Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה ברכב מזדמן על ידי נהג חדש [כותרת נערכה]

ExtraD
שימו לב! השרשור הזה בן 5923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה פשוטה וקצרה שלא מצאתי בעזרת מנוע החיפוש.

לדוגמא ויש לי רשיון, ועברו שלושת החודשים של המלווה, אני יכול לקחת מכונית של אבא\דוד\חבר:roll:? סתם ככה, לסיבוב כמו שאומרים.

או לדוגמא אני יכול לשבת בפועל ולנהוג במכונית אם לא רשום את שמי לא בביטוח ולא בבעלות הרכב? תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סיימת את תקופת המלווה ואין לך צורך, אתה יכל לנהוג בכל רכב שיש לך עבורו רישיון.

רק לבדוק לפני שהביטוח חל עליך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שסיימת את תקופת המלווה ואתה מרגיש בטוח בעצמך לנהוג לבד אז בעיקרון כן, כל עוד זה רכב שאתה יודע לתפעל ומותאם לסוג הרישיון שלך, שיש לו טסט וביטוח שמכסה גם אותך.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רשום בביטוח ששנת לידה ושנת הוצאת רישיון נהיגה של הנהג הצעיר ביותר תואמים את הנתונים שלך, אז כן, אתה יכול לנהוג ברכב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תשים לב שאתה לא עושה תאונות ברכב שהוא לא שלך, כי זה יכול להיגמר לא טוב. טוב, גם תאונות ברכב שלך יכולות להיגמר לא טוב :wink:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רשום בביטוח ששנת לידה ושנת הוצאת רישיון נהיגה של הנהג הצעיר ביותר תואמים את הנתונים שלך, אז כן, אתה יכול לנהוג ברכב

לא בטוח!

בחלק מהפוליסות זה תאריך לידה מדוייק. צריך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נהג חדש - זאת אומרת שצריך ביטוח מיוחד לנהגים חדשים, מה שמצריך תוספת כסף כמובן.

תבדוק שקיים כזה ביטוח לפני שאתה מתחיל לנהוג..

לא מדוייק,

לפי סוכן הביטוח שלי יש אפשרות לנהג חדש לנהוג ברכב ללא תוספת "נהג חדש" בביטוח הרכב בפרט שמדובר במקרה "מזדמן" בלבד ולא על בסיס קבוע. לדבריו בסיס קבוע מגדיר לדוגמא גם חייל המגיע פעם בחודש הביתה ונוהג על רכב ללא ביטוח נהג חדש.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק,

לפי סוכן הביטוח שלי יש אפשרות לנהג חדש לנהוג ברכב ללא תוספת "נהג חדש" בביטוח הרכב בפרט שמדובר במקרה "מזדמן" בלבד ולא על בסיס קבוע. לדבריו בסיס קבוע מגדיר לדוגמא גם חייל המגיע פעם בחודש הביתה ונוהג על רכב ללא ביטוח נהג חדש.

גם לאחי אמרו כך - אז, מה נקרא קבוע ומה לא?

ואיך באמת הם בודקים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל נושא הקבוע/לא קבוע מתיחס רק לביטוח החובה ולא לביטוח המקיף או צד ג'. בביטוחים האלו בכל מקרה חלה הגבלה על הפוליסה, גם אם אתה כל כך מזדמן שזאת הפעם הראשונה שראית את הרכב.

מה זה דרך קבע? YNet שופך קצת אור בנושא הסתום הזה: http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3297101,00.html

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאחי אמרו כך - אז, מה נקרא קבוע ומה לא?

ואיך באמת הם בודקים את זה?

כל זמן שלא קרה "מקרה ביטוח" אין שום בעיה, במקרה של תאונה יבדקו האם לנהג החדש יש זיקה לרכב אחר המבוטח בביטוח נהג חדש. במידה ויש, הנהיגה ברכב ללא ביטוח "נהג חדש" יכולה להחשב כמיקרה מזדמן. במידה ואין זיקה לרכב עם ביטוח "נהג חדש" חובת ההוכחה חלה על הנהג החדש ללא הביטוח והדרך להסתבכות מתקצרת במהירות האור.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם עונים לבנאדם עוד לפני שקראתם את כל ההודעה

רמז: זה מודגש (ואני גם הוספתי לזה צבע אדום)

יש לי שאלה פשוטה וקצרה שלא מצאתי בעזרת מנוע החיפוש.

לדוגמא ויש לי רשיון, ועברו שלושת החודשים של המלווה, אני יכול לקחת מכונית של אבא\דוד\חבר:roll:? סתם ככה, לסיבוב כמו שאומרים.

או לדוגמא אני יכול לשבת בפועל ולנהוג במכונית אם לא רשום את שמי לא בביטוח ולא בבעלות הרכב? תודה מראש.

התשובה לפותח השירשור , היא לא!! אתה לא יכול כי אין לך ביטוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם עונים לבנאדם עוד לפני שקראתם את כל ההודעה

רמז: זה מודגש (ואני גם הוספתי לזה צבע אדום)

התשובה לפותח השירשור , היא לא!! אתה לא יכול כי אין לך ביטוח .

מה פתאום!

גם אם שמו לא מופיע בביטוח הרכב(חובה) והוא נחשב כנהג מזדמן הוא יכול לנהוג ברכב גם אם לדוגמא הביטוח לא חל על נהג חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...