Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מומלצים ליונדאי גטס+כיוון פנסי חזית+שמאל מפזר

K-a-M-u-Z-u
שימו לב! השרשור הזה בן 5908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבדיקת הטסט השנתית, נאמר לי שעלי להחליף צמיגים קדמיים.

עכשיו, אני לא רוצה צמיגים "פשוטים".

מישהו יכול להמליץ לי על צמיגים טובים? (175/65R14) - מדובר ביונדאי גטס 2005 GLF 1.4 ידנית.

כמו כן איפה ניתן להשיג באיזור חולון\ראשל"צ.(כמובן שגם ציון מחירים יהיה נחמד).

כמו כן, סעיף נוסף שנכשלתי בו בטסט, אומר:

פנסי חזית - כיוון.

שמאל מפזר

האם זה משהו שאפשר לסדר לבד? האם זה יכול להיות קשור להחלפה של נורות שרופות שהחלפתי לבד? איפה אני יכול "לכוון" את הפנסים? בכל מוסך רגיל?

ומה הכוונה ב"שמאל מפזר"?

תודה רבה מראש.

פיג'ו 308, Comfort plus, 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה צמיגים טובים. כל צמיג מהחברות המובילות יהיה מצויין, אפילו הדגמים הפשוטים שלהן (קלבר, מישלין וכו').

יש דגמים מסויימים שמיועדים לתת יותר נוחות, ויש דגמים שמיועדים לתת יותר אחיזה, השאלה היא מה אתה מחפש מצמיג ומה התקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זו הבעיה, אני לא ממש יודע אילו צמיגים "טובים" באמת.דווקא שמעתי שמישלין לא ממש טובים למרות שהם נפוצים מאוד(חברה "מובילה").

תקציב הוא לא בעיה.באמת שלא.אין תקציב מוגבל.בטיחות חשובה יותר ואני לא מתכוון להתקמצן.

מה אני מחפש? אני מחפש צמיג שישלב נוחות ואחיזה(מה שנקרא "כל מטרה") - במיוחד בגלל הכבישים ה"מעולים" שיש לנו בארץ שבקושי מנקזים גשם.

ושלא יתבלה מהר.

מדובר בנסיעות בין עירוניות קצרות של כ40 ק"מ ביום(הלוך חזור).

בגדול בשביל הטסט אני צריך להחליף רק 2, אבל אני כבר אחליף את כולם ביחד.

יש המלצות?

נ.ב., תודה על התגובה. :)

פיג'ו 308, Comfort plus, 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי אמר לך שמישלין לא משהו, אבל לא נראה לי שהוא יודע על מה הוא מדבר.

שוב, למרות שאפילו הדגמים הפשוטים של רוב החברות הגדולות והטובות יספיקו, קח מקדם ביטחון ותקנה צמיג קצת יותר מתקדם של אחת החברות (בסביבות ה-400 שקל). אני באמת באמת לא חושב שתצטרך משהו יותר טוב מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...