Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר הרכבת סאב נוסף ברכב

dkny
שימו לב! השרשור הזה בן 5944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם !

כרגע יש לי סאב ברכב של סרבין ווגה הד 12 300 RMS

ויש לי בבית עוד סאב של סרבין ווגה ישן יותר שמוציא 200 RMS אם אני לא טועה או 250

ברצוני לחבר אותו גם למערכת אבל בתיבה נפרדת !!(לא כמו התיבות לסאב כפול במיוחד אלא 2 תיבות בנפרד כל אחד בצד שני של הבגאז')

רציתי לדעת אם אפשר לחבר את שתיהם למונובלוק אחד שיש לי ברכב

ב 4 אוהם מוציא 500 וב 2 800 זה מה שכתוב לי

תודה רבה לעוזרים

Alpine 9887 | 300/4 Jl Audio | 165v1 Focal | Havoc 12" Ascendant Audio | SAE-1000D Sundown Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וכל סאב הוא 4 אום אתה לוקח פלוס משני הסאבים ומחבר לפלוס במגבר ואותו דבר עם המינוס של הסאבים למינוס במגבר, כל זאת בתנאי שהמגבר באמת עמיד ב2 אום.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי אותך הסאב השני שיש לי בבית הדגם שלו זה

HED-12SVC

ומצאתי באינטרנט מידע עליו שכתוב לי

" Subwoofer

Frequency Response 20 - 500 Hz

Power Handling RMS: 200 watts Peak: 400 watts

SVC models 4ohms nominal

DVC modles 2ohms nominal coil

Sensitivity 90 dB

Mounting Diameter 11"

הנה בטקסט כתוב : SVC models 4ohms nominal

אז אני מבין שהסאב הוא 4 ואני יכול לחבר את שתיהם למגבר הזה...

ועוד שאלה קנה ואם ברצוני לחבר עוד מגבר ברכב לא מונובלוק..אני יעשה לו ברידג כדי שירים את הסאב

אז איך אני יצטרך לחבר אותו ברדיו דיסק עצמו ? יש לי רק יציאה אחת שם לסאב וופר

Alpine 9887 | 300/4 Jl Audio | 165v1 Focal | Havoc 12" Ascendant Audio | SAE-1000D Sundown Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפצל RCA.

אם הסאב שלך כמו שרשום 4 אום אתה יכול לחבר את שניהם על המונובלוק, על מגבר רב ערוצים לא תוכל להחזיק בגישור 2 אום.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי... תראה מה כתבו לי :

אתה לא יכול לערבב שני סוגים של סאבים על אותו מגבר תנסה לרכוש סאב מאותה סדרה בתיבה כפולה לפי מידות יצרן בלבד תקבל באס אימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי... תראה מה כתבו לי :

אתה לא יכול לערבב שני סוגים של סאבים על אותו מגבר תנסה לרכוש סאב מאותה סדרה בתיבה כפולה לפי מידות יצרן בלבד תקבל באס אימים

לא ברור לי למה אתה טוען שלא ניתן לחבר שני סאבים מסוגים שונים לאותו מגבר.

mazda 3 2008

Jin Ba Ii Tai

מכונית היא אחלה כלי להחזרה בתשובה,

תמיד כשאני נוהג כולם מתפללים כל הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אני טוען..זה מישהו אחר שכתב לי..אז בגלל זה אני רושם את זה פה כדי לקבל עוד חוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עדיף לשים 2 סאבים של HED 12 שכל אחד מוציא 300 RMS

או לשים אחד כמו V-MAX 12 שמוציא לבד 600 RMS ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הVMAX ההוא סאב שמנגן אחרת מהHED. אפילו 5 סאבים של HED לא יוכלו לתת לך את הסאונד שהVMAX מפיק. כמובן 5 HED יהיו יותר חזקים. יש לו צליל אחר פשוט. אני אישית הייתי מעדיף VMAX 1 מאשר כמה HEDים. מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...