Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אגזוז של F16" עובר טסט ?

שימו לב! השרשור הזה בן 5937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכל חברי הפורום.

אחרי דילמה קשה ביותר החלטתי ללכת על הצעד ולעשות אותו. ביום שבת נסעתי לטירה (ליד כפר סבא) והחנתי את הרכב במוסך "אגזוזי טירה".

נכנסתי למוסך וציינתי שאני מעוניין בדוד פתוח שיגרום לרעש נחמד ושיתן לי זרימה חופשית, הוא הראה לי דוד בנייה עצמית כמו כל שאר הרכיבים שיש לו במוסך, לאחר בחירת הדוד שנראה לי הכי חדש ותקין הוא הפנה אותי לבחירת יציאה, הם איפשרו לי לבחור יציאה בצבע כסף כרום נוצץ ביותר ומה שהכי הלהיב אותי זה הגודל, אך זה לא שאני מנסה לפצות פה על משהו, פשוט זה היה נראה חייתי. החלטתי שאני הולך על זה .

הוא התקין את האגזוז והכול ישב פשוט בול !

אני מתניע את האוטו ו .....

הרעש מ ט ו ר ף . יש לאוטו רעש של מינימום סובארו STI, הרעש המום וכבד אותי אישית זה מיכר, אני באמת התמכרתי לרעש הגעתי למצב שאני מלמיך את המוזיקה על מנת לשמוע במלוא הרעש את האגזוז. כל זה טוב ויפה ואני אפילו ממליץ לכם , אבל .. איך אני הולך לעבור טסט?

א- להחליף כל פעם בין המקורי לבין הפתוח ( מינוסים= מסורבל, כסף על עבודה, גמירה של צינורות הברזל מההרתחה והלחמה)

ב- מכון טסטים שלא יהיה קטנוני ויעביר אותי כי בכל זאת זה רק אגזוז ולא הוספתי פה טורבו או משהו בסגנון

ג- אם אתם יכולים לעזור לי אז אני ישמח לקבל הודעה בפרטי שתפנה אותי למישהו מיוחד או מקום מיוחד שיכלו שם לעזור לי

ד- מכון הרישוי לקבל אישור על האגזוז( האגזוז הוא בנייה עצמית יש בכלל אישורים על דברים כאלה ?)

בתודה מראש לכולם בן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש,

לא ייתנו לך אישור על האגזוז הנ"ל ובכלל כל סיפור האישורים די שווה לת*ת.

אגזוז עובר טסט אם הוא שקט מספיק- מה שבמקרה שלך אפשר לשלול ולכן יש לך 3 אפשרויות:

1. להוריד כל פעם את האגזוז

2. לקוות לטוב ולהגיע רגיל- שחק אותה טמבל

3. למצוא משהו "שיעביר" לך את הרכב טסט ויחזיר לך רשיון חתום

רב המשפרים הולכים על אופציה מס' 3.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! :lol:

אז התרופה למחלה שלנו היא "קומבינות" (מקווה שלא אמרתי מילה גסה)?

ועוד שאלה : לא יכול לקרות מצב שבו אני לא יעבור מבחינה של זיהום אוויר נכון? (הורד רק הדוד האחורי ויש לי דוד אמצעי פלוס ממיר קטליטי איך שלא כותבים את זה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו זה מה שבאתי לשאול

האם באמת יש דרך להשתיק את האגזוז ?

לאחר קריאה בשירשורים ישנים על אותו נושא הבנתי שהבעיה האמיתית שלנו היא הרעש ואם הוא לא חזק רוב הסיכויים שהבוחן לא יתייחס ,

אתם מכירים מקומות/אנשים במרכז שיכולים לעזור לי אז הודעה בפרטי בבקשה, ואני מוכן גם לפנק את העוזר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ונראה אם הבנתי נכון:

• קנית אגזוז כדי לעשות רעש.
  • עכשיו אתה מנסה להשתיק אותו.
  • אתה מחפש אגזוזן מאזור המרכז שיעזור לך ואתה מוכן לפנק אותו בתמורה.

עצתי לך, כדי להמנע ממפגשים לא רצויים עם הכחולים וכדי שלא תסתכסך עם השכנים בכל פעם שתחזור הביתה בלילה: החלף לאגזוז פתוח עם צליל שאינו "אנטי-סוציאלי".

בנוגע לנקודה השלישית, אתה יכול לנסות במועדון / מפגש - PLUG & PLAY

בהצלחה.

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה שכל פעם שתחזיר את חברה שלך מהבילוי המשותף אתה תעיר את כל השכונה ב 4 בבוקר , בוחני מכוני רישוי הם הדאגה האחרונה שלך, אותם אתה פוגש פעם בשנה, חכה בימים הקרובים למפגש הראשון עם ניידת משטרה.

הורדה מהנה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נראה לי שיצאנו כאן מפרופורציה לגמריי !

הרעש יפה והמום אכן חזק, אבל הוא רעש טבעי כביכול (לא של אגזוז שקדחו לו חור) ולהעיר את השכונה אני לא אם אני לא ירים את הטורים מעל 3 אלף אז אין דאגה מהבחינה הזאת.

בכל מקרה תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נראה לי שיצאנו כאן מפרופורציה לגמריי !

הרעש יפה והמום אכן חזק, אבל הוא רעש טבעי כביכול (לא של אגזוז שקדחו לו חור) ולהעיר את השכונה אני לא אם אני לא ירים את הטורים מעל 3 אלף אז אין דאגה מהבחינה הזאת.

בכל מקרה תודה רבה על העזרה

חברה למה לריב יש פתרון בשבילך ...!

לך לאגזוזן טוב עם האגזוז המקורי ותבנה לך פלאנג פריק על האגזוז החדש והישן תכין אטם ותרכיב ...

יש טסט אתה מעלה תרכב על זוג בוקים מפרק 2 ברגים מכניס תמקורי ונוסע לטסט !

חוזר מהטסט ומרכיב תדוד השני ... רק לשים אטם בין הפלאנגים שלא תהיה בריחה וסטו !

אף אחד לא ימות מלפרק פלאנג עם 2 ברגים סה"כ פעם בשנה לא נורא :twisted:

תהנה מהצליל גבר !:lol:

תן לה בראש כול עוד שאתה יכול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותודה לך על לילות ללא שינה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...