Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוסע לחול עוד כמה חודשים ומעוניין להביא כמה חלקים...

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 5942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב אני מתכנן טיסה לגרמניה, גם לטייל קצת אבל בעיקר כדי להביא מספר חלקים לאוטו. אני מתכנן להביא איתי משם קויילאוברים לe30 cabriolet שלי (במקום הקפיצים 60 מ"מ שיש לי עכשיו), אולי גם גג בד חדש וכניראה פנסים קידמיים של hella מושחרים.

רציתי לדעת עם יעשו לי בעיה בשדה תעופה בארץ כשאחזור...?במקרה הגרוע יקחו מכס? או שיש מצב שבכלל לא יתנו לי להכניס משהו מזה לפני שאראה להם אישור משרד התחבורה (אני יודע שלפנסים צריך לפעמים)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור ישירות לשאלתך, אבל לגבי הקווילאוברים, תעשה חיפוש בפורום.

נאמר פה מס' רב של פעמים ע"י אנשים יודעי דבר, שקווילאוברים לא יעילים בארץ הקודש ולכן הם יהוו בזבוז של כסף.

חבל שתקנה משהו שיתברר כלא יעיל.

נסיעה טובה.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה לא יעילים?....

הרכב שלי נמוך מדי עם הקפיצי הנמכה שיש לי ובטסט אני לא מצליח לעלות על הבור ונתקע עם הקארטר בברזל הזה מסביב לבור. אני מביא קויילאוברים כדי פעם בשנה להגביהה את הרכב ולעבור את הטסט כמו כולם ואחרי הטסט להנמיך שוב. מבחינתי הם יעילים...

חבל שלאף אחד פה אין תשובה בישבילי....נקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...