Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אודות מועדון החמש, שהחל בהודעה על מיקום מפגש IVC [כותרת נערכה]

IVC0707
שימו לב! השרשור הזה בן 5488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיום שישי הקרוב (25.1.2008) ואילך עפ"י הודעות שתתפרסמנה - אספני כלי הרכב הארצישראלים - נפגשים מידי שישי בקפה קופי טו גו הנמצא במתחם האוניברסיטה ברמת אביב.

כולם מוזמנים ונשמח לראותכם.

בברכת איסוף, שימור והנאה מתחביבנו.

אַסְפָנֵי כְּלֵי הָרֶכֶב הַאָרְצִישְרָאֵלִים [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום.

אני מביע את דעתי האישית בלבד אבל אני חושב שיש הרבה שותפים למחשבותי.

כמו כן אני מראש מבקש לשמור על פרופורציות נכונות ולא להתחיל להשתלח האחד בשני, כי זו לא הסיבה לתגובה שלי ואין לי כל ענין לעורר מלחמה.

לכן אני מבקש שכל התגובות, אם יהיו, שיהיו מכובדות, עניניות ולא סותרות את הנושא.

לפי מיטב הבנתי הגוף החדש שקם, שאני שותף ומכיר בו (IVC) נועד לשמר את האינטרסים ולקדם את נושא אספנות הרכב.

IVC לא קם כדי להתחרות במועדון החמש ולא כדי להקים מועדון נוסף מתחרה!

לדעתי עקב פליטות פה מיותרות וזריקת מילים מיותרות באויר גרם הדבר לקרע ביחסים בין חברי המועדון, אם זה מועדון החמש ואם זה IVC .

גם אם אני יודע, או לא יודע, מי אמר למי ומתי, זה לא רלוונטי ולא מעניין בכלל! מה שצריך לעניין אותנו כלל אספני רכב בארץ, זה חברותא ומיפגשים מהנים. ידוע לכל שמועדון החמש חיפש מקום חדש מסיבות רבות ובודאי לא בגלל הקמתו של הגוף IVC..

שימו לב שאני קורא ל- IVC גוף ולא מועדון, כי במפורש בהקמתו המצע שלו היה שימור האינטרסים של אספני כלי הרכב בארץ ולא דובר על מועדון נוסף שאני מתנגד לו.

מכיון שבזמן האחרון, ולא משנה למה, התחילו כל מיני מילים להזרק באויר שלדעתי מיותרות ולא קונסטרוקטביות, לחמם את האוירה בין החברה, אני חושב שהרעיון להעביר את מיפגשי מועדון החמש למקום החדש מצוין ומעולה בתקווה שיפתור את הבעיה הידוע וברורה לכולם.

מין הראוי שאנשים יבינו שאספנות רכב זה הובי שמושקעים בו הרבה מאמצים, משאבים, כספים וזמן יקר.

אני קורא לכולם מעל דפי הפורום הזה!!!

תעזבו אותכם משטויות ובואו נקדם את נושא האספנות בצורה מכובדת. אין שום סיבה לפילוג המיותר וחבל.

לדעתי אין שום סיבה שכל החברה מ- IVC לא יעברו למקום המיפגש החדש ונישאר מלוכדים.

מברור מקיף בנושא מסתבר שכמעט כולם מסכימים עם קו המחשבה שלי.

אני לא רוצה מלחמות ולא חיסולי חשבונות - רוצה מיפגשים יפים עם כולם, כי נכון להיום אני מכיר המון חברה וזה פשוט כף של דבר.

אני זורק כפפה בתיקווה שמי שיצטרך להרים אותה ידע להרים אותה בכבוד.

אני גם פונה לאנשי ההנהלה ממועדון החמש, אם יש מישהו שיצא בפליטת פה שלא במקומה שימצע את הדרך לתקן את הנזק המיותר שניגרם. עקב המצב שנוצר יש הרבה חברה שמיתלבטים לאן ללכת, והרי זה דפוק!!! כולם צריכים להיות יחד, הרי זה ברור.

אני מקווה שכל מה שכתבתי יגיע למקומות הנכונים, ואני חוזר ומדגיש לא מילחמות אלא שלום!

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני (?) ניראה לי שהתבגרת...לפני כמה שנים לא היית כותב כזה דבר...היית מגיע עם לום....:-)...אבל הפעם אני מסכים איתך!

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני (?) ניראה לי שהתבגרת...לפני כמה שנים לא היית כותב כזה דבר...היית מגיע עם לום....:-)...אבל הפעם אני מסכים איתך!

שלום.

חמודי, לא התבגרתי ואני לא אתבגר. סססאמק. רק מה, לפעמים צריך לכתוב בשיקול דעת כדי שלא יקפצו כול מיני חוכמולוגים.

בברכה, בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני,

בוודאי שלא התבגרת. חס וחלילה...

אבל בכל זאת נהיית סבא, וכנראה המעמד מחייב - וגם אני חייב לציין שהתרשמתי מאד מהסגנון המכובד והשקול (בני, זאת מחמאה, לא עלבון :-) !).

ולעצם העניין - אני מסכים עם כל מילה שלך. אני חבר במועדון ה-5, ומעוניין להמשיך להגיע למפגשים השבועיים. גם לי פיצול המפגש גורם לדילמה. לא חשבתי (ועדיין איני חושב) כי IVC קם כדי להתחרות במועדון ה-5, אם כי ברור לי שיש כמה חברים שיש להם (ויתכן מאד שבצדק) תחושות קשות נגד התנהלות המועדון.

מצד שני - כמוך, רוב החברים אתם נעים לי להפגש הם חברי IVC. לכן, אני בדעתך כי צריך לעשות כל מאמץ כדי לעשות "שולם" ולהמשיך במפגש מאוחד.

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ל"קריאתו הנרגשת" של בני ל. חברי הטוב.

לי אישית אין אפשרות (כרגע לפחות) להיות ב-2 מפגשים שונים בו זמנית.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה חכה, עוד ימציאו תכשיר שיגרום לפיצול אישיות להיות פיזי...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתוב ממעל נפלה טעות. במקום "מספיק" היה צריך להיות "יותר מדי". עמכם הסליחה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז השני מסר לי שדבריו של ליעד הוצאו מהקשרם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני מביע את דעתי האישית בלבד אבל אני חושב שיש הרבה שותפים למחשבותי.

כמו כן אני מראש מבקש לשמור על פרופורציות נכונות ולא להתחיל להשתלח האחד בשני, כי זו לא הסיבה לתגובה שלי ואין לי כל ענין לעורר מלחמה.

לכן אני מבקש שכל התגובות, אם יהיו, שיהיו מכובדות, עניניות ולא סותרות את הנושא.

לפי מיטב הבנתי הגוף החדש שקם, שאני שותף ומכיר בו (IVC) נועד לשמר את האינטרסים ולקדם את נושא אספנות הרכב.

IVC לא קם כדי להתחרות במועדון החמש ולא כדי להקים מועדון נוסף מתחרה!

לדעתי עקב פליטות פה מיותרות וזריקת מילים מיותרות באויר גרם הדבר לקרע ביחסים בין חברי המועדון, אם זה מועדון החמש ואם זה IVC .

גם אם אני יודע, או לא יודע, מי אמר למי ומתי, זה לא רלוונטי ולא מעניין בכלל! מה שצריך לעניין אותנו כלל אספני רכב בארץ, זה חברותא ומיפגשים מהנים. ידוע לכל שמועדון החמש חיפש מקום חדש מסיבות רבות ובודאי לא בגלל הקמתו של הגוף IVC..

שימו לב שאני קורא ל- IVC גוף ולא מועדון, כי במפורש בהקמתו המצע שלו היה שימור האינטרסים של אספני כלי הרכב בארץ ולא דובר על מועדון נוסף שאני מתנגד לו.

מכיון שבזמן האחרון, ולא משנה למה, התחילו כל מיני מילים להזרק באויר שלדעתי מיותרות ולא קונסטרוקטביות, לחמם את האוירה בין החברה, אני חושב שהרעיון להעביר את מיפגשי מועדון החמש למקום החדש מצוין ומעולה בתקווה שיפתור את הבעיה הידוע וברורה לכולם.

מין הראוי שאנשים יבינו שאספנות רכב זה הובי שמושקעים בו הרבה מאמצים, משאבים, כספים וזמן יקר.

אני קורא לכולם מעל דפי הפורום הזה!!!

תעזבו אותכם משטויות ובואו נקדם את נושא האספנות בצורה מכובדת. אין שום סיבה לפילוג המיותר וחבל.

לדעתי אין שום סיבה שכל החברה מ- IVC לא יעברו למקום המיפגש החדש ונישאר מלוכדים.

מברור מקיף בנושא מסתבר שכמעט כולם מסכימים עם קו המחשבה שלי.

אני לא רוצה מלחמות ולא חיסולי חשבונות - רוצה מיפגשים יפים עם כולם, כי נכון להיום אני מכיר המון חברה וזה פשוט כף של דבר.

אני זורק כפפה בתיקווה שמי שיצטרך להרים אותה ידע להרים אותה בכבוד.

אני גם פונה לאנשי ההנהלה ממועדון החמש, אם יש מישהו שיצא בפליטת פה שלא במקומה שימצע את הדרך לתקן את הנזק המיותר שניגרם. עקב המצב שנוצר יש הרבה חברה שמיתלבטים לאן ללכת, והרי זה דפוק!!! כולם צריכים להיות יחד, הרי זה ברור.

אני מקווה שכל מה שכתבתי יגיע למקומות הנכונים, ואני חוזר ומדגיש לא מילחמות אלא שלום!

בברכה בני ל.

מצטער על הציטוט הארוך- אבל בני פשוט הוציא לי מילים מהפה, אין לי כ"כ מה להוסיף, אלא לחתום על כל מילה!

אה, ועוד דבר "שולי": ברגע, שהמועדון עוזב- לא יהיה יותר סידור של חניה, אני מניח. מה שאומר, שנצטרך לחפש חניה כל פעם, מה שלא כ"כ אפשרי, לפחות במיקרה שלי, ולא בא לי לחטוף דוח על החניה של משאית במקום האסור!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כי החבריה העליזה מתחילה להבין שהמציאות חזקה מכל דמיון .....

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

???:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חבר מועדון ה5 או כל גוף אחר...

אבל הנאום הנרגש של בני ל קצת פטתי

"שימו לב שאני קורא ל-IVC גוף ולא מועדון- השם זה מה שמשנה? (300 חובבי רכב אספנות

זקוקים לשלושה פורומי אינטרנט???)

אבל ממש מדהימה ההכרזה " IVC לא קם כדי להתחרות במועדון ה-5 "....

בני ל - זה מכובד להיות חבר מועדון ה-5 זה גם מכובד להיות חבר מועדון אחר...

זה לא מכובד (וגם לא מעיד על יושר מקצועי) לעשות דבר אחד ולהצהיר דבר אחר!!

.

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...