Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שאלה] כמה יעלה כל הביטוחים הדרושים לנהג צעיר

ststav
שימו לב! השרשור הזה בן 5729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אוטו פיאט אונו שנת 1992 ואני נהג חדש ...

רציתי לדעת כמה יעלו לי כל הביטוחים הדרושים כדי שאני יוכל לנסוע באוטו הזה

הבנתי שצריך ביטוח נהג חדש צעיר חובה וצד ג \ מקיף

כמה כל זה יעלה לי? ואיזה ביטוח אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

חשבת להתקשר לכל מיני סוכנויות ביטוח וביטוחים ישירים על מנת לברר?

ובלי קשר לא ממליץ לבטח מקיף רכב מהסוג שאמרת בתחילת השרשור...ערכו נמוך מאוד ואין היגיון לבטחו מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בGOV.IL את המחשבון של כל הבטוחים כנס לשם.

בגוגל תרשום -מחשבון ביטוח וזה יצא לך.

בהצלחה!

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני (בן 20, פיאט פונטו ספייס 2005) עושה עכשיו בהראל דרך סוכנות, חובה + מקיף = 7600.

יש לציין שבעוד 3 חודשים אני עובר לקבוצת גיל אחרת ואז זה יהיה יותר זול (לא יודע כמה בדיוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7600? זה שחיטה!!!

אני שילמתי סביב 5 אלף על מזדה 6 כשהיתי צעיר וזה כלל כל דבר אפשרי (אפילו רדיו למרות שהיה בליד אין)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו פרטי של אמא שלי וזה היה חובה פלוס ג' פלוס מקיף פלוס נהג צעיר.

בשנת 2002 היתה לי פונטו שנת 2001, ועדיין היתי נהג צעיר ולא זכור לי ששילמתי יותר מ-5 אלף ש"ח.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שנתנו לך הוא שחיטה מ-ט-ו-ר-פ-ת !

על ביטוח חובה + מקיף נהג צעיר + צד ג', באודי A3 מודל 2007 אני משלם קצת פחות מ-2000 שקל יותר ממך.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר - ברכב של ההורים שלי עכשיו יש ביטוח עליי והסוכנת אמרה שזו תוספת של ~4700 ש"ח על הביטוח שכבר היה להם. אולי אתה מתבלבל? כי יש הבדל בין תוספת על ביטוח קיים לבין ביטוח חדש שהוא רק על שמי ועל האוטו הפרטי שלי.

דיסקאבר - לפי הפרופיל שלך, אתה לא בקבוצת הגיל שלי (עד 21). אתה בטוח שזה רלוונטי לגביי?

בכל מקרה, תודה על הדלקת הנורה האדומה, אני אחקור את הנושא הזה לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בחמדנות של סוכן הביטוח, וזאת הסיבה לעשות סקר שוק אצל כמה שיותר מקומות גם כאלה שנמצאים רחוק מאיפה שאתם גרים (אני גר ברחובות והסוכן ביטוח שלי בת"א כבר כמה שנים)

בשביל הספורט תתקשר לאיפה שאני מבוטח ותחזור לפה עם תשובה כמה רצו ממך על אותו הביטוח רק כדי לראות הבדלים.

תתקשר למספר 03-5683222 ותגיד שאתה לקוח חדש שרוצה לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב (המזכירה תפנה אותך לאן שצריך)

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...