Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 307

Guest שאולי-ח
שימו לב! השרשור הזה בן 5905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי בכל הפורום...ואף אחד לא מדבר על הפיגו 307 ...??? מדוע ולמה.....??

רציתי בבקשה לקבל חוות דעת על הפיגו 307 שנת 02-03

לבעלי הפיגו....1600 מספיק או כדאי את 2000..?

אני לא מחפש רכב מרוץ יותר מדי...אבל אני לא רוצה להגיע למצב שהוא לא סוחב יותר מדי

האם רכב אמין...? שווה את המחיר..?? או אולי כדאי לקנות את הגולף או אודי..??

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פיז'ו 307 מודל 02 XR 1600

האוטו נוסע מצויין, יש את העניין של הגיר אבל אחרי שמתרגלים אליו ומבינים איך להיץ הוא לא נורא בכלל. מבחינת נוחות נסיעה - לא מה שהיית מצפה מפיז'ו אבל משמעותית יותר מוצלח מהמתחרות היפניות/קוריאניות.

האוטו מעט כבד ל1600 ואני מרגיש את זה קצת בחיפה בעליות אבל בשיוט בינעירוני ה1600 מספיק בהחלט. אין בעיה לשייט בנינוחות ב110+.

מבחינת אבזור אני חושבת שבשנתון הזה עם המתחרים בקבוצת המשפחתיות ה307 היא אחת המאובזרות. בגרסאות הXR,XS אתה מקבל 6 כריות אויר, ABS, מערכת שמע מקורית נשלטת מההגה, בקרת אקלים, חישוקים קלים...

טיפולים לפי הוראות יצרן כל 30K ק"מ. והאחזקה במוסכים המורשים מעט יקרה אבל זה עניין של פעם בשנתיים שלוש במקרה שלי.

אני מאוד מרוצה בסה"כ, האוטו מצויין, בטוח יחסית מבין המתחרות, מאובזר, יפה.

לגבי גולף או אודי (A3), יהיה לך הרבה יותר יקר לרכוש אותם (לפחות אם מדברים על אותם שנתונים), ויקר יותר מבחינת ביטוח ואחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דעתו של קודמי

לנו היה בין השנים 2002-2007 פג'ו 307

הרכב הוא רכב מאוד נעים ונח ומתנהג מצוין על הכביש

הבעיה היחידה היא תיבת ההילוכים, אך בסך הכל כחבילה הרכב הוא רכב טוב

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להרחיב מעט על נושא תיבת ההילוכים כדקלמן?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה מה להרחיב, מדובר בתיבת הAL4 של יצרניות הרכב הצרפתיות, הוא נמצא בגרסותיו השונות ב307, מגאן וC4 גם היום.

התיבה אמורה להיות חכמה ולנחש איזה הילוך אתה רוצה ולהתאים עצמה. בפועל הפעולה לרוב קצת מסורבלת, האוטו לא תיד יוריד או יעלה הילוך שאתה רוצה... ב307 שמתי לב שיש לו נטייה להשאר בהילוך גבוה גם שאתה נותן קיק דאון ורוצה להוריד הילוך. במגאן לפעמים יש לו נטיה להשאר יותר מדי זמן בהילוך גבוה גם שכבר אפשקר להעלות...

אם תלמד להסתדר עם ההגיר יהיה לך חיים קלים, הוא לא רע כמו שזה נשמע, רק צריך ללמוד לחיות איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהתיבה גם נוטה להחזיר את נשמתה לאחר 100K ק"מ +- .

תובנות לטענה זו תוכל למצוא בלא מעט שרשורים בפורום.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בהכללות חסרות בסיס.

הבלאי בתיבה אוטומטית נגרם בעיקר בעת החלפת הילוכים, ומימדיו נגזרים מאופי הנהיגה, ומאופי השימוש ברכב.

תיבה שמעבירה את רוב חייה בעיר תזדקק לשיפוץ אחרי הרבה (הרבה) פחות קילומטרים מתיבה שעיקר חייה עברו בנסיעות בין-עירוניות.

להתיימר לקבוע כלל אצבע גורף (100,000 ק"מ לשיפוץ) זו שטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...