Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על חגורה

Olechko
שימו לב! השרשור הזה בן 7466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני איזה 4-5 חודשים תפס את אבא שלי שוטר על זה שאחותי מאחורה הייתה בלי חגורה...אמממ הוא הביא לו איזה קנס של 100 שקל ובלי נקודות...(מוזר כזה...כי אבא שלי דיבר איתו או משהו)....עכשיו היינו אמורים לשלם אחרי 90 יום...ולא שילמנו אממ עד עכשיו אני מחכה ולא הגיע קנס כפול לא כלום....יכול להיות שבגלל שזה לא היה קנס רגיל על חגורה פשוט מבוטל או משהו???

תודה מראש

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות הצדק עובדות לאט , צפה לכפל קנס - חבל שלא שלמת עד 90

יום כך היית חוסך , בכל מקרה אתה צריך לשלם למה לדחות ?

:roll:

לירן צודק אבל מה שכן תנסה להישפת על זה אין לך מה להפסיד........ לדוגמה חבר שלי עשה את זה וקיבל את בסכום המקורי של הכנס.......... :!:

בהצלחה

POWERD BY C....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין אנשים שלא חוגרים ,

באמת .

זה הרי כזה דבר קל שבוודאות , לא יכול להיות , לא אולי , בוודאות , מונע מהראש שלך להיפגש עם החלון ואז עם האספלט .

ועדיין יש אנשים שלא חוגרים , הורג אותי הנושא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RedR - אני קצת בספק בקשר לוודאות הזאת... אומנם חגורה זה MUST, אני לא זז בלי חגורה אפילו אם אני מעביר את הרכב חניה.. אני בכלל לא יכול בלי חגורה כי זה מציק לי ולא נוח כזה.. אבל אני לא מתאר לעצמי איך היא תציל אותי ממש.. רוב הזמן היא מאפשרת לנוע בחופשיות, והשאלה היא איך היא תתפוס ברגע האמת חס וחלילה... כמה פעמים ייצא לי להרגיש שהיא ננעלה, הייתה תפוסה כאילו עם קליפס ולא יכולתי לזוז בכלל, אבל האם זה יהיה המצב במקרה חירום..?

חוץ מזה, יש רכב שבמבחן התרסקות הראה כי למרות החגורות הגולגלת נחבלה בעוצמה מכל הכיוונים, גם בעורף, גם בלסת התחתונה וגם במצח... החבלות היו סופניות, ולכן החגורה לא עזרה, למרות שקשה לקבוע עם בלי החגורה היה יותר טובה, כי ניסוי כזה לא נערך..

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RedR - אני קצת בספק בקשר לוודאות הזאת... אומנם חגורה זה MUST, אני לא זז בלי חגורה אפילו אם אני מעביר את הרכב חניה.. אני בכלל לא יכול בלי חגורה כי זה מציק לי ולא נוח כזה.. אבל אני לא מתאר לעצמי איך היא תציל אותי ממש.. רוב הזמן היא מאפשרת לנוע בחופשיות, והשאלה היא איך היא תתפוס ברגע האמת חס וחלילה... כמה פעמים ייצא לי להרגיש שהיא ננעלה, הייתה תפוסה כאילו עם קליפס ולא יכולתי לזוז בכלל, אבל האם זה יהיה המצב במקרה חירום..?

חוץ מזה, יש רכב שבמבחן התרסקות הראה כי למרות החגורות הגולגלת נחבלה בעוצמה מכל הכיוונים, גם בעורף, גם בלסת התחתונה וגם במצח... החבלות היו סופניות, ולכן החגורה לא עזרה, למרות שקשה לקבוע עם בלי החגורה היה יותר טובה, כי ניסוי כזה לא נערך..

החגורות ננעלות אוטומטית עם תאוצה חריגה. מדובר במנגנון אמין ביותר, תהיה בטוח שברגע האמת הנעילה תתפוס אותך כמו שצריך, הטכנולוגיה הזו כבר קיימת עשרות שנים.

עדות אישית - חגורות הצילו את החיים שלי ושל חברה שלי בהתנגשות במעקה בטיחות עם סובארו DL. יצאנו ממש בזול - בבי"ח נתנו לנו אופטלגין ושלחו אותנו הביתה; לדעתי בלי חגורות היה סיכוי לא רע למוות מיידי.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החגורות ננעלות אוטומטית עם תאוצה חריגה. מדובר במנגנון אמין ביותר, תהיה בטוח שברגע האמת הנעילה תתפוס אותך כמו שצריך, הטכנולוגיה הזו כבר קיימת עשרות שנים.

עדות אישית - חגורות הצילו את החיים שלי ושל חברה שלי בהתנגשות במעקה בטיחות עם סובארו DL. יצאנו ממש בזול - בבי"ח נתנו לנו אופטלגין ושלחו אותנו הביתה; לדעתי בלי חגורות היה סיכוי לא רע למוות מיידי.

אני אערוך איזה ניסוי ואנסה לראות איך החגורה תינעל.. במקרה הגרוע, זה אומר שהגיע הזמן למתוח אותן (לא בטוח אם נמתחו ב-10 השנים האחורונות)..

חוץ מזה, הרכב עם חגורות הבטיחות הלקויות הוא אסקורט משנות ה-90, ובאמת היה שם מנגנון מיוחד כלשהו שנכשל..

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת .

זה הרי כזה דבר קל שבוודאות , לא יכול להיות , לא אולי , בוודאות , מונע מהראש שלך להיפגש עם החלון ואז עם האספלט .

אין לנו חגורות מאחורה באוטו...פשוט אין ... בגלל זה לא חוגרים !

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת .

אין לנו חגורות מאחורה באוטו...פשוט אין ... בגלל זה לא חוגרים !

תגיד לי, ידידי, כיף לסוע במלכודת מוות? זאת אומרת, אני לא יודע אם יוצא לך לשבת מאחורה, אבל רחמים על האחות הקטנה (או מי שזה לא יהיה לעזאזל) וברגע זה אני שוב מרגיש חיים הכט לרגע.

אלא אם כן זה אוטו ישן מאוד (אני לא זוכר את השנתון המדוייק) חייבות להיות לכם חגורות בטיחות מאחורה.

אני מקווה שתקח את זה לצומת לבך ותתפל בעניין מהר. (אתה או הוריך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ קודם כל לא אמרתי שאני אוהב לסנוע בלי חגורות...כשאני נוהג אני לא זז לא חגור או שמי שיושב לידי לא חגור....אצל אבא שלי זה אחרת...הוא מאמין שהחגורה יכולה להרוג בעת תאונה כמו שהיא יכולה להציל...רוסים,לכו תבינו...חינוך אחר

בכל מקרה........בעזרת ה' אבא שלי יחליף אוטו בקרוב למשהו יותר נחמד :) (כמו איזה פיג'ו חדשה או משהו)

ותודה על העזרה

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אערוך איזה ניסוי ואנסה לראות איך החגורה תינעל.. במקרה הגרוע, זה אומר שהגיע הזמן למתוח אותן (לא בטוח אם נמתחו ב-10 השנים האחורונות)..

בוא לאחד המפגשים ואני אחסוך לך כמה דקות של טיפשות ...

אתה חושב שסתם קם לו איזה חנבצ והחליט שחגורה זה לא רק למכנסיים ?!?!

רק תגיע לאחד המפגשים ... אני אראה לך מה קורה שאתה חוגר , כמובן , ביחס ישר למה שקורה לרכב ... בסדר ??

אתה יכול לשאול כמה אנשים כאן שהיו עדים לארוע החגיגי הזה ... אותו יום שהבטונדה החליטה לקפוץ לי לכביש ולרסק לי את הרכב לחתיכות .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא "מאמין" בחגורות בטיחות שינסה בעצמו...

מה הבעיה?

לך לאזור נטוש, סע על 50 קמ"ש בלי חגורה ותן "פול ברקס".

אם זה לא מספיק לך, תעשה את הנ"ל על 100 ותקווה שלא יצטרכו לגרד אותך מהכביש עם שפכטל.

:mad::mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...