Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצרתי ע"י שוטר בטענה שנהגתי שרכב שהורד מהכביש

roli_bark
שימו לב! השרשור הזה בן 5951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבריי פורום,

נעצרתי היום ע"י שוטר תנועה בטענה שאני רשום במסוף כאחד שנוהג בשעה שרכבו הורד מכביש .

אין לי כמובן מושג במה דברים אמורים, אני הבעלים והנהג היחיד ברכב, ולמותר לציין שמעולם לא הורד רכבי מהכביש, ושלא בצעתי שום עברת תנועה מסוג כשלהוא ב- 12 שנה האחרונות !.

ייתרה מכך, עברתי טסט שבועיים לפני תאריך הורדת הרכב מהכביש (כאמור לפני בערך כ 3 ו 1/2 חודש).

רשיון הרכב נלקח ע"י השוטר, נרשם זימון למשפט (פלילי), אך ניתן לי אישור תנועה זמני של 24 שעות עד לשימוע, שייערך מחר עם קצין משטרה במשטרת התנועה בבית דגן.

מה אני עושה כדי להוכיח שאין לי אחות ? אני בטוח שתתגלה כי אכן טעות נפלה (בהקלדה או השד יודע מה). האם זכותי לדרוש בשימוע לראות את עותק טופס "אי השימוש" שנמסר לנהג אחר , עם מספר רישוי דומה (או אפילו זהה גנוב) ?

האם מישהו עבר ניסיון דומה ?

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי בדיוק הסיבה שבגללה אתה מזומן לקצין תנועה.

הקצין יבדוק את גרסתך ויתרשם ממך ומאמינותך.

בהנחה שיש הנחה סבירה שיש אמת בדבריך, רכבך לא יילקח ורישוינך לא ישלל מנהלתית.

אם לקצין יהיה ברור שאכן הרכב הורד מהכביש, בידיעתך או לא (אלא אם כן היה בידייך רישיון רכב בתוקף) - אז הוא כנראה ישתמש בסמכות השלילה המנהלתית.

הורדה מהכביש יכולה להיות ממס' סיבות: ביקורת משטרה (בוחן משטרתי/משרד התחבורה בדק לך את הרכב ומצא אותו לא תקין), רכב לאחר תאונה, השבתה מ. הרישוי ועוד.

בקיצור, תצטייד בכל מסמך שיש לך.

בנוסף, אולי תתקשר למשרד הרישוי ותבדוק מה הסטטוס של הרכב שלך.

בהצלחה ותעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ כאשר מורידים רכב מהכביש בעת ביקורת, או שלוקחים לך את הרישיון או ששמים לך חותמת אדומה מאחור עם פירוט ליקויים ואיסור תנועה או הגבלת תנועה.

אם יש לך את הרישיון הקודם, צלם אותו משני צידיו, וגש איתו לקצין והראה לו שאין כל חותמת ברישיון המגבילה את תנועתו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי קרה בדיוק אותו הדבר לפני מספר שבועות עשו לו סצנה שלמה וקבעו לו משפט

הוא התקשר למשרד הרישוי והתחנן שמישהו יעזור לו וכמובן שזה לא עניין אף אחד בסופו של דבר בין כל הצעקות נפלט לפקידה שהסיטרואן שלו הורדה מהכביש וזאת עובדה ואין לו מה לעשות עד המשפט (שדרך אגב נקהע לסוף אוגוסט 2008 ומונע ממנו גם לעשות טסט ) וזה ממש לא מעניין אותה שהוא לא יוכל לעשות טסט , ואז הוא אמר לה מה אמרת שהסיטרואן הורדה מהכביש???

והיא אומרת לו כן ואין לי מה לעשות והוא ענה טוב הבעיה היחידה שאני נוסע באופל אחרי גמגום קל היא אמרה לו אהה אז כנראה שיש טעות וברוב חוצפתה אמרה לו שהיא יכולה לדאוג שיסדרו לו משפט מוקדם יותר (סוף ינואר )

בסופו של דבר הוא הלך למשטרת התנועה שרף יום שלם הסברים מסמכים והרבה שאלות ועכשיו העניין מאחוריו

מקווה שגם אצלך זאת טעות רישום ואם לא אז אולי לוחיות גנובות (תנסה להיזכר אולי פעם נגנבו לך לוחיות או שהחלפת וזרקת אותם שלמות)

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסות ליצור קשר עם תחנת המשטרה שבה מולאו הטפסים שבהם מוכרז כי הרכב הורד מהכביש.

אולי יש לך "מכונית משוכפלת".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים והעצות,

התייצבתי היום לשימוע במתנ"א מרכז (בית דגן), ולמזלי הרב עלו תוך 1/2 שעה על הטעות.

מסתבר (שכמו שציינו קודמיי) שמתנ"א דרום ההכניס פרטיי רכב שהורד מהכביש ברהט (ב"ש) לפני כ 3 חודשים, תוך טעות (כנראה בהקלדה) של ספרה אחת במספר הרישוי.

רישיון הרכב הוחזר לי מיידית ע"י קצין השימוע [לאחר התנצלות], קיבלתי מיזכר [כתוב] המציין שמתנ"א דרום מבטלת את רישום ההורדה של רכבי, ועתה נותר לי רק לבטל את הדו"ח המשטרתי בעיניין והזימון למשפט פלילי [התנהלות בירוקרטית מול מח' תביעות של המשטרה].

אינני מבין עדיין מדוע לאחר כל הסאגה העגומה הזאת, אני צריך לטפל בביטול הד"וח ולא מנגנון המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך להסביר לפקידה, וא/ו לקצין המתנצל שאין בכוונתך לטפל בפאשלות שלהם... ושאם הם לא יסדרו את העניין בעצמם, תוך אסמכתא שתגיע בדואר רשום אליך בחודש הקרוב שהבעייה נסגרה וכל הקצוות הרופפים נקשרו, שיצפו למכתב מעורך הדין שלך...

(כן בטח... רק בישראל)...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שאכן שינו את הסטטוס של הרכב במסוף?

על מנת שלא תעצר לבדיקה שוב על ידי שוטר, והמסוף טרם עודכן.

ממליצה להוסיף לרישיון הרכב והנהיגה את המסמך הכתוב שנתנו לך שבו מבוטלת ההורדה מהכביש, על מנת למנוע חוסר נעימות נוסף.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שאכן שינו את הסטטוס של הרכב במסוף?

על מנת שלא תעצר לבדיקה שוב על ידי שוטר, והמסוף טרם עודכן.

ממליצה להוסיף לרישיון הרכב והנהיגה את המסמך הכתוב שנתנו לך שבו מבוטלת ההורדה מהכביש, על מנת למנוע חוסר נעימות נוסף.

ל'

כן, כפי שציינתי, קיבלתי מיזכר [כתוב] ע"י מתנ"א בית דגן שהסטטוס של הרכב שלי ישונה ע"י מתנ"א דרום בימים הקרובים.

ברור לי לחלוטין שאכן חייבים לעשות מעקב אחרי שינוי הסטטוס ( כי אחרת חשופים לסיפורים דומים בעתיד, וגם לאי חידוש רשיון רכב במלאת שנה ..).

ביחס לדיברי קודמי (איום עורך דין) - אינני רואה צורך כרגע להתעמת עם משטרת התנועה באיומים. הפנמתי כבר שטעות הקלדה אווילית גרמה לי נזק (חרדות, לחצים, ובזבוז שעות עבודה יקרות), ושאצטרך בעצמי לטפל ולקיים מעקב על ביטול הדו"ח (אגב, עברה פלילית) שהוגש בשגגה.

ועדיין אינני מבין, מדוע המשטרה עצמה יודעת להגיש דוחות, אך איננה ערוכה לבטלם במקרה של טעות בירוקרטית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה בביטול הדוח:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=176795

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה בביטול הדוח:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=176795

ל'

הלינק לאתר המשטרה לביטול דו"ח לא עובד.

האם תוכלי לעזור לי בטיפים מה עלי לעשות בדיוק , ולאן לגשת לביטול הדו"ח ?

האם ישאר לי במסוף רישום עברת תנועה (גם לאחר ביטולו) של הסאגה העגומה הזאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי ניסיון להכנס לאתר אך קיבלתי את ההודעה הזו:

גולש יקר, הפעולה אותה ביצעת אינה נתמכת ובשל כך לא ניתן להציג את הדף המבוקש. ניתן לפנות לצוות התמיכה לדיווח על הודעה זו לפי הפרטים הבאים: טלפון: 02-6664646 דואר אלקטרוני: [email protected]

תנסה לשלוח מייל או להודיע טלפונית על התקלה.

לא צריכה להשאר עברת תנועה במסוף מכיוון שלא ביצעת כל עברה והיא מבוטלת במסוף.

באיזה יחידה ומחוז קיבלת את הדוח?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי ניסיון להכנס לאתר אך קיבלתי את ההודעה הזו:

לא צריכה להשאר עברת תנועה במסוף מכיוון שלא ביצעת כל עברה והיא מבוטלת במסוף.

באיזה יחידה ומחוז קיבלת את הדוח?

ל'

מתנ"א ת"א (בית דגן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחייג 100 ובקש מהם את מספר הטלפון של היחידה .

צור קשר עם היחידה השכם בבוקר בשעות הפעילות ספר את המקרה ותחכה להפניה מהם.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחייג 100 ובקש מהם את מספר הטלפון של היחידה .

צור קשר עם היחידה השכם בבוקר בשעות הפעילות ספר את המקרה ותחכה להפניה מהם.

ל'

או שתוציא מכתב (רצוי מעורך הדין שלך, אבל לא מחוייב), מכותב למתנ"א, משרד מבקר הפנים ודסק החדשות בידיעות אחרונות (או בוקי נאה באופן ישיר, אם בא לך לדרוך על יבלות :)), שבו אתה מודיע שלמרות ההוצאות שנגרמו לך בעקבות טעות המשטרה, מבחינתך העניין סגור. כמו כן, כל נזק או הוצאה נוספת שיגרמו לך מכאן והילך, שהם ללא צל של ספק תוצאה ישירה של רשלנות המשטרה, יתבעו באופן מיידי וללא הודעה נוספת. ואז המשך בחייך.

אתה תהיה מופתע עד כמה מכתב שכזה יכול להיות יעיל. ואם לא - תרוויח כמה שקלים הוצאות משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...