב משתנה מפאנצ'י משהו ליותר רך .

וכאשר את הצלילים הנמוכים הסאב יותר פאנצ'י.

פעם אחת ולתמיד רציתי לדעת איך מכוונים את הסאב שישתלב טוב עם הרמקולים הקדמיים , והאם צריך לכוון עם הכפתור העגול של התדרים הגבוהים , בנוסף לתדרים הנמוכים עם הבאס בוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הבאס בוסט" לא קשור הוא נותן לך להגביר את הסאב בDB.

בעיקרון צריך לחתוך את הסאב בסביבות ה 80HZ אבל זה משתנה ממערכת למערכת.

אתה צריך לישמוע ולכוון את הLPF כך שהסאב ישתלב טוב עם הסט הקידמי כלומר שתשמע את הדפיקה של הסאב באה מהמיד באסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסאב חותכים מתדר מסויים ומטה LPF ומיד באסים חותכים מתדר מסויים ומעלה HPF ולכן אתה צריך לעבוד רק עם הLPF.

צריך להיות מתג הבורר ביין שני הפילטרים על המגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הסאב מחובר ומכוון על LPF אבל גם שהסאב על מצב זה כשאני מזיז את בורר ה-HPF (אותו הכפתור כמו של הגיין) הצליל של הסאב משתנה .

לכן שאלתי היא האם אפשרי לעבוד גם עם הגבוהים וגם עם הנמוכים על הסאב.?

יוגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש מוזר מה שאתה אומר אבל בכל מיקרה אתה יכול לעבוד עם שניהם, מה שקורה זה שאתה יוצר "חלון תדרים" שבו הסאב יעבוד.

המלצה שלי, שים את הHPF על 20-30HZ ואת הLPF כוון לפי השמיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעייה אני יעשה כיוונים מחר.

דווקא ככל שמעלים את התדרים של ה-hpf הסאונד של הסאב נהיה יותר רך "וחמים" ואולי טיפה מרוך.

תודה שוב.

יוגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...