Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות עם חברת דרך ארץ, מה עושים בעניין?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה קבועה עם חברת דרך ארץ (כביש 6)

לפני שעברתי לבית שאני גר בו היום, גרה פה משפחה ששכרה את הבית מאמא שלי והשאירו חובות בכל מקום אפשרי.

כיום המצב הוא שהם לא שינו כתובת וכל החובות (מכתבים) מגיעים אלי לבית ואני זה שצריך להתחיל לרוץ ולהסביר לאותם גופים את המצב.

לפני כמה חודשים הגיע לי לבית מכתב של כביש 6 עם הודעה לתשלום חוב על שם אחד האנשים מאותה המשפחה.

התקשרתי לכביש 6 והסברתי שהוא כבר לא גר פה שיכתבו אצלם במערכת כדי שלא יגיעו לפה מכתבים ועיקולים עתידיים.

עבר זמן ושוב היום אני מקבל 5 מכתבים! של כביש 6 שוב עם הודעות לתשלום, הפעם התקשרתי שוב והסברתי את המצב ושאני דורש בתוקף שישנו את הכתובת שלו אצלם במערכת כדי שעיקולים לא יבואו אלי לבית (כי אני יודע שהם מעקלים די מהר).

הפקידה שם התחילה להגיד לי להחזיר את המכתבים לדואר בטענה שהאיש לא גר פה ורק אז כביש 6 יפעלו לאיתור הכתובת העדכנית שלו. משמע אני צריך לרוץ ולבזבז זמן יקר.

בעיקרון היא אמרה שאת הפרטים הם משיגים דרך משרד התחבורה או הרישוי אני כבר לא זוכר וכנראה שהוא לא עדכן שם (נו כמה צפוי).

1. באיזה זכות משרד הרישוי או מי שלא יהיה נותן לחברה המטופשת הזאת פרטים של בעלי רכב כזה או אחר?

2. יש לי את מספר הרכב (מהמכתבים), איך אני מוצא איפה האיש גר בדרך חוקית?

אני רוצה להגיע אליו שיתן לי את הכתובת של כל מי שגר איתו פה אצלי בבית למען מכתבים עתידיים שאני אוכל להפנות את כל החובות ישירות אליהם. ואולי גם לגבות מהם כמה חובות שהם השאירו לי פה מתנה בעירייה

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא יכולים לעקב לו דברים שלא שייכים לו.

הם לא יכולים לבוא אלייך הביתה ולעקל לך את הטלוויזיה, שהבית שייך לך, בגלל שמתישהוא גר פה אדם חייב.

תשלח מכתב (לא טלפון) לחברת דרך ארץ ותאמר להם שנמאס לך מהדואר וההטרדות האלו.

שהוסבר להם מספר פעמים שהחייב אומנם שכר כאן בעבר דירה, אך אינו גר כאן יותר ושאתה מבקש שיפסיקו להטריד אותך, ושיחפשו את החייב בדרכים אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=ToMeR;1541215

1. באיזה זכות משרד הרישוי או מי שלא יהיה נותן לחברה המטופשת הזאת פרטים של בעלי רכב כזה או אחר?

2. יש לי את מספר הרכב (מהמכתבים), איך אני מוצא איפה האיש גר בדרך חוקית?

1. יש חוק שמאפשר ל"חברה המטופשת הזאת" לקבל את כל הפרטים של בעלי הרכבים שעברו בכביש. אותו חוק גם מאפשר לחברה לעצור נהג שלא שילם באמצע נסיעה על כביש 6 ולהוריד אותו מרכבו.

2. בצורה חוקית אני לא חושב שיש לך אפשרות. אם הוא לא עדכן את הכתובת אצל משרד הפנים אז המדינה לא יודעת איפה הוא גר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא יכולים לעקב לו דברים שלא שייכים לו.

הם לא יכולים לבוא אלייך הביתה ולעקל לך את הטלוויזיה, שהבית שייך לך, בגלל שמתישהוא גר פה אדם חייב.

אז נכון שזה ההגיון הבריא, אבל לצערינו זה לא עובד ככה.

מוציאים צו עיקול על החייב + הכתובת שלו והמעקלים של ההוצאה לפועל מגיעים לבית ולוקחים מה שהם רוצים.

לא אכפת להם שהוא לא גר שם, כי בצו שיש להם כתוב שכן.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב להם מכתב בנושא, ושלח אותו בדואר רשום, עם אישור מסירה.

עותק של המכתב + אישור מסירה לשמור.

במידה ומגיעים מעקלים ומעקלים משהו בפועל, תוכל לתבוע את דרך ארץ, ולא תהיה להם דרך להתגונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה במקום בו הממשל נותן לפטרוניה להתנהג כמאפיה מהעולם התחתון.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מעקלים לך משהו אחרי מכתב כזה אז לא רק שתוכל לתבוע, אלא תוכל גם להוציא אחלה פיצויים.

מציע לכתוב מכתב עם עותקים ל"דרך ארץ", משרד הרישוי ואם אפשר גם מול נוטריון (אני לא יודע אם בארץ זה נהוג, אבל בחו"ל הייתי שולח כל עותק של כל מסמך לנוטריון שלי). ככה יהיה לך קייס חזק שאתה הודעת והם עיקלו בלי סמכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת את המכתבים, לכתוב על המעטפה שהנ"ל שינה כתובת, ולהחזיר לאחת מתיבות הדואר האדומות שפזורות ברחבי הארץ.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...